Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Hizli sarj zaten bardi kac kere bahsini yaptik yazdik.kablosuz sarj kaliyo geriye olmasada olur cunku sarj surelerini etkileyebilir.eger etkilemeden geliyosa tamam

Hizli sarj zaten bardi kac kere bahsini yaptik yazdik.kablosuz sarj kaliyo geriye olmasada olur cunku sarj surelerini etkileyebilir.eger etkilemeden geliyosa tamam
Abi tamam gidin alın, bende gidiyim note 8 ' imi alıyım kardeş kardeş takılalım. benim söylemek istediğim ülkede zaten para kazanmak zor herşey pahalı, madem bu kadar büyük meblağlar ödeyeceğiz değsin diye konuşuyorum. Samsung Fanı filan değilim.

Simdi bu cikinca kafadan note8 s8 falan filan kapistiracaklar bunu speed tesler cart curt testler havalarda ucusur artik.izlenmeler milyonlara vurur.youtube izlenmeden dolarlari akitir millet.ayponmu iyi zamzungmu.bizde burda goygoy.kendime kizmaya basladim...

Abi tamam gidin alın, bende gidiyim note 8 ' imi alıyım kardeş kardeş takılalım. benim söylemek istediğim ülkede zaten para kazanmak zor herşey pahalı, madem bu kadar büyük meblağlar ödeyeceğiz değsin diye konuşuyorum. Samsung Fanı filan değilim.
Yok sana saldiri olarak şeapmadım kardes :))

Yok sana saldiri olarak şeapmadım kardes :))
Biliyorum kardeşim. Genel söyledim.

Simdi bu cikinca kafadan note8 s8 falan filan kapistiracaklar bunu speed tesler cart curt testler havalarda ucusur artik.izlenmeler milyonlara vurur.youtube izlenmeden dolarlari akitir millet.ayponmu iyi zamzungmu.bizde burda goygoy.kendime kizmaya basladim...
söylediklerinde sonuna kadar haklısın. Ancak firmaların akıllanması için tüketicinin birşeyler yapması gerekiyor.

Umarım alacağımız telefonlardan pişman olmayız.

İphone X her anlamda senenin telefonu olmuş.Alacak olanlara hayırlı olsun.Portre modu 4k 60fps desteği muhteşem tasarım daha ne olsun.7 Plus olmasaydı direk X alırdım.

Iphone x i S8 ile yaristirmaliydilar. Gittiler note 8 in karsisina koydular iphone 8 i de (adinin 8 olmasi tamamen sacmalik arkayi cam yapip icini degistirmisler ismi kesinlikle 7s olmaliydu) s8 in karsisina koydular her turlu samsung aliyor.

Baya araştırma yapıyorumda şuan çok ilginç eksiklerle filan karşılaştım , bak ilkkez iPhone bekliyorudum hayatımda 10. yıl diye onuda b*k ettiler . Daha iPhone beklemem yani geri kalan tüm iPhonelar çöp benim için . Bedavaya verseler alırım anca .

Detaylı bir şekilde sayfa sayfa Not cıkardım inceleme tarzı bir şey çekcem buna böyle olmaz çok fazla bilgi var ve birileriyle paylaşılması lazım bunların . Hem kendim içinde bir toparlamış olurum :)

iPhone X'in kutusundan hızlı şarj adaptörü çıkmıyormuş diyorlar.
Doğru hızlı şarj adaptörünü ekstra alacakmış alacaklar. Airpods satmak için jak girişi kaldıran adamlardan ne beklenir. Allahtan bataryayı koymuşlar :D

Edit: Eğer adaptör direk apple malı olacaksa yine kâr işlemi söz konusu, yok diğer markalara ait adaptörleri alacaklarsa kullananlar sorumluluktan kaçıyorlardır demektedir. Aman uzak durun.

lgsever

Profesör
Yasaklı
Tasarım konusunda apple acayip trolledi milleti :) yıllardır yeni iphone diye geyiği dönen çerçevesiz, şeffaf iPhone beklentisine girdi millet, işin içine birde 10.Yıla özel olarak yeni telefon tasarlayacaklar dediler millet iyice havalara girdi ama sonuç ortada :D iPhone x diye telefon yapmışlar, lg v30'un yandan yemişi olmuş :D telefonda sadece iPhone 6 ve 7 serisindeki mevcut ekran boşluklarını kaldırıp, ekran-kasa oranını arttırmışlar çerçevesiz ekran diye yutturuyorlar :D Şuan tasarım konusunda hala Galaxy S8 lider durumda :) (Bu bile apple için başarı sonuçta, yıllar sonra hızlı şarj teknolojisi koydular telefona, en ucuz android telefonlarda bile yıllardır olan özellik :) )
İphone X her anlamda senenin telefonu olmuş.Alacak olanlara hayırlı olsun.Portre modu 4k 60fps desteği muhteşem tasarım daha ne olsun.7 Plus olmasaydı direk X alırdım.
Ahahahahhahahhahahahhahahahhahahahzhzhhahahhahahahahahhahah
Ciddden mi acaba bu sene note 8 diye bir telefonda tanıtılmışmı bir bakarmısın.

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Samsung un selfie si gibi güya samsung reklam yapacakti gitti iphone reklamı yaptı bunlarda aynı samsung reklamını iphone bölümünde yapıyorlar :) iphone un üstünlüğü işte

Onla karşılaştır bunla karşılaştır isterse dünyanın en iyi telefonu olsun, ( ki değil )

tüketiciyi kazıklamaktan başka bir şey değil, hızlı şarj adaptörünü ekstra aldıran, jakı kaldırıp airpods aldıran bir firmanın ürününü Almayacağım/ Aldırmayacağım..

Onla karşılaştır bunla karşılaştır isterse dünyanın en iyi telefonu olsun, ( ki değil )

tüketiciyi kazıklamaktan başka bir şey değil, hızlı şarj adaptörünü ekstra aldıran, jakı kaldırıp airpods aldıran bir firmanın ürününü Almayacağım/ Aldırmayacağım..
O mevzuya girersek ip harici telefonlar fiyatlarini dusurup bizi baska turlu zarara sokuyorlar sonu gelmez bu karsilastirmanin :D

stat counter