iPhone x mi iphone 8 plus mu?

Bu konuyu okuyanlar

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
iPhone 6s kullanıyorum bataryası yetmiyor kararsız kaldım iPhone X mi 8 plus mı alayım,X de ekran gözleri acıtıyormuş kullanan arkadaşlar deneyimini paylaşabilir mi?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
İPhone 8 Plus alabilirsin İPhone X hem çok pahalı hemde kullanması zor ona göre karar ver

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
bütçeniz uygunsa tabiki x. önemli bir süredir iphone x kullanısıyım, dediğiniz tarzda şikayetim olmadı. eğer gözlerinizde böyle bir hassasiyet varsa geceleri night shift açık şekilde kullanabilirisiniz.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Göz acıtma olayı kişiden kişiye göre değişiyor, bazı insanların gözleriyle alakalı bir problem sanırım. Aynı göz acıtma olayı 8 plus da da var ama X daha ünlü diye iPhone X de böyle bir problem var gibi lanse edildi. X'e özel bir durum değil yani.

2 aydır iPhone X kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. İyi ki 8 plus yerine tercih etmişim diyorum. Çentik veya başka hiç bir problemi yok, gayet kullanışlı. Tek sıkıntı çektiğim ve bana göre berbat bir şey oldu bunu yapmaları, kulaklık çıkışının kaldırılması. Bu giriş zaten 8 modelinde de yok.

Son olarak bana göre Apple batarya fiyatlarını ucuzlattı, bataryayı değişmeniz yeterli olacaktır. Gereksiz yere X veya 8 Plus almaya gerek yok bence. Elinizdeki telefon en az 2 yıl daha rahatlıkla gider.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Arkadaşın Elindeki cihaz 2 sene sonra müzeye kaldıralacak artık hiçbir güncellemede almayacak

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Iphone x derim ama o paraya üzülürüm verilmez o para bence 8 plus daha mantıklı

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Göz acıtma olayı kişiden kişiye göre değişiyor, bazı insanların gözleriyle alakalı bir problem sanırım. Aynı göz acıtma olayı 8 plus da da var ama X daha ünlü diye iPhone X de böyle bir problem var gibi lanse edildi. X'e özel bir durum değil yani.

2 aydır iPhone X kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. İyi ki 8 plus yerine tercih etmişim diyorum. Çentik veya başka hiç bir problemi yok, gayet kullanışlı. Tek sıkıntı çektiğim ve bana göre berbat bir şey oldu bunu yapmaları, kulaklık çıkışının kaldırılması. Bu giriş zaten 8 modelinde de yok.

Son olarak bana göre Apple batarya fiyatlarını ucuzlattı, bataryayı değişmeniz yeterli olacaktır. Gereksiz yere X veya 8 Plus almaya gerek yok bence. Elinizdeki telefon en az 2 yıl daha rahatlıkla gider.
Batarya değiştirsem ne fayda eder ki en başından yetmiyor iPhone alıcaksan plus alıcaksın plus taşımak zor diye almadım pişmanım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şarjın ne kadar gidiyor bir şarjla akşamı ediyor musun?

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Batarya değiştirsem ne fayda eder ki en başından yetmiyor iPhone alıcaksan plus alıcaksın plus taşımak zor diye almadım pişmanım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şarjın ne kadar gidiyor bir şarjla akşamı ediyor musun?

Oyun oynamazsan 1 günü çıkarabilir tek dolum şarj ile

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Oyun oynamazsan 1
Oyun oynamazsan 1 günü çıkarabilir tek dolum şarj ile
Sen hangi cihazı kullanıyorsun 6s kullanıyormusunda bu cevabı veriyorsun?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
6s kullanıcıları ios11'den şikayetçi eski ios 10 stabilliğini yitirdiği için parası olan yeni cihaz arıyor

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
6s kullanıcıları ios11'den şikayetçi eski ios 10 stabilliğini yitirdiği için parası olan yeni cihaz arıyor
Alakası yok ben en başından beri diyorum şimdi değil her zaman plus modelleri şarjı iyidir Bir araştır boşuna kalabalık yapma

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Alakası yok ben en başından beri diyorum şimdi değil her zaman plus modelleri şarjı iyidir Bir araştır boşuna kalabalık yapma
Derken Git araştır elindeki cihaz'ı tarihe gömecekler diyorum 2 saatten beri sen ne anlıyorsun ki ben sana İphone 8 Plus almalısın dedim zaten

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Derken Git araştır elindeki cihaz'ı tarihe gömecekler diyorum 2 saatten beri sen ne anlıyorsun ki ben sana İphone 8 Plus almalısın dedim zaten
Kardeş bende sana şunu anlatmaya çalışıyorum iPhone 6s oyun oynamazsan bir günü çıkarır demişsin ya bende onu söylüyorum çıkarmaz kapiş deal?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Kardeş bende sana şunu anlatmaya çalışıyorum iPhone 6s oyun oynamazsan bir günü çıkarır demişsin ya bende onu söylüyorum çıkarmaz kapiş deal?

İphone 6s hakkında öyle bir şey demedim Arkadaşa soru sormuşmuşsun İphone X'in pil deneyimi ile ilgili sorunu ben cevapladım sende yanlış anlamışsın bilmem anlatabiliyormuyum?

