İPhone tuş kilidinin şifresini unuttum !!! YARDIMMM !!!

Bu konuyu okuyanlar

1kamikaze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 6.1.3 sürümünde bir iphoneum var. bir 3 haftadır kullanmadım.3 hafta sonra telefonumu elime aldığımda şifre sordu.kısacası şifreyi unuttum :hammer:

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
telefonu restore etmek zorundasın. tuş kilitsiz bir backup'ın var ise onu yükleyebilirsin, yok ise yeni iphone olarak tanımlamalısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu restore filan nasıl yapılıyo şu an zırıl zırıl ağlıyorum bi yardımcı olun lütfen en kötü ihtimal servise göndericem :helpsmilie:

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
oslun nun dediği gibi ya şifresizken aldıgın yedegi geri yükliyiceksin yada restore ediceksin baska bi yolu yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba iphone nun şifresini unutmuştum. Sıfırlattım telefonu ilk aldığım gibi oldu. Uygulama indireceğim ama apple kimliği soruyor. Mevcut kimliği girsem nolur ?

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu restore filan nasıl yapılıyo şu an zırıl zırıl ağlıyorum bi yardımcı olun lütfen en kötü ihtimal servise göndericem :helpsmilie:

Cihazınızı kapatın.
Bir eliniz ile ‘home’ tuşuna (ortadaki tuş) basılı tutarken, diğer elinizle cihazınızı bilgisayara bağlayın.
iPhone ekranında bunu göreceksin.
1vpxzVr.png

iTunes’ta bir uyarı ekrana gelecek ona tamam deyip ‘restore’ butonuna basın.
Bundan sonra eğer güncelleştirme var ise size yükleyip, yüklemek istemediğinizi soracak ve geri yükleme başlayacak.