Bu konuyu okuyanlar

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
alınası bi telefon kaldı mı peki :)

X,8’ler(fiyat haric),xz1(ve compact’i),u11,note8(acayip kronikleri var,goz onune kesin alinmali),s7edge(kronikleri var,tasarim herkese gore olmayabilir),7(ve plus’i,fiyat tartisilir)...ilk etapta aklima gelenler.

OwerLord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
G5 , V20 ve iPhone 7(küçük olan) hariç tüm 2016 amiral gemileri fiyatı düşen S8 ve S8 Plus , XZ Premium ve ithalatçı U11
onlar pek dikkatimi çekmiyor esasen huwaei mate 10 pro umarım dogru yazmışımdır bu cihaz kasa olarak hoş duruyor içeriği de umarım öyledir.
--- Gönderi Güncellendi ---
aslında htc de büyük ekran dönemine geçse alınası bir telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
onlar pek dikkatimi çekmiyor esasen huwaei mate 10 pro umarım dogru yazmışımdır bu cihaz kasa olarak hoş duruyor içeriği de umarım öyledir.
aslında htc de büyük ekran dönemine geçse alınası bir telefon
U11 5.5 inçlik bir cihaz

OwerLord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sadece 2. el piyasası olduğu için apple sıcak bakıyorum özelliği için alınmaz ki zaten özelliği yok
U11 5.5 inçlik bir cihaz
o nu kast etmedim cercevesiz yazıcaktım öyle bir telefon olmadıgı için yazmak istemedim

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Evet katiliyorum.hicbir ozelligi yok.interneti bile yok.bildigin cop yav.alanin aklindan suphem olur yani o derece.hahaha :))

M

Murat Burç

SDN Okuru
O fiyatlarla
X alınmaz. 8 Plus alınmaz 8 zaten çöp Note 8'de pahalı.
8 Plus, X veya Note 8 fiyatına iPad Pro 10.5+Apple pencil artı Mİ6 128 GB veya OP5 veya HTC U11 alınır
Evet katiliyorum.hicbir ozelligi yok.interneti bile yok.bildigin cop yav.alanin aklindan suphem olur yani o derece.hahaha :))
Evet çöp

OwerLord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O fiyatlarla
X alınmaz. 8 Plus alınmaz 8 zaten çöp Note 8'de pahalı.
8 Plus, X veya Note 8 fiyatına iPad Pro 10.5+Apple pencil artı Mİ6 128 GB veya OP5 veya HTC U11 alınır

Evet çöp
geriye ne kaldı note düşünüyordum kronik sorunları okumak biraz soguttu

M

Murat Burç

SDN Okuru
geriye ne kaldı note düşünüyordum kronik sorunları okumak biraz soguttu
Note'un kronik sorunu yok mağazada gidin bakın Edge ekranların hepsinde böyle bir sızma iddası ortaya atıldı ama yalan.
Gidin kağıt falan sokmaya çalışın ne bileyim inceleyin

OwerLord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bugün gitmiştim güzelde kapmanyası var i6 plus 1700 sayıp s8 s8+ verme gibi bir olay yapmıslar sahsen begendim o durumu yoksa i6 plus o paraya hayatta satılmaz ama

M

Murat Burç

SDN Okuru
bugün gitmiştim güzelde kapmanyası var i6 plus 1700 sayıp s8 s8+ verme gibi bir olay yapmıslar sahsen begendim o durumu yoksa i6 plus o paraya hayatta satılmaz ama
Note 8 için daha fazla alıyor diye biliyorum Emaar Squaredaki mağaza siz nereye sordunuz değişim kampanyasını

OwerLord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
burda yeni acıldı mağaza acık demek gerekirse sormadım eğer vaktim olursa tekrar ugrama sansımda olursa ustune birde unutmazsam sorarım :) bi arkadas andorid hakkında güzel şeyler yazmış aslında hoşuma gitti birden note 8 almak istedi canım

M

Murat Burç

SDN Okuru
burda yeni acıldı mağaza acık demek gerekirse sormadım eğer vaktim olursa tekrar ugrama sansımda olursa ustune birde unutmazsam sorarım :) bi arkadas andorid hakkında güzel şeyler yazmış aslında hoşuma gitti birden note 8 almak istedi canım
Biliyorum zamanında çok konuştum o adamla çok memnun şuan :D

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Neyse alin bi note baslik acarsiniz artik.soyle oldu boyle oldu diye:))

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Sizce türkiye satış tarihi ne zaman olur var mı fikriniz.
Androidcilere hak vermeye başladım sanki. 129 lira sadece kablo daha bir de adaptör. Bu nedir abi ya.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Sizce türkiye satış tarihi ne zaman olur var mı fikriniz.
Androidcilere hak vermeye başladım sanki. 129 lira sadece kablo daha bir de adaptör. Bu nedir abi ya.
İpad adaptörü ile de hızlı şarj oluyor sadece macbook adaptörü ile daha hızlı şarj oluyor o kadar.
Türkiye satış tarihi Aralığın ortası gibi çıkar büyük stok sorunu olacak Türkiyede diyeceğim ama 6.000tl verecek Türkiye de kaç kişi olur orası bilinmiyor bizim vatandaşımız cebinde para olmasa bile çorabı delik adam gene alıyor bizde:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
İpad adaptörü ile de hızlı şarj oluyor sadece macbook adaptörü ile daha hızlı şarj oluyor o kadar.
Türkiye satış tarihi Aralığın ortası gibi çıkar büyük stok sorunu olacak Türkiyede diyeceğim ama 6.000tl verecek Türkiye de kaç kişi olur orası bilinmiyor bizim vatandaşımız cebinde para olmasa bile çorabı delik adam gene alıyor bizde:D:D
6100 TL veriyorsun yaptığın şey Facebook'a girmek fotoğraf video çekmek Instagram'a atmak
O kadar güçlü donanım için ekstra sunduğu hiç bir şey yok.
4K 60Fps çekiyoruz diyelim ekran 4k bile değil hatta 2k bile değil izlemesi dert pili dert depolaması dert

