İphone X UKT

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
258
İphonedo'nun SDN'nin yapmış olduğu İphone X UKT videosuna karşı yaptığı eleştirileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada sürekli eleştiri yapmamış katıldığı yerlerde var katılmadığı yerlerde..

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
sdn ve iphonedo ikisini de youtube kanallarından takip ediyorum. iki tarafta kendi deneyimlerini takipçilerine paylaşmış. cihaz olarak iphone x kullanıcıyım. bana sorarsan iphonedo tespitleri benim kullanıcı deneyimime daha yakın geldi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dünkü Apple'cılar dönmüş Androidçi olmuş.
Yarın da iOS'a geri dönerler. :D
Artık nereye dönerlerse
Apple'a haksız yere görmüyorlar dün Android'e gömdükleri gibi
Apple kutusu diyorum. Kaldırılan X videosu diyorum gerisini siz anlayın diyorum. :D
Dün havalarda uçanlar sevinçten çığlık atanlr ne oldu da yere çakıldılar diyorum. :D

Reaksiyon puanı
258
Dünkü Apple'cılar dönmüş Androidçi olmuş.
Yarın da iOS'a geri dönerler. :D
Artık nereye dönerlerse
Apple'a haksız yere görmüyorlar dün Android'e gömdükleri gibi
Apple kutusu diyorum. Kaldırılan X videosu diyorum gerisini siz anlayın diyorum. :D
Dün havalarda uçanlar sevinçten çığlık atanlr ne oldu da yere çakıldılar diyorum. :D
Bana mı diyon Applecı diye :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İphonedo'nun SDN'nin yapmış olduğu İphone X UKT videosuna karşı yaptığı eleştirileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada sürekli eleştiri yapmamış katıldığı yerlerde var katılmadığı yerlerde..
İphonedo , yıllardan beri tanıdığımız İphone sevdalısıdır. O video Hakkı Alkan'nın İphone X UKT'deki söylediklerini düzeltti. Bunu diğer YouTube kanallarında olduğu gibi ufak atışma gibi düşünün. Eğlencelimiydi öyle de diyebiliriz :)

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Çok güzel izledim hoşuma gitti saygı sınırını aşmadan inceden inceden göndermeler yaptı faruk bey