iPhone X pişmanlıktır.

Bu konuyu okuyanlar

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
iphone x pişmanlıktır apple bile pişman oldu...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
apple pişman çünkü tahmininden pahalıya maliyet ve zor üretiliyor ona göre anlamsız ürün olmuş.
çok az para yatırıp çok para kazanmak ister apple.

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ios 12 de beklentileri karşılamayacak gibi hayaller android gerçekler ios :p o_O

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
boş yere şu cihaz iyi bu cihaz daha iyi diye tartışıyorsunuz. birbirinize hakaret edercesine laf yazıyorsunuz (para konularını ortaya atarak). aslında teknoloji günümüzde lüks bir ihtiyaç olmasada fiyatlarından dolayı lüks ihtiyaç sınıfına giriyor ve herkes alıştığı ve sevdiği cihazları almaya çalışıyor. o yüzden yazışmalara dikkat edelim. ben iphone x ve macbook kullanıcıyım. fakat yeni cihaz alacak olsam gene bu ekosisteme ait cihazlardan alırım, şu zamana kadar hiç bir sıkıntım olmadı. başkası android sevebilir, diğeri windows yada linux sevebilir. bu ürün çeşitliliği o yüzden var. hangisi ihtiyacına yönelikse alırsın.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
iPhone 7 Plus kullanıyorum, Samsung S7 Edge daha hızlı ve stabildi. S8 ve Note 8 bütün iPhone'lardan bin kat daha stabil ve işlevsel.

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
boş yere şu cihaz iyi bu cihaz daha iyi diye tartışıyorsunuz. birbirinize hakaret edercesine laf yazıyorsunuz (para konularını ortaya atarak). aslında teknoloji günümüzde lüks bir ihtiyaç olmasada fiyatlarından dolayı lüks ihtiyaç sınıfına giriyor ve herkes alıştığı ve sevdiği cihazları almaya çalışıyor. o yüzden yazışmalara dikkat edelim. ben iphone x ve macbook kullanıcıyım. fakat yeni cihaz alacak olsam gene bu ekosisteme ait cihazlardan alırım, şu zamana kadar hiç bir sıkıntım olmadı. başkası android sevebilir, diğeri windows yada linux sevebilir. bu ürün çeşitliliği o yüzden var. hangisi ihtiyacına yönelikse alırsın.
çok güzel paylaşım herkesin bütçesi belli maksat bunu anlayabilmek ;) android bir özelliğini öğrendim ve çok hoşuma gitti msaifir modu özelliği ama hangi androidlerde var bilmiyorum note 8 yada mate 10 proda var mı? tşk

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,265
Ben değil sen ve senin gibiler sallıyosunuz kullanmadığın cihaza pişmanlık diyene başka bi yorum getiremem kusura bakma ben iphone kullanıyorum herkes kadar bende eleştiriyorum bu ve benzer konulardan ama pişmanlık çöp vb kelimeleri kullanmak yersiz o yüzden bende sana onu diyorum fiyatı yarıya düşse gider alırsın diye

X pişmanlıktır.
Fiyatı düşse de almam şahsen, ( sorun sadece Fiyatta değil ) paraya yazık etmiş olurum...

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Açıkçası hemen hemen 5 aydır x kullanıyorum. Mükemmel bir telefon bir sorun yaşamıyorum. PUBG Mobile oynuyorum yaklaşık her maç yarım saat sürüyor 7-8 el üst üste attığım oluyor telefon ısınması daha başlangıç seviyesinde.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Note 8 de 1 kaç kere attı bizzat şahit oldum ama bidaha olmadı
SAMSUNG kullanıp android kasıyor sanan kişilerden farkın yok... ara yüz kastırıyor android değil... en düşük donanımdan en güçlü donanıma kadar stabil ve kasmaz...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
SAMSUNG kullanıp android kasıyor sanan kişilerden farkın yok... ara yüz kastırıyor android değil... en düşük donanımdan en güçlü donanıma kadar stabil ve kasmaz...
Ben kasıyor demedim bikaç kez uygulamadan attı dedim.Samsungun note 8 e koyduğu donanımla kasması imkansız hepsi androidin suçu.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Ben kasıyor demedim bikaç kez uygulamadan attı dedim.Samsungun note 8 e koyduğu donanımla kasması imkansız hepsi androidin suçu.
androidle alakası yok SAMSUNG kendine göre değiştirdiği androidimsi şeyi yüklüyor sorunda bundan çıkıyor...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
androidle alakası yok SAMSUNG kendine göre değiştirdiği androidimsi şeyi yüklüyor sorunda bundan çıkıyor...
6 gb ram li Snapdragon 835 li bi cihazın kasma durumunu düşün bide androidin kendi kasmalarını düşün hangisi daha gerçekçi?:rolleyes:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Acikcasi 3 gb ram e sahip iphone 7 plusta bir cok sey yapiyordum olmuyordu 6 gb ram sahip telefonun yapmasi ilginc
Hocam bu samsungun suçu değil Note 8 'in yada s9 plusın sahip oldukları donanımla kasması yada başka türlü sıkıntı yapması çoook zor androidden kaynaklı sorunlar bunlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
6 gb ram li Snapdragon 835 li bi cihazın kasma durumunu düşün bide androidin kendi kasmalarını düşün hangisi daha gerçekçi?:rolleyes:
aynen ha bu uygulamadan atma neredeyse tüm telefonlarda karşımıza çıkan bir şey. huawei g8'de de var.