İPhone X verilip İPhone 11 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selam,iPhone X 256 GB sahibiyim bir geri alım kampanyasıyla üstüne 2300 lira vererek İphone 11 almayı düşünüyorum.Sizce X verilip 11 alınır mı,mantıklı mı ?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
%100 çıldırmışsınız elinizde şuan fıstık gibi telefon var sakın böyle bir şey yapmayın zaten geçtiğinizde ne olacak? aynı faceboğa gireceksin aynı instagrama gireceksin hiç bir şey değişmeyecek bi etikette iPhone 11 yazıyor

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Selam,iPhone X 256 GB sahibiyim bir geri alım kampanyasıyla üstüne 2300 lira vererek İphone 11 almayı düşünüyorum.Sizce X verilip 11 alınır mı,mantıklı mı ?

İphone X hala çok güçlü bir cihaz. Sizin yerinizde olsam 1 yıl daha kullanır, 5G modeller çıkınca değiştirirdim.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,634
11 i boşverin hepsiburada da Xs 7799 liraya düşmüş. Model yükseltecekseniz 11 e değil Xs e geçin.

ekleme: 7300 liraya 700 dolarlık bir cihaz kullanmak mı? Yoksa 7799 liraya 1000 dolarlık bir cihaz kullanmak mı?

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
%100 çıldırmışsınız elinizde şuan fıstık gibi telefon var sakın böyle bir şey yapmayın zaten geçtiğinizde ne olacak? aynı faceboğa gireceksin aynı instagrama gireceksin hiç bir şey değişmeyecek bi etikette iPhone 11 yazıyor
11'i küçümsenecek bir cihaz değildir.
Kamera, işlemci,pil alanında çok daha iyi.
Ben olsam gözüm kapalı değiştirdim öyle bir imkanın varsa. Ekran konusunu da dert etme bende ilk başta öyle söylüyordum ama inceleme fırsatım oldum ve söylenen kadar kötü olmadğını anladım.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone Xs de 11 de alsanız hayatınızda pek bir şey değişmeyecek az çok aynı tasarım ve hıza sahip cihazlar. Biraz daha bekleyip İphone 12 serisine bakmak daha mantıklı olur. 5G ve daha iyi bataryaya sahip modeller gelicek.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
11'i küçümsenecek bir cihaz değildir.
Kamera, işlemci,pil alanında çok daha iyi.
Ben olsam gözüm kapalı değiştirdim öyle bir imkanın varsa. Ekran konusunu da dert etme bende ilk başta öyle söylüyordum ama inceleme fırsatım oldum ve söylenen kadar kötü olmadğını anladım.
Bunlar sadece göz kamaştıran özellikler. Aynı instagrama gircek aynı kameralar uygulamasına gircek aynı işletim sistemine sahip olacak aynı uygulamalar hepsi aynı arkadaş! tasarım bile aynı!

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Geçilmez bence, gözle görülür pek bir fark olmayacaktır. 2300 lira az bir parada değil. X şu an elinde olanlar için hala çok güçlü bir cihaz bence. Ha maddi yönü benim için önemli değil, geçmezsem de aklımda kalır rahat edemem diyorsanız orası ayrı tabii, geçilir.

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hocam ekran konusunu aydınlatırsan. XS ile 11 arasındayım bende madem almışsın? Tasarımı çok kaba geldi 11'in X'den geçince tasarım ekran konusunda ne hissettin?
usta ekran konusunda çok şüphelerim vardı xten geçeceğim için ama inan xten fark hissetmedim ekran kalitesi olarak hemen hemen aynısı diyebilirim.Gönlün rahat olsun bence.Sadece siyah çok hafif griye çalıyor lcd olduğu için ancak çok önemsenecek bişey değil gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
teşekkür ederim kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran ve yan çerçeveler tuhaf gelmedi mi?
çok fark hissetmedim açıkçası

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sen begeniyorsan sıkıntı yok bende gönlün istiyor ki kırmızı alayım ama nedense yemiyor feminen duracak gibi geliyor. Beyaz, siyah, mavi arasında kaldım bende
feminenden öte çok ilgi çekici bi kırmızı bence.Gerçekten baya canlı gözüküyor.Ama bence beyaz ve siyahı hiç düşünmeyin.Sizin zevkiniz tabii.

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ekran ve göreceli olarak tasarım haricinde her alanda iPhone 11, X’den önde ki iPhone 11’in ekranı da gayet iyi (iPhoneDO’nun iPhone 11 incelemesini izleyebilirsiniz). Ben olsam eğer bütçeme sıkıntı olmayacaksa geçerdim.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kesin alırdım ki yakında 11 alıcam bende 10 şuan gözümde artık apple'ın en düşük sistemli telefonu gibi geliyor (F/P hariç) 11 pro veya pro max e o kadar para vermezdim yani o zoomlarla karşıdaki hasan dayıyı mı izlicem ben :D