İphone Touch ID

Bu konuyu okuyanlar

m_mustafa_2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Selamlar Iphonelerde Touch ID Home Tuş Deyişinde Parmak Okuyucu Çalışmıyormuş Neden Çalışmıyor Acaba Ve Internette Baktım 100 tl gibi servis yapiyormus

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
touch id şifreli ya işlemciyle yada anakartla eşleşiyor diye biliyorum. evet çalışmaz değiştirince tamiri yok sanırım butonu değiştirirler de touch id çalışmaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
birde yeni iphone alırsanız tavsiyem touch id butonu safir de olsa bir yerden sonra çiziliyor zor okumaya başlıyor. aliexpress den touch id için film aldım ben onla kullanıyorum. çünkü 2 kez başıma geldi bi 5s de bi 6s de çizilip zor okuma durumu

m_mustafa_2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
touch id şifreli ya işlemciyle yada anakartla eşleşiyor diye biliyorum. evet çalışmaz değiştirince tamiri yok sanırım butonu değiştirirler de touch id çalışmaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
birde yeni iphone alırsanız tavsiyem touch id butonu safir de olsa bir yerden sonra çiziliyor zor okumaya başlıyor. aliexpress den touch id için film aldım ben onla kullanıyorum. çünkü 2 kez başıma geldi bi 5s de bi 6s de çizilip zor okuma durumu
İStanbul GSM operatörü yapıyormuş iPhone Home Tuşu Parmak İzi Okuyucu Touch ID Çalışmıyor

Son düzenleyen moderatör:

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
değişim yapılınca orijinal olsa bile okuyucu özellikli konmuyor maalesef

denizhan3434

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
benimde bildiğim kadarıyla home tuşu değiştiği zaman touch id çalışmaz yinede buraya bi göz atın derim.

Son mesajlar