İphone X akıbeti nedir.. ?

Bu konuyu okuyanlar

Blackceak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar.. Apple iphone X üretimine son verecek diye iddalar söz konusu, eğer ki olurda apple iphone x üretimini durdurur ise bu iphone X kullanıcıları için, İyi ve kötü yönleri neler olur.. Teşekkürler..

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Güncellemeyi verirler üretim dursa da. Ama tadı kaçar bu işin.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ya satamadılar ya da gene sınırlı üretim yalanı gibi satış politikası.

By Devvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Aldığımdan beri 4-5 sorunla karşılaştım. (Yazılım ve Donanımsal)
Evde samsung s3 var, A7(2017) var daha stabil çalışıyor dünü bugünü belli en azından.
Sorunları Apple TR Görünce kendileri bile güldü telefonun durumuna.
Şimdi de güncelleme yapıyor bakalım daha kötü ne olacak?

aylabusracimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Üretimi durur ise ve güncellemeler devam ederse alım/satım fiyatı artacaktır. Telefon yenilemek isteyenler için satış aşaması daha kolay olur bence :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Üretimi dursa bile stoklarda İphone X'in tükeneceği anlamına gelmiyor

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bilemiyorum bende almayı düşünüyordum ve bu haberler allak bullak etti düşüncemi. bugün gelen habere göre sonbaharda üç yeni model var ve en büyüğüne oled ekranı yok diğer iki küçük modelde oled ve çentik var yine. çentik konusuna neden girdin diyecek olursanız iphone x in üretiminin duracağını söyleyen analist ana sebebin çentik olduğunu söylüyor. şimdi gelecek iki modelde çentik olacak ise neden üretim dursun?

Blackceak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilemiyorum bende almayı düşünüyordum ve bu haberler allak bullak etti düşüncemi. bugün gelen habere göre sonbaharda üç yeni model var ve en büyüğüne oled ekranı yok diğer iki küçük modelde oled ve çentik var yine. çentik konusuna neden girdin diyecek olursanız iphone x in üretiminin duracağını söyleyen analist ana sebebin çentik olduğunu söylüyor. şimdi gelecek iki modelde çentik olacak ise neden üretim dursun?
yalan haber bencede yaa şu centiğe niye takılıyorlar anlamıyoorum hiç rahatsız etmiyor şahsen benii süper telefon tavsiye ederim.. karalama kampanyaları bence..

smerih

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
İphonex e o para vericegime oneplus5t alirim.