İphone X veya 8 Plus

Bu konuyu okuyanlar

xcantrkmn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yurt dışı iphone x alacam daha ucuza geliyor pasaport kayit ile acacam facetime ozelligi felan oluyor bazilarinda olmuyo veya o paraya TR 8 Plus mi alsam cok kararsizim

Ekli dosyalar

• 46E050AA-1265-4990-A883-3E3B8174E174.jpeg
    46E050AA-1265-4990-A883-3E3B8174E174.jpeg
    34.4 KB · Görüntüleme: 404

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar yurt dışı iphone x alacam daha ucuza geliyor pasaport kayit ile acacam facetime ozelligi felan oluyor bazilarinda olmuyo veya o paraya TR 8 Plus mi alsam cok kararsizim
İphone X o kadar parayı hakketmiyor. Hızlı şarj adaptörü, kılıfı, ekran koruyucusu falan derken oldukça ek masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz. İphone X'in her bir parçası bir altın kadar değerlidir desem yeridir. :D

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
İphone X o kadar parayı hakketmiyor. Hızlı şarj adaptörü, kılıfı, ekran koruyucusu falan derken oldukça ek masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz. İphone X'in her bir parçası bir altın kadar değerlidir desem yeridir. :D
Gram altın olabilir :)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
İPhone X daha güncel kalacak bir cihaz.8 Plus'ın tek artısı pili

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Parmak izi okuyucusu. :)
Daha uygun fiyat.
Hocam arkadaş yurtdışından getireceği için X'u fiyat konusunda sıkıntı yok.Gerçi şu sıralar o bile 5000tl'ye geliyor ama:neutral: alamasa sormaz herhalde.
Touch ID ise Apple bundan sonra kullanmayıp Face ID ile devam edecek gibi görünüyor.Tasarım da X ile devam.Muhtemelen daha fazla güncelleme alacaktır tasarım gereği.
8 Plus'ın tek avantajı Pil+1 yıl fazla garanti gibi görünüyor şu durumda.

xcantrkmn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Evet biraz oyle ???

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam arkadaş yurtdışından getireceği için X'u fiyat konusunda sıkıntı yok.Gerçi şu sıralar o bile 5000tl'ye geliyor ama:neutral: alamasa sormaz herhalde.
Touch ID ise Apple bundan sonra kullanmayıp Face ID ile devam edecek gibi görünüyor.Tasarım da X ile devam.Muhtemelen daha fazla güncelleme alacaktır tasarım gereği.
8 Plus'ın tek avantajı Pil+1 yıl fazla garanti gibi görünüyor şu durumda.
Anladim bende Face İd var diye o yuzden almayi dusunuyorum ama yurt disindan getirmek icin birileeini bulmam lazim

X alman daha iyi olur.
Tesekkur ederim

X alman daha iyi olur.[/QUOTE
İPhone X daha güncel kalacak bir cihaz.8 Plus'ın tek artısı pili
pil konusundan ne tur avantaji var

X alman daha iyi olur.[/QUOTE
8 plus klasik tasarım ve kullanım rahatlığı,touch id:cool:
sizde haklisiniz ama x de gozum vardi ???

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Abimdeki x i bi kaç gün deneyimleme fırsatım oldu gerçekten çok güzel telefon oldukça hızlı kamerası güzel tasarımı çok güzel sana özel olduğunu hissettiriyor 8 plusın tasarımı 2014 yılını andırıyor boşver 8 plusı şiddetle x öneriyorum

xcantrkmn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Abimdeki x i bi kaç gün deneyimleme fırsatım oldu gerçekten çok güzel telefon oldukça hızlı kamerası güzel tasarımı çok güzel sana özel olduğunu hissettiriyor 8 plusın tasarımı 2014 yılını andırıyor boşver 8 plusı şiddetle x öneriyorum
Tesekkur ederim ?

Reaksiyon puanı
892
:D
Evet x güzel ama arka planda çalışan uygulamaları kapatmak,face id nin yavaşlığı yönünden geride.8 plus çerçeveli ama klasik tasarım hoşuma gidiyor gözüm alıştı herhalde 6s ten mütevvellit:D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Evet x güzel ama arka planda çalışan uygulamaları kapatmak,face id nin yavaşlığı yönünden geride.8 plus çerçeveli ama klasik tasarım hoşuma gidiyor gözüm alıştı herhalde 6s ten mütevvellit:D
Alttaki shift tuşuna alışınca inan hiç zorluk çekmiyosun herşeyi pratik ve hızlı bi şekilde yapıyosun face id karanlıkta bile şak diye açıyor gayet hızlı çalışıyor ben telefonu çok beğendim şuan samsungtan başka telefon alacak olsam bi dakka düşünmez x alırım benim açımdan tek sıkıntısı ekran boyutu note 8 in boyutuna alıştıktan sonra x 5.5 inçlik telefon gibi geldi elime şöyle bi 6.2 inç falan olsaydı tadından yenmezdi:D

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
çerçeveli falan ama kullanımı çok güzel bende sevemedim şu çerçevesiz cihazları

Reaksiyon puanı
892
Alttaki shift tuşuna alışınca inan hiç zorluk çekmiyosun herşeyi pratik ve hızlı bi şekilde yapıyosun face id karanlıkta bile şak diye açıyor gayet hızlı çalışıyor ben telefonu çok beğendim şuan samsungtan başka telefon alacak olsam bi dakka düşünmez x alırım benim açımdan tek sıkıntısı ekran boyutu note 8 in boyutuna alıştıktan sonra x 5.5 inçlik telefon gibi geldi elime şöyle bi 6.2 inç falan olsaydı tadından yenmezdi:D
Alışınca olur haklısın abi evet adamlar iyi telefon yapmış benim favorilerimden zaten:D,X plusı alırsın inşallah abi o olur 6.2 inç:cool:

çerçeveli falan ama kullanımı çok güzel bende sevemedim şu çerçevesiz cihazları
Çerçevesizler güzel seviyorum ama klasik tasarım da bi başka:D

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
X alabilecek imkanı varken 8 plus alana odunla girişirim çok net.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,090

8 Plus al geç bence,
Apple X'in ön kamerası kötü maalesef ve güvenli olduğunu düşünmüyorum ki ikizin varsa o bile açabilir cihazı.
Ve şarjı söylendiği kadar iyi gitmiyor. Lcd ekranın sana verdiği dezavantaj şarjın oled ekrana göre bir tık fazla gider.
Bende ilk çıktığında X almak istedim fakat X almamı tavsiye etmediler bende 8 Plus 256 GB almıştım.

xcantrkmn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
8 Plus al geç bence,
Apple X'in ön kamerası kötü maalesef ve güvenli olduğunu düşünmüyorum ki ikizin varsa o bile açabilir cihazı.
Ve şarjı söylendiği kadar iyi gitmiyor. Lcd ekranın sana verdiği dezavantaj şarjın oled ekrana göre bir tık fazla gider.
Bende ilk çıktığında X almak istedim fakat X almamı tavsiye etmediler bende 8 Plus 256 GB almıştım.
Sarj sorunumu var ?