Iphone X - Samsung A70

Bu konuyu okuyanlar

MrtSrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar,

Telefon almak istiyorum. İkinci el Iphone X ve Sıfır Samsung A70 arasında kaldım.
Sizce iyi kullanılmış ikinci el Iphone X mi almak daha mantıklı yoksa Samsung A70 mi? Benim için kamera performansı önemli, oyun oynayan birisi değilim o yüzden pubg gibi oyunlardaki performansları önemli değil benim için. Samsung A70 için duyduklarım geceleri kamera performansının iyi olmadığı yönünde, bu konuda Iphone X ile arasında büyük bir kalite farkı var mı?
Sizce ikinci el Iphone X 64gb (4300 tl) almak mı daha doğru olur ( Sonuçta 2 yıllık bir telefon ) yoksa Samsung A70 mi ( fiyat aralığı 2500 - 2900 ) ?
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler...

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
iPhone X iyidir fakat 4300₺'ye nerede buldun? Genellikle 5500₺ civarında.

MrtSrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone X iyidir fakat 4300₺'ye nerede buldun? Genellikle 5500₺ civarında.
Yurt dışında yaşıyorum, yurt dışından alacağım. Telefon fiyatı 390 euro ve Türkiye'de kullanmak için ödenmesi gereken telefon kayıt fiyatı ile yaklaşık 4300 tl oluyor.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Yurt dışında yaşıyorum, yurt dışından alacağım. Telefon fiyatı 390 euro ve Türkiye'de kullanmak için ödenmesi gereken telefon kayıt fiyatı ile yaklaşık 4300 tl oluyor.
O zaman alınabilir Türkiye de o fiyata iPhone 8 alabiliyorsunuz.

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
iPhone X alman daha mantıklı gibi

okan1278

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar,

Telefon almak istiyorum. İkinci el Iphone X ve Sıfır Samsung A70 arasında kaldım.
Sizce iyi kullanılmış ikinci el Iphone X mi almak daha mantıklı yoksa Samsung A70 mi? Benim için kamera performansı önemli, oyun oynayan birisi değilim o yüzden pubg gibi oyunlardaki performansları önemli değil benim için. Samsung A70 için duyduklarım geceleri kamera performansının iyi olmadığı yönünde, bu konuda Iphone X ile arasında büyük bir kalite farkı var mı?
Sizce ikinci el Iphone X 64gb (4300 tl) almak mı daha doğru olur ( Sonuçta 2 yıllık bir telefon ) yoksa Samsung A70 mi ( fiyat aralığı 2500 - 2900 ) ?
iphone kamerası birazda iyi ama bütçe var p30 var ona bak derim

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
iPhone X almak daha iyi gibi değil İPhone X kesinlikle daha iyi, A70 zaten X ile karşılaştıralacak bir cihaz değil, A70 kendi alanında iyi, ayrıca ikiside farklı segmentlerde cihazlar, ama her konuda İPhone X fazlasıyla çok daha iyi

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Herkese merhabalar,

İphone kamerasında tam manuel kontrol yok bence tek eksik o yani sen manuel kontrol e önem veriyorsan samsung s10 veya note10 a yönel