İphone telefondan Samsung Gear S3 saat kullanılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Niggawestside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar mevcut kullandığım cihazım İphone 6s ama Samsung Gear S3 Frontier’in tasarımını seviyorum.İphone’la kullanıldığı takdirde hangi özellikleri kullanamam. Artıları eksileri ne? Sizce Gear S3 Frontier almalı mıyım? Teşekkürler.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
iPhone 7 plus kullanıyorum.

Gear S3 Frontier sahibiyim.

Ben de tasarımı sevdiğim ve biraz da meraktan dolayı aldım.

Gear S uygulaması ile cihazlar bir birine bağlanıyor.

Mesajlarımı bildirimlerimi direk saatten okuyabiliyorum. Saat üzerinden telefonumdaki müzikleri kontrol edebiliyorum.
Saatin dahili hafızasına müzik atmak mümkün.

Bluetooth kulaklık var ise telefon görüşmelerini saat üzerinden kontrol edebiliyorsun. Cevap verme arama sonlandırma gibi.
Saat üzerinden rehbere ulaşıp arama yapabiliyorsun.

Telefon üzerinden saate, saat arayüzleri, ya da uygulamaları yükleyebiliyorsun.

Hem Gear S uygulaması ile saat arayüzlerine ulaşabilirsin hem de Facer Watch Faces, Little Labs, Inc. uygulaması ile binlerce saat şeklini saatine kurabilirsin.

Ben şahsım adına hem tasarımından hem de kullanışlılığı açısından memnunum.

ANCAK vereceğiniz para karşılığında çok beklenti içine girerseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Niggawestside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhone 7 plus kullanıyorum.

Gear S3 Frontier sahibiyim.

Ben de tasarımı sevdiğim ve biraz da meraktan dolayı aldım.

Gear S uygulaması ile cihazlar bir birine bağlanıyor.

Mesajlarımı bildirimlerimi direk saatten okuyabiliyorum. Saat üzerinden telefonumdaki müzikleri kontrol edebiliyorum.
Saatin dahili hafızasına müzik atmak mümkün.

Bluetooth kulaklık var ise telefon görüşmelerini saat üzerinden kontrol edebiliyorsun. Cevap verme arama sonlandırma gibi.
Saat üzerinden rehbere ulaşıp arama yapabiliyorsun.

Telefon üzerinden saate, saat arayüzleri, ya da uygulamaları yükleyebiliyorsun.

Hem Gear S uygulaması ile saat arayüzlerine ulaşabilirsin hem de Facer Watch Faces, Little Labs, Inc. uygulaması ile binlerce saat şeklini saatine kurabilirsin.

Ben şahsım adına hem tasarımından hem de kullanışlılığı açısından memnunum.

ANCAK vereceğiniz para karşılığında çok beklenti içine girerseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Mesajlara Gear üzerinden cevaplar yazabiliyo muyuz peki? Eksileri neler?

MeteAyvalık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Apple wach gibi sizin söylediğinizi kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yazmıyor. Sesli komutlar ile kullanmak istiyorsanız sadece İngilizce ve düğmeye basmanız gerekiyor. Geri kalan özellikleri güzel bence. Apple wach ile kıyaslarsak sadece siri farkı ile %34 öne geçiyor tabi tercih her zaman kullanıcıya ait

Niggawestside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apple wach gibi sizin söylediğinizi kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yazmıyor. Sesli komutlar ile kullanmak istiyorsanız sadece İngilizce ve düğmeye basmanız gerekiyor. Geri kalan özellikleri güzel bence. Apple wach ile kıyaslarsak sadece siri farkı ile %34 öne geçiyor tabi tercih her zaman kullanıcıya ait
Bugün aldım gear’ı gayet iyi ama tek kusuru bence bildirimlere cihaz üzerinden cevap verebilmek umarım bunun için ilerleyen zamanlarda bir güncelleme yayınlanır.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Çok güzel bir saat bence. Zaten arkadaş almış, bari ben de kendi yorumumu yapayım. Bana büyük saatler çok ağır geliyor nedense. Genelde küçük saatleri seviyorum. Şu anda bileğimde Casio f91w var. 1 haftadır çıkarmıyorum mesela. Hissetmiyorsunuz, rahatsız etmiyor hem. Ağır saatleri sevmiyorum ben. mesela büyük saatlerde genelede su koruması yok. çıkar tak yapıyorsunuz sürekli. olsa bile sürekli sınırlı. ama casio , küçük saatlerde su koruması tamamen var. bana göre bir saatin, saati görmekten daha önemli bir kullanımı olmamalı...

Niggawestside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok güzel bir saat bence. Zaten arkadaş almış, bari ben de kendi yorumumu yapayım. Bana büyük saatler çok ağır geliyor nedense. Genelde küçük saatleri seviyorum. Şu anda bileğimde Casio f91w var. 1 haftadır çıkarmıyorum mesela. Hissetmiyorsunuz, rahatsız etmiyor hem. Ağır saatleri sevmiyorum ben. mesela büyük saatlerde genelede su koruması yok. çıkar tak yapıyorsunuz sürekli. olsa bile sürekli sınırlı. ama casio , küçük saatlerde su koruması tamamen var. bana göre bir saatin, saati görmekten daha önemli bir kullanımı olmamalı...
Çok teşekkürler görüşleriniz için:) Ama ben de büyük saatlerden hoşlanıyorum bir de su geçirme konusunda bir şüphem yok ama ilerleyen zamanlarda görücez. Bu arada aldığıma hiç pişman olmadım ne kadar tam performans olarak kullanamasam da:)

hasanalicelenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Apple cihazda ekosistem den yararlanmak için apple saat apple kulaklık kullanılmalı. Vesselam.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Şuan Iphone 5s ile Gear Fit 2 kullanıyorum.Birçok özelliği kırpılmış,çoğu uygulamayı ve saat görünümünü indiremiyorsun.Bilekliğin de çoğu özelliğini kullanamıyorsun.En iyisi Android bir cihazla kullanmak.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar mevcut kullandığım cihazım İphone 6s ama Samsung Gear S3 Frontier’in tasarımını seviyorum.İphone’la kullanıldığı takdirde hangi özellikleri kullanamam. Artıları eksileri ne? Sizce Gear S3 Frontier almalı mıyım? Teşekkürler.
Kullanabilirsin ama apple watch androidde kullanamazsin bende series 2 var samsung telefonum var ve kullanamiyorum saatimi

serdaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Health son versiyonlarla birlikte çok fazla pil yiyor onun haricinde Iphone 6S ile çok güzel kullanıyorum.