İphone ve İpad Ekran Videosu Çekme

Bu konuyu okuyanlar

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Arkadaşlar merhaba.

Çok oyunkolik bir insanım ve bu oynadığım oyunların oynarken videosunu çekmek istiyorum kaydetmek yani hani samsung note 7 olduğu gibi. Airshou derseniz indirdim video çekiyor evet ama oyundaki sesi kaybediyor. Video recorder derseniz yetersiz bir uygulama. Bu işi uygulama bazlı çözebilirmiyim ?

Yada bilgisayara bağlayıp görüntüyü öylemi kaydetmeliyim eğer öyleyse yöntemde yardımcı olurmusunuz ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Airserver vasıtasıyla bilgisayarınızda çekebilirsiniz. Veya replay kit'e destek veren uygulamalarda direkt ipadden çekilebilir.

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
iOS 11 ile gelen ekran videosu kaydetme özelliği ile iPhone ve iPadler ile artık ekran videosu çekebilirsiniz. iPhone ya da iPad'inizin ayarlarından "Ekran Kaydı"nı etkinleştirdikten sonra Kontrol merkezinde el feneri açar gibi ekran kaydının başlatabiliyorsunuz.

Ekran kaydını nasıl etkinleştireceğinizi aşağıdaki sitedeki videoda anlatmışlar. :grinning::grinning::grinning:

Link: https://webnolojist.blogspot.com.tr/2017/06/ios-11-ile-iphone-ve-ipadinizin-ekraninin-video-kaydini-alabilirsiniz.html
Evet orada öyle ama çok kasıyor. Hiç sağlıklı olmayan bir kayıt yapıyor maalesef. Tam sürümü beklemek lazım

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar merhaba.

Çok oyunkolik bir insanım ve bu oynadığım oyunların oynarken videosunu çekmek istiyorum kaydetmek yani hani samsung note 7 olduğu gibi. Airshou derseniz indirdim video çekiyor evet ama oyundaki sesi kaybediyor. Video recorder derseniz yetersiz bir uygulama. Bu işi uygulama bazlı çözebilirmiyim ?

Yada bilgisayara bağlayıp görüntüyü öylemi kaydetmeliyim eğer öyleyse yöntemde yardımcı olurmusunuz ?

1 ay önce tablet için araştırmıştım, lakin baktığım uygulamaları yüklemeyi uygun görmedim.
3. Parti yazılımlarla (mağazadan yüklemeden) güvensizlik ve bu güvensizlikle ekstra işlevlerinin paralı olması nedeniyle yükleme yapmadım.

Bilgisayar olayı baya bir çetrefilli ve uğraşmaya değmez bence.

İos 11 ile bu özellik gelecek ama beta sürümü kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
Kararlı ve hataların minimuma indirilmesi akabinde sunulacak güncellemeye kadar sabretmenizi öneriyorum.

İyi forumlar.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
İos 11 kayıt özelliğinin kastığını söylemişsiniz. Pc üzerinden kaydedecekseniz apowersoft uygulamasını deneyebilirsiniz onun dışında cihaz üzerinde iRec programını öneririm. Yardımcı olabildim umarım :)
Durum güncellemesi iRec appstore'dan kaldırılmış eskiden ben kullanıyordum :confused:

Son düzenleme:

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
İos 11 kayıt özelliğinin kastığını söylemişsiniz. Pc üzerinden kaydedecekseniz apowersoft uygulamasını deneyebilirsiniz onun dışında cihaz üzerinde iRec programını öneririm. Yardımcı olabildim umarım :)
Durum güncellemesi iRec appstore'dan kaldırılmış eskiden ben kullanıyordum :confused:

Durum bundan ibaret olduğu indirmedim ve izahatı kısa tuttum kendimce :)
Sanırım apple lobi uygulamoştır yahut irec i satın aldılar ki ios 11 ile sunuyorlar :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Durum bundan ibaret olduğu indirmedim ve izahatı kısa tuttum kendimce :)
Sanırım apple lobi uygulamoştır yahut irec i satın aldılar ki ios 11 ile sunuyorlar :)
Sanırım öyle :) bu arada tee 4 ekim 2016 konusuymuş bu tarihe yeni dikkat ettim bir zeki üyemiz uplamış konuyu :)