İphone u başka bilgisayarlarda kullanmak(İ Tunes )

Bu konuyu okuyanlar

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba buna benzer konular var ancak ben daha bir acemice sormak istiyorum daha yeni başladım iphone kullanmaya ve yanlış birşeyler yapıp rehberi resimelri falan silmek istemyorum...

1-Evdeki bilgisayarıma i tunes kurdum telefona veya telefondan bilgisayara resim,müzik v.s dosyaları aktarmak için kullanıyorum sanırım buraya kadar doğru.

2-işyerindeki bilgisayarım için ayrıca i tunes indirip bağlanmam gerekecek değilmi.Peki her bilgisayara ( sınırsız sayıda farklı bilgisayar) telefonu bağlamam gerektiğinde i tunes iindirip yapmam gerekekn ilk ayarlar yani rehberin ve diğer tüm dosyaalrımın silinmemesi için yapmam gerekekn olamzsa olmazlar nelerdir?

3-Yanlış birşeyler yaparsam rehberim dosylarım silinebiliyormuş diye okudum birkaç yerde,bu olayın başıma gelmemesi için şunu kesinlikle yapma diyeceğiniz ayarlar nelerdir?

4-En fazla 5 farklı bilgisayara telefonu bağlamam gerekiyormuş fazlası olunca ne olur neler silinir v.s geri dönüş olurmu?

Gerçekten yanlış birşey yapıpta telefon içeriğini silmekten tırsıyorum..yardımcı olursanız çok sevinirim..

Son mesajlar