5000'e aldığın Note 8 ile iPad Pro seviyesinde bir kaleme sahipsin ne bileyim PDF indirir imza atarsın resim cizersin o kalem işe yarar
Android'in özgürlüğü zamazingo da olsa kıytırık bir Dex aparatı var ki kıytırık falan dediğim Dex'e linux desteği geldi. Bildiğin Linux.
X fasa fiso bir cihaz vana göre o fiyatla

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
:D:D
6100 TL veriyorsun yaptığın şey Facebook'a girmek fotoğraf video çekmek Instagram'a atmak
O kadar güçlü donanım için ekstra sunduğu hiç bir şey yok.
4K 60Fps çekiyoruz diyelim ekran 4k bile değil hatta 2k bile değil izlemesi dert pili dert depolaması dert

5000'e aldığın Note 8 ile iPad Pro seviyesinde bir kaleme sahipsin ne bileyim PDF indirir imza atarsın resim cizersin o kalem işe yarar
Android'in özgürlüğü zamazingo da olsa kıytırık bir Dex aparatı var ki kıytırık falan dediğim Dex'e linux desteği geldi. Bildiğin Linux.
X fasa fiso bir cihaz vana göre o fiyatla
Bi bakıma haklısın Ocak ayında birde 6500-7000 TL oluyormuş olacaktı büyük ihtimal Zaten iphone x'in türkiye ye gelmesi ocağı bulur zammıda yapıştırırlar ohh ne iyi zaten vergi vermeyi çok seviyorum :D

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Butun telefonlardaki kullanim senaryosu belli.tek tek yazmaya gerek yok.10 binde versen 2 binde versen temel senaryon degismez.gerisi tamamen zevk ve kisinin egosu.tamamen kisisel mesele.adam diyebilir “yav param var,dunyayada on kere gelmiyorum.benden kitmetli mi?” Yine ayni adam “buna bu kadar verecegime,gider sunu alirim daha iyi”.

Herseyin maalesef bir alternatif maliyeti var ne yazikki.

Asil soru su:”eger bunu almasaydim yerine ne alirdim?”.bunun cevabi kisinin alternatif secenegi...

Bana gore x’de note8’de tam bir fasarya.bunlarin yanina 4000-5000 bandinda ne kadar telefon varsa ekle.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
:D:D
Bi bakıma haklısın Ocak ayında birde 6500-7000 TL oluyormuş olacaktı büyük ihtimal Zaten iphone x'in türkiye ye gelmesi ocağı bulur zammıda yapıştırırlar ohh ne iyi zaten vergi vermeyi çok seviyorum :D

Kına yakarsınız.

Zevk alıyorsunuz herhalde ülkenin durumundan

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Kına yakarsınız.

Zevk alıyorsunuz herhalde ülkenin durumundan
Dolar yüksek vergiler tavan kim mutlu olmaz devletimiz kazansın başka birşey istemem zevk almıyorum ama bize fiyatı yapıştırmalarına rağmen kimsenin gıkı çıkmaması ve herkesin o ürünü kapış kapış alması ülkece zengin olduğumuzu gösteriyor

Son düzenleme:

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Dolar yüksek vergiler tavan kim mutlu olmaz devletimiz kazansın başka birşey istemem zevk almıyorum ama bize fiyatı yapıştırmalarına rağmen kimsenin gıkı çıkmaması ve herkesin o ürünü kapış kapış alması ülkece zengin olduğumuzu gösteriyor

Devletimiz kazansın? :D

Gitsin üretip kazansın halkı soyarak değil

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Devletimiz kazansın? :D

Gitsin üretip kazansın halkı soyarak değil
Dediğin doğru ancak türkiye dış girdi bağımlısı bir ülke o yüzden ne üretirse üretsin aynı kalite bir ürün çok daha fazla külfetli olacaktır.

exalibur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya bu kadar muamma bir cihaz olamaz ülkeye ne zaman geleceği belli değil stok sorunu var apple gibi bir şirket nasıl bu kadar acemice davranabilir çok enteresan söylenen şubat ayı ile beraber tam randımana geçeceği ki türkiye gibi 3. etap ülkeler için konuşmuyorum bile tam bir fiyasko
Ocağı bulmasa iyiydi ya
maalesef apple için türkiye 3. dünya ülkesi ki bu muameleyi yaptığı ülke 3 desen alıyor 5 desen alıyor bu markaya en çok değer veren ülkelerden biri olmamıza rağmen bir tarafı boklu yunanistan kadar degerimiz yok yazıklar olsun