iPhone X mi? 8 Plus mu?

Bu konuyu okuyanlar

enescnl1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hepinize merhaba arkadaslar.Suan iPhone X kullanicisiyim.Telefondan memnunum.Bir oyuncu bilgisayari toplamak istiyorum ama param yetersiz.Sizce iPhone X'i satip 8 Plus'a gecsem nasil olur?? Arta kalan parayla da pc toplayacagim.Lutfen kufursuz saygu cercevesinde nedenini belirterek yorumlar yapalim simdidrn tskler..::))

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence şuan applenin en iyi telefonu iPhone 8 Plus. Geçmenizi öneririm. Bu arada bu telefon değşşimi size ne kadar kazandıracak ?

enescnl1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bence şuan applenin en iyi telefonu iPhone 8 Plus. Geçmenizi öneririm. Bu arada bu telefon değşşimi size ne kadar kazandıracak ?

Yaklasik bir bucuk milyar kardesim ustune bir o kadar daha koyup masaustu bilgisayar toplayacagim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Yalnız 3.000 TL civarına anca ortalama sayılabilecek bir masaüstü toplayabilirsiniz bunu belirteyim. Kaş yapacağım derken göz çıkartabilirsiniz.

enescnl1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Yalnız 3.000 TL civarına anca ortalama sayılabilecek bir masaüstü toplayabilirsiniz bunu belirteyim. Kaş yapacağım derken göz çıkartabilirsiniz.

Benim alacagim bilgisayar belli dostum sadece 8 plus'a gecsem mi diye kararsizim :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
8plus ta iyi cihaz geçebilirsin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
X le 8 plusın donanımı hemen hemen aynı zaten en büyük fark tasarım geçebilirsin

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yeni çıkacak modeli bekleyin öyle karar verin az kaldı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İphone X'i kullanmaya devam et bence 2. el olarak çok iyi fiyata satabilirsin. Fakat yeni modellerin çıkmasına az kaldı.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,504
ben de ikisi arasında kalmıştım, tercihim 8 Plus'tan yana oldu.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Ben alacak olsam direk 8Plus alırdım. X'i sevmiyorum zaten. Yani bence geçilir.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
8 plus büyük kasa küçük ekran x küçük kasa büyük ekran 8 plus a vereceğime o parayı sabaha kadar x diyorum

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hepinize merhaba arkadaslar.Suan iPhone X kullanicisiyim.Telefondan memnunum.Bir oyuncu bilgisayari toplamak istiyorum ama param yetersiz.Sizce iPhone X'i satip 8 Plus'a gecsem nasil olur?? Arta kalan parayla da pc toplayacagim.Lutfen kufursuz saygu cercevesinde nedenini belirterek yorumlar yapalim simdidrn tskler..::))

Arkadaşım geçebilirsin ama onun verdiği hazzı vermez. Bir kere ferrariye binmişsin passat aynı hazzı vermez. Hem zararının da çok olacağını düşünmekteyim. Ülkemiz telefoncuları amiyane tabirle ölmüş eşek arıyor. Yoksa iPhone 8 piyasanın babalarından biri

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşım geçebilirsin ama onun verdiği hazzı vermez. Bir kere ferrariye binmişsin passat aynı hazzı vermez. Hem zararının da çok olacağını düşünmekteyim. Ülkemiz telefoncuları amiyane tabirle ölmüş eşek arıyor. Yoksa iPhone 8 piyasanın babalarından biri
Yalnız iphone x ferrari ise passat iphone 6 falan olur :D x ile 8 plusun aralarında çok çok aşırı bir fark yok.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Mantıksız hocam. Madem bilgisayar almayı düşünüyordunuz o zaman iPhone X alarak hata yapmayacaktınız. Yarı fiyatına da gayet iş yapan güzelim telefonlar vardı yani, yanında da bilgisayar alırdınız ama olan olmuş. Bence telefonunuzu kullanmaya devam edin, para biriktirir bilgisayar alırsınız.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Yalnız iphone x ferrari ise passat iphone 6 falan olur :D x ile 8 plusun aralarında çok çok aşırı bir fark yok.

Bence 6-7-8 hepsi aynı. Performans bakımından zaten pek fark ettirmiyor. Kullanış, görünüş açısından zaten bire bir aynı. O açıdan söyledim ben.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence 6-7-8 hepsi aynı. Performans bakımından zaten pek fark ettirmiyor. Kullanış, görünüş açısından zaten bire bir aynı. O açıdan söyledim ben.
Performans olarak kesinlikle fark ediyor. Görünüş hepsinde bi farklılık var ama benzer.

enescnl1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Dostum herhangi bir zararim olmuyor telefonlari yurtdisindan aliyorum.Mesela eski telefonum iphone 7 ilk ciktiginda almistim yurtdisindan 2 bucuk milyara ayni fiyata 2. El olarak sattim.Yurtdisinda sifir iphone 8 plus 3 milyar mesela herhangi bir zararyim
Yok yani :))

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Dostum herhangi bir zararim olmuyor telefonlari yurtdisindan aliyorum.Mesela eski telefonum iphone 7 ilk ciktiginda almistim yurtdisindan 2 bucuk milyara ayni fiyata 2. El olarak sattim.Yurtdisinda sifir iphone 8 plus 3 milyar mesela herhangi bir zararyim
Yok yani :))
Çok iyiymiş ya.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
7 ve 8 kullananlar için nasıl bir fark var sizce? Açıklar mısınız?
öncelikle birisi cam kasa birisi artık metal mi diyosunuz işte garip bişey çizilebilen. birisi hızlı şarj oluyo birisi hızlı şarj olmuyo. birinde a10 fusion çip var birinde a11 bionic. birisi 2016 yılında çıktı birisi 2017. şuan alsanız ilk 2 senede aşırı bir fark göremezsiniz bu doğru ancak uzun kullanımda (3 sene ve üstünde) bu dediklerimin önemini anlarsınız özellikle güncellik ve işlemcide.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Bence satma kullanmaya devam et

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Rahatlıkla geçebilirsin ekranı daha büyük, pili daha uzun dayanıyor, oled kadar olmasada full hd ekran var. Yüz okuma ve hareketli yüz emolojisi yok takmıyorsan geç, ekran daha büyük bel çantası alsan içine koyarsın :)