iPhone X için yolun sonuna mı gelindi?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Qualcomm-lte-modemi-iphone-x-da-intelden-hizli.jpg

Apple'ın, iPhone X modeline karşı kullanıcıların ilgisizliği nedeniyle üretimi durdurmayı planladığı ortaya çıktı. İşte iPhone X üretimi konusunda Apple'ın planları ve yeni iPhone modellerinin geleceği.

https://shiftdelete.net/apple-iphone-x-uretimi-sonlandirilacak

:: iPhone X üretimi için böyle bir karar alınacak olması ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Olacağı buydu bu kadar pahalı satarlarsa ilgi görmez tabi fiyat politikasında değişikliğe gitmeli yoksa hakimiyeti kaybedecek.

NDizzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fiyatı 8 den daha pahalı ve performans bakımından 8 modelleri daha iyi bence normal bir gelişme bide bazı kullanıcıların sevmediği çentikte var tabii.

M

Murat Burç

SDN Okuru
X üretimi durmaz. Safsata bunlar.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Elindeki malzemeler tükendi tabi sandığından çok satış yapamamaya başladı olaylardan sonra zora düşmemek için ara verdi

NDizzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Elindeki malzemeler tükendi tabi sandığından çok satış yapamamaya başladı olaylardan sonra zora düşmemek için ara verdi
Yıllık kazancı Türkiye kadar olan bir firima bence maddiyat ve malzemede zora düşmez ama alış olmayınca da normal olarak üretim yapmaktan da vazgeçme olasılıpı fazla hak veriyorum

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Buda olabilir mantıklı geldi bana.

Mantıklı olan açıklama bu yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yıllık kazancı Türkiye kadar olan bir firima bence maddiyat ve malzemede zora düşmez ama alış olmayınca da normal olarak üretim yapmaktan da vazgeçme olasılıpı fazla hak veriyorum

O Oled panellerin üretimi kolay zannediyorsan yanılıyorsun apple çok yıllık planladığı satışın altında satış yapacağını anladığı için boşuna zarar etmemek için ara verdi boşuna uğraşmamak için

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yalan haberler hepsi appleın oyunu millet alsın diye yapıyolar hani üretimi durduruyoruz bak bidaha istesenizde alamazsınız mesajı vermeye çalışıyolar.

vuralemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Apple pişmanlıktır.
Apple kullanmak , 5-10 sene önce piyasaya sürülmüş bir özelliğin sanki yepyeni bir apple icadıymışcasına waaww sesleri eşliğinde lansmaninin yapılmasıdır.

Zil sesi degistirememektir. Resim videoları Pcye atmak için kabız olmayı kabul etmektir.

Screen mirroring olmamasıdır. Diğer cihazlara bluetooth ile dosya gonderememektir.
Telefonda dosya yönetici program kullanamamaktir. Hiç bir dosyanın boyutuna özelliğine bakamamaktir.

Sd kart takamamaktir. Kapasite büyütmek icin yüzlerce dolar para akıtmaktir. Batarya cikaramamaktir.

Kapalı şarj edememektir.

Apple kullanmak tamamen pişmanlık ötesi bir durumdur. Apple kullananlara allah yardım etsin.

barış kabasakal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
face id gibi muhteşem bir özelliği ve oled ekranı kullanan bir modelin sanmam üretimini durduracaklarını