Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

B
iki farklı şey yazıyor orada lütfen iyi okuyun şarj ekran la alakalı bi konu orada

---- Mesajlar birleştirildi ----

konu uzadı galiba iyi bi forum oldu sabah sabah bende x var ve burası x kullananlar kulübü. forever apple forever X
İphone x kamerası kötü dar açısı video tam olarak 16:9 değil ön kamera dar arka plan neredeyse yok noise çok fazla ve karanlık çekiyor düşük ışıkta note 8 e göre
Kullanıyoruz diye yalan söylemem gerçek bu ama kamera yazılımı iPhone X'in bin kat daha iyi note 8 de odak sorunu olabiliyor bazen ön kamera da aynı kamera ayarları çok karışık sade kullanan birinin anlaması zor
İphone X konusunda note 8 niye tartışılıyor anlamıyorum note 8 kamera da en iyisi sadece kamera da ve ekran da gerisi yok mesela hoparlör ve kulaklık ses çıkışı iPhone x te bin basıyor note 8'e

Son düzenleme:
B
İphone x kamerası kötü dar açısı video tam olarak 16:9 değil ön kamera dar arka plan neredeyse yok noise çok fazla ve karanlık çekiyor düşük ışıkta note 8 e göre
Kullanıyoruz diye yalan söylemem gerçek bu ama kamera yazılımı iPhone X'in bin kat daha iyi note 8 de odak sorunu olabiliyor bazen ön kamera da aynı kamera ayarları çok karışık sade kullanan birinin anlaması zor
İphone X konusunda note 8 niye tartışılıyor anlamıyorum note 8 kamera da en iyisi sadece kamera da ve ekran da gerisi yok mesela hoparlör ve kulaklık ses çıkışı iPhone x te bin basıyor note 8'e
Katılıyorum size. 8 senedir sırasıyla bütün iPhone'ları kullanan biri olarak ilk defa bir Samsung cihaza geçiş yaptım ben. Hatta ilk önce X almayı düşünüyordum. Fakat hem fiyat farkından dolayı hemde Netflix için büyük ve iyi ekranlı bir cihaza geçmek istediğimden dolayı tercihim Note 8'den yana oldu. iPhone 8 plus'ı da ekran kasa oranı ve tasarımının değişmemesinden ötürü tercih etmedim. iPhone X kötü bir cihaz demiyorum. İki cihazında birbirine üstünlük sağladığı özellikler var elbet. Dediğiniz gibi benimde Note 8'de beğenmediğim şey mono hoparlörü oldu. Onun dışında Bluetooth kulaklık Beyerdynamic Byron BT ile Spotify en yüksek kalitede tatmin edici bir ses alıyorum.

mrb arkadaşlar. apple karalamak isteyen birisi illaki bi sebep bulacaktır fakat şunu unutuyorlar apple şuan dünyanın en prestijli markası kabul etsek de etmesek de bu böyle sahibine marka bilinirliği ile verdiği premium his sayesinde şuan dünyanın bütün tanınmış simaları ve zenginleri bu markayı kullanıyor. en yakın takipcisi olan samsung bile tepe modelini çıkarırken satılması için yanında en az 500 tl lik değeri olan bir hediye veriyor ardından fiyatında hemen indirime giderek çıkış fiyatından alan müşterisini mağdur ediyor . adam 5900 e almış 1 ay sonra fiyat 5300 e iniyor ikinci eli zaten yerlerde 3600 tl. ilk alışı ile satşı arasında 2300 zarar. işte bunu apple da üzerine 4 model çıksa bile zor yaşarsınız(şuan iphone6 gibi). kısacası apple pahalı alırsın pahalı satarsın. Nezaman appe ios ekosistemi harici bi telefon kullanmaya karar versem en fazla 1 ay sürüyor ki bu samsung tepe modelleri ile oluyor ve sonu ettiğim zararla bitiyor. onun için maceraya gerek yok FOREVER APPLE
Al benden de o kadar geçen sene heves edip s7 edge aldım yapamadım gittim 7 plus aldım bu senede yine heves ettim note 8 aldım,iphone 7 plus ile yatağıma yüzde 30 pille dönerken,note 8 ile yüzde on ile dönüyorum onuda kısıntı yaparak,kısacası herkes bildiği mutlu olduğu yola gitsin abi,saygılar,maceraya hiç gerek yok!

