iPhone X satış rakamları ile rakiplerini ezdi geçti!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
iPhone-X-satış-rakamları-1.jpg

https://shiftdelete.net/iphone-x-satis-rakamlari-ile-rakiplerini-ezdi-gecti
iPhone X satış rakamları ile rakiplerini teker teker geride bıraktı. Açıklanan raporlara göre; iPhone X 2017'de telefon satışlarını domine etti. İşte güncel iPhone X satış rakamları!

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Satış konusunda durdurulamaz. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yayınlanan listede 10 telefondan 8’inin iPhone olması, Apple’ın hala telefon pazarında açık ara lider olduğunu gösteriyor. Android cephesinden çıkan amiral gemisi modellerinin, iPhone X’un Apple A11Bionic yonga seti ile rekabet edememesinden dolayı, bu farkın 2018’de dearması bekleniyor.

Android cephesi son kozunu oynamış gibi görünüyor. Apple ise Eylül ayında yeniiPhone modelleri ile karşımıza çıkacak. Bakalım yeni iPhone’lar özellikleri ile Androidkullanıcılarını cezbecek mi?
Hangi işlemci A11 ile baş edemiyor? Soylesenize 845 mi 9810 mu? 5T 835 ile X'in ensesinde iken bazılarında geçerken 845 mi geçemeyecek?

Onu geç kim son kozunu oynadı? Note 9 mu geldi Pixel 3 mü? Yeni Mate serisi mi? HTC U12 çıktı mı?
Utanmasaniz A11 diye her yere ilan vereceksiniz hoş haberi yazan editör dümdüz Apple fanboyu olduğu için şaşmamak lazım.

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
o listede Iphone x ve Iphone 8 haric diger telefonlarin hepsi yavaslatilmis durumda. O skandaldan sonra mi bu iphonelar cok satmis? Hic inandirici gelmedi bana bu haber. Daha 1 ay önce iphone x üretimi durdurulcak satmiyor diye haber yaptiniz, simdi ise bambaska bir haberle karsi karsiyayiz. :rolleyes:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
o listede Iphone x ve Iphone 8 haric diger telefonlarin hepsi yavaslatilmis durumda. O skandaldan sonra mi bu iphonelar cok satmis? Hic inandirici gelmedi bana bu haber. Daha 1 ay önce iphone x üretimi durdurulcak satmiyor diye haber yaptiniz, simdi ise bambaska bir haberle karsi karsiyayiz. :rolleyes:
Yurtdışında bir sürü zengin vatandaş var işte. Havalı bulup alıyorlar adettenmiş gibi. İphone cihazları bazı topluluğa göre havalı sayıldığı için bu düşünce çoğu insana yayılmış. Ayrıyetten IOS sever kullanıcılarda yenilik olsun diye de kullanıyorlar.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Apple tarafından para yedirilerek yalan haber yapılmış izlenimine kapıldım.
Dediğiniz gibi yakın tarihli haberler birbirini yalanlıyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Apple tarafından para yedirilerek yalan haber yapılmış izlenimine kapıldım.
Dediğiniz gibi yakın tarihli haberler birbirini yalanlıyor.
Sadece izlenim söz konusu rüşvet falan yok.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
palavra... adamlar satmıyor zarar ettiriyor diye x balonunu patlattı ( üretimi durdurdular... ) bu haber ısmarlama yalan haber...

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Ben bu haberi dhdede gördüm aynı metindi bir yerden alıntı bu.Ayrıca bu yurt dışı bir şirketin analizi değilmi nasıl yalan oluyor bu doğruysa üretim duruyor satmıyor haberlerinin hepsi manipülasyon ozaman

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben X'in satmama veya az satma gibi bir durumunun söz konusu olamayacağını düşünüyorum

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Sabahtan akşama kadar iphone satış rakamlarını konuşsak ne işe yarar.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Artık karar verin bu telefon satıyor mu satmıyor mu üretimi durdurulacak dediniz hatta İphone X'i yerme videoları da çektiniz galiba apple'dan istediğinizi aldınız bu seferde İphone X yok satıyor oldu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Artık karar verin bu telefon satıyor mu satmıyor mu üretimi durdurulacak dediniz hatta İphone X'i yerme videoları da çektiniz galiba apple'dan istediğinizi aldınız bu seferde İphone X yok satıyor oldu
Kırmızı 8 Plus geldi sakin olun şist :D

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Kronik sorun nedir ben anlayamadim. Bildigin iphone iste stabil calisiyo kronik sorunlari listele lutfen merakimdan soruyorum
çok fazla sorun var şarj süresi... çağrı geliyor cevaplama düğmesi çıkamıyor 5~10sn donmuş gibi bekliyor... ve bir sürü gariplikler... konuları var görmediysen... inkar ediyorsundur...

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Ve akıl uzaklaşır forumdan... Neyin tantanası bu sizene yahu hangi firmada hisseniz varda bu denli karalamalar yüceltmeler vs vs. Satmış ve satmamış herkes kendine göre en iyi markayı kullanır bu kadar.