Bu konuyu okuyanlar

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hocam o assadan yukariya filan kaydirma olaylari blackberry os10’dan alinma hareketler.zamaninda bayilarak kullandigim bir sistemdi.ios yavas yavas bb os10’a dogru bi evrilmeye girdi.dahada gelistirilecek kanimca.adamlarin mantik zaten tus sayisini sifira indirmek sanal tus koymadan.bb’nin kapanmasiyla bunlar buyuk ihtimal patent filan satin aldilar oralardan.tabi yorum bunlar.ser verip sir vermeme huyunu hepimiz biliyoruz apple’in...zamanla kullanici alisacak o jestlerede.alisinca super rahatlik...
Blackberry hiç kullanmadım ama y
Gerçekten değer mi diye düşünüyorum artık.
Hocam size şöyle söyleyim,cihaz gerçekten farklı alışmak öyle bir iki haftayı rahat bulur,sorun fiyatı,sizinde dediğiniz gibi bu fiyata değermi derseniz kesinlikle hak etmiyor,ben fransadayım burda iki bin üç bin felan olsa kesinlikle suratına bakmam,saygılar

M

Murat Burç

SDN Okuru
[GALLERY=][/GALLERY]Merhaba arkadaşlar dün itibariyle iphone x elime ulaştı ben fransada yaşıyorum,bundan önce 7plus ve note 8 kullandım ve şimdi iphone x kullanıyorum,cihaz benim için kocaman bir hayal kırıklığı,pili olsun ekran oranı olsun ve en önemlisi cihaz YouTube dan bir video izlerken resmen ısınıyor rahatsız edecek şekilde,iphone beşten beri appel iphone kullanan biri olarak hayal kırıklığı içindeyim,batarya yüzdesi bile bildirim ekranına gizlenmiş yani sürekli göremiyorsunuz,herhalde cihazı onbeş gün içerisinde geri göndeeip para iadesi isteyeceğim!not:eğer sizde benim gibi o üstteki çentiğe zamanla alışırım diyerek alacaksanız sakın bunu yapmayın,oçentik acayip derecede saçma ve sinir bozuyor!!!
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada fac id parmak izi gibi hızlı çalışmıyor ve appel üçüncü parti uygulama geliştiricilerine açacakmış face id yi
Hocam Note 8 mi X mi? :D
Note 8 varken değmez.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Apple açıklama yapmış ekranda yanma meydana gelebilir diye.

Sanırım bu seride baya bir sorun olacak

mr.yildirimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba admin ve tüm ziyaretçiler.Size önemli bir sorum olacak.Japonya'dan iphoneX almayı düşünüyorum.yeni iphone'da Sim unlock varmı bilmiyorum ama yurtdışından buraya getirmiş olanlar varmıdır? Telefon kutusunun arkasında yazan kodlardan hangisi türkiye'de sorunsuz çalışıyor? İlginize çok teşekkürler şimdiden @_X_

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Apple’ın böyle bir açıklama yapması bana da pek inandırıcı gelmedi açıkçası.
Bencede.Keza yıllardır kronik arızalı cihazlar üreten LG bile çıkıp bu cihazda sorun çıkabilir demedi kalkıp apple nin veya başka bir markanın böyle bir açıklama yapacağına pek ihtimal veremedim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Jet Black çizilebilir diyen de Apple'dı
Bu kadar şaşırmayın.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sorunsuz çalışıyor.

Merhaba admin ve tüm ziyaretçiler.Size önemli bir sorum olacak.Japonya'dan iphoneX almayı düşünüyorum.yeni iphone'da Sim unlock varmı bilmiyorum ama yurtdışından buraya getirmiş olanlar varmıdır? Telefon kutusunun arkasında yazan kodlardan hangisi türkiye'de sorunsuz çalışıyor? İlginize çok teşekkürler şimdiden @_X_

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Isınma sorunu yine baş gösterdi,YouTube da dizi izlerken cihaz yine ısındı,izlediğim dizi 480p olmasına rağmen

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Youtube’da bende de ara sıra ısınma oluyor 7 plus cihazım

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Youtube’da bende de ara sıra ısınma oluyor 7 plus cihazım
Uzun süre video izlemekte video çekmekte uzun süre oyunda kalmakta ısıya sebebiyet verir eğer arkadaşın youtube de video izlerken yaşadığı ısınma kısa süre içerisinde gerçekleşiyorsa bi sıkıntı var diye düşünüyorum arka kısmın cam olması buna ne kadar etkendir oda bi soru işareti

Lancey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye satışı ne zaman başlar acaba ?

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Türkiye satışı ne zaman başlar acaba ?
Bencede.Keza yıllardır kronik arızalı cihazlar üreten LG bile çıkıp bu cihazda sorun çıkabilir demedi kalkıp apple nin veya başka bir markanın böyle bir açıklama yapacağına pek ihtimal veremedim

Isınma sorunu yine baş gösterdi,YouTube da dizi izlerken cihaz yine ısındı,izlediğim dizi 480p olmasına rağmen
Oled ekran yanması işin fıtratında var dedi Apple yani yanarsa sorumluluk kabul etmiyorum dedi ve otomatik kilit süresini kısaltın ve cihazlarda otomatik parlaklığı aktif edin dedi yoksa... eyy Apple sen kimsin bize diyorsun şöyle yapacaksın böyle yapacaksın?
YouTube uygulamasında sıkıntı var ben çok şarj yiyor bende cihazın kamera tarafında aniden ısıya yol açıyor
iPhone X tahmini olarak Aralık başı ya da ocak ayında gelebilir ama stok sorunu aşılamadığı için ocak ayında gelir bence

E.Lokmanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Uzun süre video izlemekte video çekmekte uzun süre oyunda kalmakta ısıya sebebiyet verir eğer arkadaşın youtube de video izlerken yaşadığı ısınma kısa süre içerisinde gerçekleşiyorsa bi sıkıntı var diye düşünüyorum arka kısmın cam olması buna ne kadar etkendir oda bi soru işareti
Hocam dört dakikalık bir şarkıda cihaz daha ikinci dakikasında ısı vermeye başlıyor,sanırım benim iphone x te kronik bir sorun var!

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Hocam dört dakikalık bir şarkıda cihaz daha ikinci dakikasında ısı vermeye başlıyor,sanırım benim iphone x te kronik bir sorun var!
Sorun yok iphone 8 8 plus'a göre X daha fazla ısınıyor iphonedo'nun X hakkında incelemesi var orda ısı testine bakabilirsiniz X diğerlerine göre 5-6 derece daha fazla ısınıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adamlar her çözünürlük yükselttilerinde çuvallıyorlar :D hatırlayın 6 Plus'da da oyunlarda çuvallamışlardı. :D

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
aklima cocukken 15-20 dakika boyunca oynayinca isinan atari adaptorleri geldi cok isininca buzluga koyup soguduktan sonra tekrar atari oynamaya devam ediyorduk sizde oyle yapin :D saka bi yana bence problem sizin cihazda servise gonderin direkt bekleme yapmadan.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Eğer x te bu denli kısa sürede rahatsız edici bir ısınma söz konusu ise büyük sıkıntı

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Abi çıldırıcam 10 bin isteyen mi dersin 15 bin isteyen mi dersin sövmemek için zor tutuyorum

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Kur yüzünden yılbaşı sonrası geldiğinde %15 civarı zam ile gelecek X’ler

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
İyice soğuttular beni X dan, yok şöyle yok böyle. İphonedo da pek beğenmemiş gibi