iPhone X Apple için büyük hayal kırıklığı oldu!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
iPhone-X-satışları_samsungu-vurdu.jpg

https://shiftdelete.net/iphone-x-hayal-kirikligi

Apple'ın büyük umutlarla çıkardığı 10. yıl iPhone'u iPhone X hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Firma istediği rakamlara bir türlü ulaşamıyor. 

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,334
Sözde çok övüyordu noldu elinde patladı

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Acaba özellikleri çok mu ben cok anlamiyorum ama ?
Bir çok insana gerekmeyen sadece eğlenceli özellikler var birde tasarımı yüzünden fiyatının fazla olduğunu düşünüyorum ama tasarımında da bana göre göz alıcı bir şey pek fazla yok :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Artık ilgi çekmiyor, rakipler iyi iş çıkartıyor, artı bunun yanında daha ilk tanıtımında sorun çıktı eksiyi yedi zaten en önemlisi abartı derecede fiyatı pahalı. Hal böyle olunca hayal kırıklığı olması normal.

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Artık ilgi çekmiyor, rakipler iyi iş çıkartıyor, artı bunun yanında daha ilk tanıtımında sorun çıktı eksiyi yedi zaten en önemlisi abartı derecede fiyatı pahalı. Hal böyle olunca hayal kırıklığı olması normal.
Katılıyorum, rakipleri (Samsung gibi) sanırım daha önden gidiyor gibi

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Fiyatı dünya geneli için pahalı. Telefonlar fiyatları arttıkça orta üst segment telefonlar koptu gidiyor. Özellikle Çinli firmalar çok iyi iş çıkartıyor. Sonuç olarak insanların Apple dan beklentisi fiyat–performans cihazlar. Bu da olmayınca bu sonuç kaçınılmaz.

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Fiyatı dünya geneli için pahalı. Telefonlar fiyatları arttıkça orta üst segment telefonlar koptu gidiyor. Özellikle Çinli firmalar çok iyi iş çıkartıyor. Sonuç olarak insanların Apple dan beklentisi fiyat–performans cihazlar. Bu da olmayınca bu sonuç kaçınılmaz.
Çinlilerden pek beklentimiz olmaz açıkçası ama iyi iş çıkartıyorlar :rolleyes::D

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Ulaşamasın, iyi ya işte. Apple, iPhone X'in fiyatını düşürmek zorunda kalacak.

CorpseBride

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
cevre dostu diyorlar sar degeri düşükmüş ve ekrani civa içermiyormuş Apple x

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Evet, civa içermiyorsa iyi bir durum. Çünkü civa zehirli bir element.
Bazı kırtasiyelerde şırınga şeklinde içinde cıva olan bir kalem görmüştüm. Daha doğrusu içindekinin cıva olduğunu söylemişlerdi, eğer cıvaysa gerçekten kötü olur

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Apple kadar kendi mükemmel potansiyelini mahveden bir firma ben görmedim.Bugün birazcık müşterilerini dinlese biraz ucuz yapsa bir çok android firmasını bitirir ama nedense Apple bunu yapmıyor.Apple müşterilerini yolunacak kaz olarak gördükçe Android markaları güç kazanıyor.En sonunda IOS'u da mahvetti.Tepesine saçma sapan bir çentik de konunca çerçevesiz ekranın bir manası kalmadı görüntü çentiğin arkasında kalıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

CorpseBride

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Apple kadar kendi mükemmel potansiyelini mahveden bir firma ben görmedim.Bugün birazcık müşterilerini dinlese biraz ucuz yapsa bir çok android firmasını bitirir ama nedense Apple bunu yapmıyor.Apple müşterilerini yolunacak kaz olarak gördükçe Android markaları güç kazanıyor.En sonunda IOS'u da mahvetti.Tepesine saçma sapan bir çentik de konunca çerçevesiz ekranın bir manası kalmadı görüntü çentiğin arkasında kalıyor.

Apple x de mi

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aslında katılıyorum, Apple kendi kafasına göre daha modern ve yeni olma çabasında. Ama bu yenilikleri Apple kullanıcılarının çoğu olumsuz cevap veriyor, ve dediğiniz gibi kullanıcılarını dinlemiyor ve bu yüzden de Iphone X satışları az ve müşteri memnuniyeti azalıyor gibi

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37

Aslında katılıyorum, Apple kendi kafasına göre daha modern ve yeni olma çabasında. Ama bu yenilikleri Apple kullanıcılarının çoğu olumsuz cevap veriyor, ve dediğiniz gibi kullanıcılarını dinlemiyor ve bu yüzden de Iphone X satışları az ve müşteri memnuniyeti azalıyor gibi

CorpseBride

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bence pahali olmasi satısları etkiliyor yinede telefon kendisi iyidir

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Fiyatı bi çıtır düşmüş operatörlerde 64lük 6099 tl idi şuan 5.799 tl yanlış hatırlamıyosam.Aşırı pahalı çıkardılar fiyatının yüksek olmasına en büyük sebep oled ekran kullanılması umarım fiyatı daha da düşer biraz burnu sürtsün bu telefona bu parayı istiyosun bomboş kutuyla veriyosun haktır apple a

CorpseBride

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Fiyatı bi çıtır düşmüş operatörlerde 64lük 6099 tl idi şuan 5.799 tl yanlış hatırlamıyosam.Aşırı pahalı çıkardılar fiyatının yüksek olmasına en büyük sebep oled ekran kullanılması umarım fiyatı daha da düşer biraz burnu sürtsün bu telefona bu parayı istiyosun bomboş kutuyla veriyosun haktır apple a
Bu telefon bu fiyata yeni çikan Apple ne kadar olur acaba insan korkuyor :D

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Apple yaptı diye çentik koyacak firmalar artık geri çekebilir ürünlerini piyasaya çıkmadan :)