İphone X ten Huawei P30 Pro ya geçilirmi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

llBLooDll

Üyecik
Arkadaşlar şuanki telefonum İphone x önceki telefonum 8 plustı ondan önceki İphone Se idi yani uzun zamandan beri apple kullanıyorum ama p30 pronun kamerası falan dikkatimi çekmedi değil ama androide tekrar ısınabilirmiyim bilmiyorum sizce ne yapmalıyım ? Bu arada en son kullandığım android telefon Samsung Galaxy A3 tam anlamıyla rezaletti ondan korkuyorum

teamscriptim

Asistan
Huawei'in arayüzü kısmen de olsa iPhone'u anımsatıyor bana. Kişisel fikrim bu yönde. Bence Android'e geçmek için güzel bir seçenek.

Tttunahan

Profesör
Ben x ten p30 proya geçeceğime s10 plusa geçerdim 4 4 lük telefon p30 pronun s10 plusa karşı çok eksiği var tek avantajı arka kameradaki çeşitliliği.

llBLooDll

Üyecik
Samsunga karşı ön yargımı kıramıyorum malesef s 10 plus ın ne gibi bir artısı var p30 proya göre

llBLooDll

Üyecik
Ben samsung kullanırken güncelleme sayısı bir elin parmağını geçmemişti hala öylemi acaba o zamanlar android 4.4 yüklü geldi telefonda kaç zaman sonra 5.0 geldi bidahada hiç güncelleme almamıştı telefonum ve tabi telefonda amiral gemisi değildi ama ben böyle kötü bir kamera görmemiştim açıkçası güncelleme açısından ios tam istediğim gibi güncellemeler sayısız geliyor ve buda telefonu aldıktan sonrada telefonla uğraşıldığını hissettiriyor ama samsung telefonu satıyo bidaha bakmıyor gibi hissettiriyor

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Samsung zaten güncelleme ile sunulan birçok özelliği kendi arayüzünde sunuyor ama S7'ye bile Android 9 geldi. S10+ P30'a göre çok daha performanslı. Kullanılan işlemciler arasında çok fark var. Ön kamera daha iyi ayrıca video çekimlerinde S10+ fark atıyor. P30 Pro o paraya alınmaz.

Tttunahan

Profesör
Ekran,ön kamera ve video çekimi,ses kalitesi, daha özgün tasarım, daha güçlü işlemci gibi gözle görülür artıları var p30 pronun ekranı s10 plus ın yanından geçemez ön kamerası kötü video kalitesi çok geride ses kalitesi hem mono hoparlör hem kalitesiz ses veriyo kirin 980 Exynos 9820 ye rakip olabilecek bi işlemci değil .Herşey apaçık ortadayken göz göre göre p30 pro almak akıl karı değil

Leand

Dekan
Bence geçme eğer bir resim çekme hevesin varsa git ucuz bir compact bir dslr al geç. Bir resim özelliği daha iyi geliyor diye p30pro ya geçmezdim ios daha iyi ve iphone ile huawei görüntü renk kalitesi kıyasında iphone daha iyi görüşüm bu.

Special Forces

Profesör
Arkadaşlar şuanki telefonum İphone x önceki telefonum 8 plustı ondan önceki İphone Se idi yani uzun zamandan beri apple kullanıyorum ama p30 pronun kamerası falan dikkatimi çekmedi değil ama androide tekrar ısınabilirmiyim bilmiyorum sizce ne yapmalıyım ? Bu arada en son kullandığım android telefon Samsung Galaxy A3 tam anlamıyla rezaletti ondan korkuyorum
Gereksiz heyecan aramayın, İphone X ile devam edin derim :)

DarKeN

Profesör
Herkes resmen bir bilirkişi, bir uzman edasıyla gelmiş akıl veriyo şu manzaraya gülmemek çok zor. Halbuki telefonda tek yaptıkları instagram, whatsapp ve facebook üçlüsü arada da selfie çekmek ama yorumlara bakınca dersiniz ki Mars'a gidecekleri araca karar veriyorlar. Allah akıl fikir versin. Sizlerin yorumlarını okuyup okuyup gülüyorum, devam ...