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İphone 6s hakkında öyle bir şey demedim Arkadaşa soru sormuşmuşsun İphone X'in pil deneyimi ile ilgili sorunu ben cevapladım sende yanlış anlamışsın bilmem anlatabiliyormuyum?
O zaman arkadaş cevap versin sen cevap vereceksen iPhone x bataryası bir günü çıkarır oyun oynamazsan diyebilirsin CİHAZ BELİRT yanlış anlama olmasın

Ok@N_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
maddi durum el veriyorsa X kullanımı hiç de zor değil aksine çok daha kolay ve elindekinden farklı bir telefonun olacak

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
O zaman arkadaş cevap versin sen cevap vereceksen iPhone x bataryası bir günü çıkarır oyun oynamazsan diyebilirsin CİHAZ BELİRT yanlış anlama olmasın
Gayet açık bir şekilde alıntı yaparak sorunu cevapladım varsa bir sorun anlayabileceğin şekilde anlatırım

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Gayet açık bir şekilde alıntı yaparak sorunu cevapladım varsa bir sorun anlayabileceğin şekilde anlatırım
Yaşın kaç forumda yeniyim ama yıllardır shiftdeleteyi takip ederim hatta uluslararası takılırım bana bilmişlik yapma senin gibi yerli yabancı çok gördük git işine foruma kavga etmeye gelmedim saygılı ol ki saygıyı bulasın

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Yaşın kaç forumda yeniyim ama yıllardır shiftdeleteyi takip ederim hatta uluslararası takılırım bana bilmişlik yapma senin gibi yerli yabancı çok gördük git işine foruma kavga etmeye gelmedim saygılı ol ki saygıyı bulasın
Beni tehdit mi ediyorsun? ben doğru olanı yaptım yanlışım yok kime sorarsan sor ben saygımı bozmuyorum sorunu net bir şekilde kabul edilebilir cevap sundum daha ne istiyorsun?
Kaynak: https://youtu.be/PAvGjPnxeu4

Kaynak: https://youtu.be/FsOdvF2kUZk
al buyur adamlar anlatıyor

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,065
Arkadaşlar lütfen sakin tartışmalarınızı kimseyei kırmayacak çümleler kullanarak yapalım

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
net cevap paran varsa 100 100 iphone x ama yoksa 8plus bu arada 8plus a mükemmell bir telefon batarya konusundada aşırı memnun eder

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Arkadaşlar lütfen sakin tartışmalarınızı kimseyei kırmayacak çümleler kullanarak yapalım
Bu forumda 2-3 kişi var artık fancılık mı diyelim o markaya sempatimi diyelim bilemiyorum biri çıkıp aksini söylediğinde veya eleştirdiğinde o markayı saygısız patavatsız ve hadsizce konuşup saçmalıyolar keza baktığımızda aldıkları cezalarda bu söylediğimi doğrulamakta.bu hususta forum yönetiminde eksikleri var buda bilinsin isterim

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu forumda 2-3 kişi var artık fancılık mı diyelim o markaya sempatimi diyelim bilemiyorum biri çıkıp aksini söylediğinde veya eleştirdiğinde o markayı saygısız patavatsız ve hadsizce konuşup saçmalıyolar keza baktığımızda aldıkları cezalarda bu söylediğimi doğrulamakta.bu hususta forum yönetiminde eksikleri var
Bu forumda 2-3 kişi var artık fancılık mı diyelim o markaya sempatimi diyelim bilemiyorum biri çıkıp aksini söylediğinde veya eleştirdiğinde o markayı saygısız patavatsız ve hadsizce konuşup saçmalıyolar keza baktığımızda aldıkları cezalarda bu söylediğimi doğrulamakta.bu hususta forum yönetiminde eksikleri var buda bilinsin isterim
Aynen katılıyorum sana kardeş herkes avukat kesilmiş

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Arkadaş bi telefon seçimi nasıl tartışma halini almış anlamış değilim :)

Cevap vereyim. Normal iş günümde kullanımda sadece akşamları telefonu şarj ediyorum, bunun dışında şarj gereksinimim olmuyor. Oyun oynamıyorum veya telefonda çok fazla vakit geçirmiyorum. Eğer bir yere tatile veya gezmeye gitmişsem. Sürekli Instagram hikayesi atarsam, müzik dinlersem, web de gezersem gün içerisinde tekrar şarj etmek gerekebiliyor. Telefonla hiç bir şekilde oyun oynamıyorum, vaktim olmuyor pek :)

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaş bi telefon seçimi nasıl tartışma halini almış anlamış değilim :)

Cevap vereyim. Normal iş günümde kullanımda sadece akşamları telefonu şarj ediyorum, bunun dışında şarj gereksinimim olmuyor. Oyun oynamıyorum veya telefonda çok fazla vakit geçirmiyorum. Eğer bir yere tatile veya gezmeye gitmişsem. Sürekli Instagram hikayesi atarsam, müzik dinlersem, web de gezersem gün içerisinde tekrar şarj etmek gerekebiliyor. Telefonla hiç bir şekilde oyun oynamıyorum, vaktim olmuyor pek :)[/QUOTE Arkadaş mimliydi ondan tartışma oldu

Ordinaryus35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bende bu konuda yardım istiyorum.Hangisi önerirsiniz şuanda note 8 kullanıyorum ve sıkıldım değiştirmek istiyorum.8 Plus mu önerirsiniz yoksa iphone x mi ?

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
tabiki iphone x, tasarım, face id ve çubuk ile yeni bir ios deneyimi sunuyor

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17