iPhone 8 plus kullanıyorum şu anda iPhone X e geçmek mantikli olur mu telefonu genellikle oyun ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum X in tasarımı hoşuma gitti kullanıcı deneyimlerinizi paylaşır mısınız benimle bu konu ile ilgili

canberk sagnak

Profesör
Yasaklı
iPhone 8 plus kullanıyorum şu anda iPhone X e geçmek mantikli olur mu telefonu genellikle oyun ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum X in tasarımı hoşuma gitti kullanıcı deneyimlerinizi paylaşır mısınız benimle bu konu ile ilgili
eğer 8 plus telefonu iyi fiyata elden çıkarabiliyorsan al bence ama çok zarar ediyorsan artık eylüldeki yeni modeli bekle derim

iphone x de çentik nedeniyle videoları plus gibi çok geniş geniş izleyemiyosun ama diğer özellikleri iyi

canberk sagnak

Profesör
Yasaklı
telefon aslında çokta pahalı değil amerikadaki en düşük maaşın 1/3 ü tr de bu telefondan yüzde 60 vergi alınır dolar 3.75 asgari ücret 1600 tl olursa tabiki bize pahalı gelir birde telefon 1000 dolardan çıkınca vergi ve dolar kuru fiyatı iyice yukarı çekti hatta iphone 6 dan önceki zamanda apple diğer telefonlara göre dahada uçuk fiyatlara sahipti 6 ve sonrasında androidler le arasında tabiki yine fazlada eskiye göre daha az fark olmaya başladı

s9 çıkıcak bakın görün 5000 den aşağı çıkmaz dolar seviyesi bu kadar yüksek ve telefon fiyatlarının avp fiyatları bile pahalı olduğu için bu şekilde astronomik ücretler ortaya çıkıyor ayrıca garanti sonrasını düşündüğümüz zaman şuan Türkiyede en iyi garanti servis hizmeti veren apple daha sonra huawei gelir.3-4 sefer sarj soketi yan ses açma tuşunda basmama gibi sorunlarım olmuştu iphone 6 plusta hiç uğraştırmadan değiştirdiler.Ayrıca 5s makinaya atmıştım yıkanmış cebimde farkında olmadan onu bile ücret karşılığında değiştirdiler

8 plus mu iphone x mi ikisi arasında kararsızım şuan yardım pls ay sonuna kadar

Son düzenleme:
s9 çıkıcak bakın görün 5000 den aşağı çıkmaz dolar seviyesi bu kadar yüksek ve telefon fiyatlarının avp fiyatları bile pahalı olduğu için bu şekilde astronomik ücretler ortaya çıkıyor ayrıca garanti sonrasını düşündüğümüz zaman şuan Türkiyede en iyi garanti servis hizmeti veren apple daha sonra huawei gelir.3-4 sefer sarj soketi yan ses açma tuşunda basmama gibi sorunlarım olmuştu iphone 6 plusta hiç uğraştırmadan değiştirdiler.Ayrıca 5s makinaya atmıştım yıkanmış cebimde farkında olmadan onu bile ücret karşılığında değiştirdiler

8 plus mu iphone x mi ikisi arasında kararsızım şuan yardım pls ay sonuna kadar
X prototip telefon gibi güven vermiyor hiç tasarımı kalas olmasına rağmen 8 plus alırdım.

Bi hayırlı olsunuzu alırım telefon gayet şık ve o kadar oyun oynadım ve webte gezindim ne ısınma ne takılma yaşadım.Sorularıma cevap veren baana yardımcı olan @ceday80 ve @EA14 teşekkür ederim

Note 8 pişmanlıktır çok bilip konuşan arkadaşlara telefonda yaşadığım kasılmalar ve bir çok şeyi ss halinde atabilirim

Note 8 pişmanlıktır çok bilip konuşan arkadaşlara telefonda yaşadığım kasılmalar ve bir çok şeyi ss halinde atabilirim

Ekli dosyayı görüntüle 35660

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam . Bende s8 kullandım daha önce telefon iyi güzeldi ama takılmalar , durup dururken uygulamadan atmalar + şarj performansı çok kötüydü.

Bi hayırlı olsunuzu alırım telefon gayet şık ve o kadar oyun oynadım ve webte gezindim ne ısınma ne takılma yaşadım.Sorularıma cevap veren baana yardımcı olan @ceday80 ve @EA14 teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 35660
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan kardeşim.