iPhone X mi Galaxy S8 mi almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Shqiperia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Biliyorum fiyat olarak rakip telefonlar değiller ama ben bu ikisi arasında kaldım ve sizce hangisini almalıyım ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında s8 ile tasarımları benziyor ama ben s9'a tasarım olarak pek ısınamadım yinede.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Biraz daha uzun duruyor.
Aksine S9 daha kısa çünkü ekran kasa oranı biraz daha iyi. Almışken S9 alın derim.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
s8 plus desen neyse düz s8 diyorsun ki s8 plus bile tek kameralı aynı klasmanda değiller yani

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iphone x ama s9+ var onu alın kesinlikle.S9+ iphone x'dan çok daha iyi.Kamerada bir devrim yarattılar.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPhone X kullanıcısı olarak iPhone X derim ben. S9 istediği kadar iyi telefon olsun içerisindeki Android, iOS'dan aldığın keyfi ve deneyimi vermeyecektir sana.

M

Murat Burç

SDN Okuru
@sdelta kesinlikle haklı. X'in iOS 12'deki çöküşünü hiçbir android amiral gemisi veremez verebilmesi teklif dahi edilemez.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
@sdelta kesinlikle haklı. X'in iOS 12'deki çöküşünü hiçbir android amiral gemisi veremez verebilmesi teklif dahi edilemez.

Çok mantıksız, konuyu baltalamak için yazıyorsunuz. Madem bu kadar dediğinizden eminsiniz buraya yazın "X iOS 12 de berbat bir telefon olacak yoksa ben en ........" artık nasıl doldurursanız.

Arkadaş bir soru sormuş ve ben deneyimlerime dayanarak yanıt verdim. iPhone 4 den beri iPhone kullanıyorum. 4,5,6,X ve iPad mini 2 kullandım. Şu zamana kadar iOS kaynaklı bir sıkıntı yaşamadım. iPhone 5 cihazını iPhone X e kadar kullandım.

Daha yeni bir arkadaşım Samsung S8 de çıkan problemleri yüzünden serviste çok uğraştı ve iade etti, iPhone 8 Plus' a geçti. Telefonun iyi olmasıyla iş bitmiyor, yazılım da bir o kadar önemli.

Cepmarket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
X

---- Mesajlar birleştirildi ----

. ............................................................................................................................ X ..........................................................................................................................................................

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tasarım olarak s8 daha güzel bence x fiyatına neden s9 yada note 8 düşünmüyosun s9 tasarım olarak güzel değil demişsin ama s8 den hiç farkı yok neredeyse alacaksan s9 al

ErdemKr91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Burda yine söylüyorum iphone x güzel bir telefon olmasına rağmen alınmaz ilk seri bir cihaz olduğu için illa iphone alacaksan yeni cihazları beklemeni tavsiye ederim

Son mesajlar