Tttunahan

Profesör
Herkes resmen bir bilirkişi, bir uzman edasıyla gelmiş akıl veriyo şu manzaraya gülmemek çok zor. Halbuki telefonda tek yaptıkları instagram, whatsapp ve facebook üçlüsü arada da selfie çekmek ama yorumlara bakınca dersiniz ki Mars'a gidecekleri araca karar veriyorlar. Allah akıl fikir versin. Sizlerin yorumlarını okuyup okuyup gülüyorum, devam ...
Burası forum herkes istediği fikri savunabilir fikir vermek için uzman olmaya gerek yok burda bi soru sorulmuş herkes kendi görüşünü belirtiyo madem yorum yapmayacaksın o zaman laf kalabalığı yapma

DarKeN

Profesör
Burası forum herkes istediği fikri savunabilir fikir vermek için uzman olmaya gerek yok burda bi soru sorulmuş herkes kendi görüşünü belirtiyo madem yorum yapmayacaksın o zaman laf kalabalığı yapma
Kendi söylediğin cümle ile kendin çelişiyorsun bu yaptığın yorumla herkes fikrini söyleyebilir diyorsun ama madem yorum yapmayacaksın diyorsun ben zaten yorumumu yaptım orada, okuman yazman varsa. Yorum yapmanın da bir adabı olmalı öyle hiçbir amaca hizmet etmeyen yorumlar sadece kirlilik yaratır. Hepsi aynı basmakalıp cümleler Huawei alma iphone x al çünkü oyfon çok stobol. Kafalar hala 2010 senesinde kalmış devam. iPhone çok stabilmis neye göre, kime göre? Adam hayatında Huawei p30'u yakından dahi görmemiş gelmiş basmakalıp cümlelerle 3 sene öncesinin teknolojisine sahip iPhone X ile kiyasliyor. Madem yorum yapacaksınız doğru yol gösteren ve mantıklı yorumlar yapın nedenleriyle birlikte. Ama oyfon çok stobol. Bu yorum nedir arkadaş??

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Geçilmez. Yeni telefon almak istiyorsanız s10 plus öneririm

Tttunahan

Profesör
Kendi söylediğin cümle ile kendin çelişiyorsun bu yaptığın yorumla herkes fikrini söyleyebilir diyorsun ama madem yorum yapmayacaksın diyorsun ben zaten yorumumu yaptım orada, okuman yazman varsa. Yorum yapmanın da bir adabı olmalı öyle hiçbir amaca hizmet etmeyen yorumlar sadece kirlilik yaratır. Hepsi aynı basmakalıp cümleler Huawei alma iphone x al çünkü oyfon çok stobol. Kafalar hala 2010 senesinde kalmış devam. iPhone çok stabilmis neye göre, kime göre? Adam hayatında Huawei p30'u yakından dahi görmemiş gelmiş basmakalıp cümlelerle 3 sene öncesinin teknolojisine sahip iPhone X ile kiyasliyor. Madem yorum yapacaksınız doğru yol gösteren ve mantıklı yorumlar yapın nedenleriyle birlikte. Ama oyfon çok stobol. Bu yorum nedir arkadaş??
Ben burda iphone x i övmedim eğer geçeceksen p30 pro yerine s10 plus al dedim çünkü çoğu yönden s10 plusın gerisinde bi cihaz yukardada bu durumu açıkladım zaten, burası teknoloji bölümü sende buraya gelip artist artist yorum yapacağına p30 pro alınır diyebilirsin

llBLooDll

Üyecik
Tamam hocalarım sakin olun s10 plus diyosunuz anladığım kadarıyla ama ben iphone u uzun süre kullanılıyo diye aldım samsunga karşıda ön yargım hala var bu telefonla devam edicem sanırım

stat counter