Iphone ve Samsung markalarindan baska marka telefonlar alinir mi ?

Iphone ve Samsung markalarından başka marka telefonlar alınır mı?

• Kesinlikle tercih edilip alınabilir !

Kullanılan: 18 78.3%
  • Kesinlikle alınmaz !

Kullanılan: 5 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

Celal1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir ortama girdigim zaman birisi iphone ve samsung disi baska marka telefonlari alinmaz derken baska birisi de alinir diyor peki ya sizce alinir mi ? Yoksa iphone ve samsung dan şaşmamak mi lazim ?

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Asıl şu fiyatlarda ikisindende alınmamalı fiyat performans olarak daha iyileri var

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiyata göre olur o işler. Markacılık çoğu zaman saçmalık.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
LENOVO, XIAOMI, SONY, ALCATEL, GM v.s. bir çok marka var sen sadece 2 markaya hapsolmuşsun...

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Artık eskisi gibi değil , her marka kaliteli şeyler yapıyor neredeyse.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Alınır
Sony xzp xz1
Oneplus 5 5t
Xiaomi mi 6. mi mix 2. Mi note 3
Asus 5z
Htc u11 u11+ 12+
Blackshark(xiaomi)
Bunlara bir bak alınırmı alınmaz mı

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
konu sahibi troll bizimle dalga geçiyor ilk GSM telefonunu Motorola üretti NOKIA efsane modellerle yıllarca 1 numara oldu... ERICSSON ve SONY desek ne der o...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bide htc ekle oraya bu 3 markadan başkası bana güven vermiyor

Burak0640

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Marka takıntın yoksa kesinlikle o fiyatın çok çok altına aynı performansı veren telefonlar var şuan xiaomi mi5 prime kullanıyorum 1 senedir ilk gün gibi performans var sürüm beğenmezsen 5 dakikada istediğin sürüme geçebiliyorsun mi8 i bekliyorum 3000 altına çıkarsa alıcam

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ünlülerin fotosu çalınan iphone güven veriyor yani
Ünlü biri olmadığım için öyle bi problemim yok sana burda bi iphone x versem düşünmeden kullanırsın burda iPhone şöyle böyle demek bana samimi gelmiyo zaten ben iphone kullanmıyorum Note 8 kullanıyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ünlü biri olmadığım için öyle bi problemim yok sana burda bi iphone x versem düşünmeden kullanırsın burda iPhone şöyle böyle demek bana samimi gelmiyo zaten ben iphone kullanmıyorum Note 8 kullanıyorum
X versen kullanmam Apple ı sevmiyorum
Samsung ta kullanmam

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben yukarda htc dedim zaten şuan elimdeki Note 8 i bırakıp u12 plusa geçebilirim o derece beğendim telefonu sony tasarımı kalas lg nin kronik sorunları meşhur
Lg g6 dan sonra düzeldi
Sony hala aynı kalın

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Her marka mutlaka bir kullanıcıya kötü deneyim yaşatmıştır.Cep telefonu ilk çıktığı günden itibaren kullandığım günleri hatırlıyorum ozamanlar bu tür konular akla dahi gelmiyordu. Yıllar geçtikçe rekabet çirkinleşti ve yerini son kullanıcıyı kobay gibi gören şirketlerle doldu taştı.Elbette tercih edilebilir önemli olan kişinin ihtiyaçlarına cevap veren bir marka ve model olması.Hey gidi Symbian dolu günler Hey.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
herkes senin gibi sheeple adayı değil... ben satarım kullanmam... çok kazançlı...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
herkes senin gibi sheeple adayı değil... ben satarım kullanmam... çok kazançlı...
Kedi ciğer hesabı seninki kendini kandırıyosun böyle devam et en iyi markaları tercih etmek sheeple oluyosa ben razıyım neden param varken bilindik bi marka kullanmayayım sen eline x yada note 8 s9 plus gibi cihazlar geçerse sat kullanma sanada bu yakışır

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Kedi ciğer hesabı seninki kendini kandırıyosun böyle devam et en iyi markaları tercih etmek sheeple oluyosa ben razıyım neden param varken bilindik bi marka kullanmayayım sen eline x yada note 8 s9 plus gibi cihazlar geçerse sat kullanma sanada bu yakışır
en bilinen markaları tanımayan bir köleden başka bir şey değilsin... The Matrix isimli üçlemede senin gibilerdende söz ediyorlardı... apple markasına tapınan kullardan olmuşsun... şikayet etsende bu durum değişmez...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
en bilinen markaları tanımayan bir köleden başka bir şey değilsin... The Matrix isimli üçlemede senin gibilerdende söz ediyorlardı... apple markasına tapınan kullardan olmuşsun... şikayet etsende bu durum değişmez...
Apple kullanmıyorum şuan kullandığım telefon Note 8 tanımadan yargılama ulaşamadığın ciğere mundar diyosun başka bişey değil.Bu arada lisede matrix in tiyatrosunu yapmıştık liseler arasında ödül almıştık hatırlattığın iyi oldu :D:D

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Apple kullanmıyorum şuan kullandığım telefon Note 8 tanımadan yargılama ulaşamadığın ciğere mundar diyosun başka bişey değil.Bu arada lisede matrix in tiyatrosunu yapmıştık liseler arasında ödül almıştık hatırlattığın iyi oldu :D:D
süzme sheeple olduğun ortada almak istesem her şekilde dandiphone bulurum... 6 ayda bir sat al şeklinde kullanılan vasat oyuncaklar...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
süzme sheeple olduğun ortada almak istesem her şekilde dandiphone bulurum... 6 ayda bir sat al şeklinde kullanılan vasat oyuncaklar...
Pp deki resimde bi anlam ifade etmiyo artık istesem oraya apple logosunu çakardım sesin çıkmazdı o zaman tam sheeple olurdum seninde için rahat etmiş olurdu.Onca insan iphone kullanıyor bunu bide onlara söyle;)

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Pp deki resimde bi anlam ifade etmiyo artık istesem oraya apple logosunu çakardım sesin çıkmazdı o zaman tam sheeple olurdum seninde için rahat etmiş olurdu.Onca insan iphone kullanıyor bunu bide onlara söyle;)

söylüyorum... hiç merak etme SAMSUNG'uda hiç sevmem... gıcık marka ucuz modellerde depolama alanını kısıtlıyor saçma uygulamaları sistem dosyası yapıp kaldırtmıyor tıpkı ZTE gibi...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
söylüyorum... hiç merak etme SAMSUNG'uda hiç sevmem... gıcık marka ucuz modellerde depolama alanını kısıtlıyor saçma uygulamaları sistem dosyası yapıp kaldırtmıyor tıpkı ZTE gibi...
Adamlar her kitleye uygun telefon yapıyolar gidipte 1500 Tl lik telefonun içine 128 gb 6 gb ram koyacak hali yok ki ben zaten samsungun orta ve alt segment telefonlarını önermiyorum sadece s serisi ve Note serisi.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bir HTC 10 kullanıcısı olarak bundan sonra Samsung ve Iphone dan başka telefon almam.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Samsung forever.
YgNbNk.jpg

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Adamlar her kitleye uygun telefon yapıyolar gidipte 1500 Tl lik telefonun içine 128 gb 6 gb ram koyacak hali yok ki ben zaten samsungun orta ve alt segment telefonlarını önermiyorum sadece s serisi ve Note serisi.
tabi 8 GB romla 4 GB rolu telefondan az yer bırakmasını haklı görüyorsun...