Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Konu genel itibariyle güncellenip (video ve orjinal görseller) neticelendirildi.

Abi bu apple düşmanlığı ne sendeki vallahi eski sevgilime bu kadar kin beslemiyorum :d
Yahu düşmanlık yok gerçekleri öne sürmek benim ki :D
Dediğim gibi 4K 60 FPS dışında ayırıcı hiçbir özelliği yok bu cihazın.
Bakma sen bana bu 4K 60 FPS
S9'da gelmezse Samsung benim için yeni Note'a kadar biter S9'u da gömerim orası da ayrı mesele
S7'nin işlemcisi 4K 60 , S8'in işlemcisi 4K 120 FPS video kayıt edebiliyor ama Samsung beyfendi niyeyse bu özelliği koymuyor telefonlara

Tasarım konusunda apple acayip trolledi milleti :) yıllardır yeni iphone diye geyiği dönen çerçevesiz, şeffaf iPhone beklentisine girdi millet, işin içine birde 10.Yıla özel olarak yeni telefon tasarlayacaklar dediler millet iyice havalara girdi ama sonuç ortada :D iPhone x diye telefon yapmışlar, lg v30'un yandan yemişi olmuş :D telefonda sadece iPhone 6 ve 7 serisindeki mevcut ekran boşluklarını kaldırıp, ekran-kasa oranını arttırmışlar çerçevesiz ekran diye yutturuyorlar :D Şuan tasarım konusunda hala Galaxy S8 lider durumda :) (Bu bile apple için başarı sonuçta, yıllar sonra hızlı şarj teknolojisi koydular telefona, en ucuz android telefonlarda bile yıllardır olan özellik :) )

Yazıda hata var sanırsam bu cihazda (Iphone X) parmak izi yok siz var diye yazmışsınız.
--- Gönderi Güncellendi ---
Dün Canlı yayını takip ederken güldüğüm tek nokta iphonedo idi, ordan izledim canlı yayını, sözde hiçbir şey bilmiyorduk cihaz ile ilgili shiftdelete'nin canlı yayınında tolga ve kerem öyle diyordu fakat sızan herşey birebir aynı çıktı demekki sızdıran kişi ve kişileri takip etmekte fayda var demekki bundan sonra onun haricinde beni heyecanlandıran başka birşey yoktu, çerçevesiz ekranı sanki ilk kez kendileri kullanıyormuş gibi anlattılar fakat xiaomi ve samsung çoktan geçti sonsuz ekran furyasına klasik apple canlı yayınıydı bence, kamera sensörleri neler,kaç gb ram var, hızlı şarj olup olmadığı meçhul,batarya kaç MA belli değil üstün körü anlatılıp geçildi, insanlar ayrıntıları bekliyordu ama hayal kırıklığı oldu bu senede apple heleki ıphone 8 ve ıphone 8 plus tam hayal kırıklığı kasayı değiştirip sanki komple tasarımı değiştirmişler gibi abartıp sunmaları hele tam bir fail oldu neyse benim içim bu sene hayal kırıklığı oldu apple seneye bakarız artık.

gerçekten süper bir ıphone X modeli olmuş 8-8+ alınmaz bence de ama fiyatı umarım çok pahalı olmaz teknoloji bu işte ya adamlar çalışıyo sony gibi yatan yok mühendisler tasarımcıları #samsung ve #Apple yarıştırılır bu saatten sonra diğer markaları görmüyorum bile :) X alınmalı

Tys23

Gakkoş
Yurtdışından telefon alacak arkadaşlar S8 , Note 8 ve İphone x arasında kaldıysa İphone alsın ama Tr'den alacaklar Note 8 alsın...

Ya edge olayini ilk ip akil etseydi edge ler ile beraber kenardaki cerceveleri yok etselerdi cok etkilenirdim ama suan bende ne bileyim hani guzel ama note8 s8 gibi daha dusuk fiyatli alternatifler varken ipx mantiksiz geliyor. Hem kisisel tercihim s8 ve n8 in cok daha estetik durdugu yonunde. Simetri var cikinti falan yok. Ucube gibi durmuyor telefon. S8 e bi düşüşte paramparca olacak diye elestiri yapanlari merak ediyorum ipx e ne diyecekler. Animoji olayi guzel olmus fakat sunumda yer vermeleri olaganustu sacmalik
--- Gönderi Güncellendi ---

Çıkıntı devam degil mi ya

Edit: pardon yanlis seyettim

Ya son bisey daha soylemek istiyorum. O kilit ekraninin ustundeki anahtar sembolu nedir ya? Uzerinde cok durulmasi gereken bisey degil ama apple bildiginiz gibi cok detayci olmamis o anahtar
Bak ona bende çok kafayı taktım , sanki son anda yapmışlar gibi o kadar kötü görünüyor ki tanıtımın başında iPhone X ilk görüntülendi ya o andan beri bakıyorum oraya .

abi bir elinize Note 8 ' i alın bir elinize iphone x ' i ona göre karar verin,

Iphone ' nun yaptığı şeyler " bana göre " güzel değil, x dediler 10. yıl dediler uçan birşey bekledik karşımıza çıkan şeye bak.

Ayrıca sırf Samsung ile yarışabilmek için 7s yerine 8 yapmışlar diğer modellerin adını kimse almayacak.

abi bir elinize Note 8 ' i alın bir elinize iphone x ' i ona göre karar verin,

Iphone ' nun yaptığı şeyler " bana göre " güzel değil, x dediler 10. yıl dediler uçan birşey bekledik karşımıza çıkan şeye bak.

Ayrıca sırf Samsung ile yarışabilmek için 7s yerine 8 yapmışlar diğer modellerin adını kimse almayacak.
daha ne yapabilirler ki çok uçan bi teknoloji ortada yok zaten !!!

Samsung daki işlevsellik, kullanılabilirliğin yanından geçmiyor telefon, 3 4 yıllık hızlı şarjı, kablosuz şarjı önümüze yeniymiş gibi ısıtıp koyarlarsa , insanların beklentisini karşılayamazlar.

stat counter