Iphone şimdi almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

musa.87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O kadarı bütçemin üstünde hatta s10e baktım ama o da üstünde
dediğim gibi ben iphone kullanıyorum ios 12.2 yükledim, bankacılık uygulamaları sosyal medya sık sık kapanmaya başladı. sandığınız gibi iphone problemsiz değil. eski modelleri hiç alma zaten. benim önerim huawei veya samsung'un uygun modellerine yönelmeniz.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091
Iphone indirimleri beklemeli miyim? Ne zaman olur? ÖTV zammı gelecek iphone şimdi almak mantıklı mı beklemeli miyim?

Xs Max kullanıyorum ve çok memnun olduğumu söyleyebilirim 2 telefon kullanıyorum bir Xs Max ve S9+ kullanıyorum ama daha çok Xs Max ile işlerimi hallediyorum S9+ da müzik dinliyorum veya video falan izliyorum. İphone alacaksanız 8 ve 8 Plus altını tercih etmemenizi tavsiye ederim.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bende 5s var tmm çalışıyor ama artık bence iphone almak mantıklı değil daha iyi android telefonlar çıktı
Daha iyi iOS telefonlar da çıktı. Yeni modellerden bahsediyorum. çok daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xs Max kullanıyorum ve çok memnun olduğumu söyleyebilirim 2 telefon kullanıyorum bir Xs Max ve S9+ kullanıyorum ama daha çok Xs Max ile işlerimi hallediyorum S9+ da müzik dinliyorum veya video falan izliyorum. İphone alacaksanız 8 ve 8 Plus altını tercih etmemenizi tavsiye ederim.
iki telefon kullanma sebebiniz bunun için mi? iPod'un p*çi olarak iPhone, müzik için harika, ekran da iyi. video film, denedim çok iyi. Yaln söylemezsiniz tabii, tabii bütçe meselesi, tabii, tabii, evet., evet. Sustum.

Eylül ayını bekler iseniz (5 ay var) yeni modeller çıkınca eskiler ucuzluyor. O vakit 8 hatta xr yahut x alabilirsiniz belki, çok daha iyi olacaktır bu sizin için. bence bekleyin.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091
Daha iyi iOS telefonlar da çıktı. Yeni modellerden bahsediyorum. çok daha iyi.

iki telefon kullanma sebebiniz bunun için mi? iPod'un p*çi olarak iPhone, müzik için harika, ekran da iyi. video film, denedim çok iyi. Yaln söylemezsiniz tabii, tabii bütçe meselesi, tabii, tabii, evet., evet. Sustum.

Eylül ayını bekler iseniz (5 ay var) yeni modeller çıkınca eskiler ucuzluyor. O vakit 8 hatta xr yahut x alabilirsiniz belki, çok daha iyi olacaktır bu sizin için. bence bekleyin.

Yalan söyleyen biri olmadım asla çünkü kendimi kandırmaktan başka hiç bir şey yapmayacağımın bilincinde bir insanım.
( kendime yapılmasını istemediğim şeyleri bir başkasına yapmam )
İphone Xs Max kullanma nedenim sosyal medya ve ayrıca performans bakımından diğer cihazlardan daha başarılı.
Xs Max da da video izliyip müzik dinliyorum elbette ama tam ekran yapmak istediğimde çentik bazen rahatsız edebiliyor ve kulaklıkla müzik dinlemek istediğimde S9+ daha cazip geliyor ki çoğunlukla Xs Max' ın dönüştürücüsü nü evde unutuyorum.
Ve dostum bütçe sorunum yok Olymp Trade den güzel kazanıyorum, ve yalan söylenmesinden hoşlanmayan biri yalan söylemez.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bütçe kısıtlı olduğu için apple tarafına bakmayacaksın apple telefonları parasını haketmiyor hiçbiri haketmiyorda apple hiç haketmiyor mi 9 amiral gemisi olarak en iyi telefon ve fiyatta diğerlerine göre ucuz performans yönünde zaten en iyi telefon kamera konusunda huawei altında video konusunda en iyi telefonlardan biri dxomark listesine göre yorum yapıyorum..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
iphone züppe telefonu oldu nokta Genaral mobile 5 plus bile daha hesaplı tabi gm uygulamalarını ayıkla önce...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bu saatten sonra İPhone alanın aklından şüphe ederim İPhone 5s kullanıcısıyım 5 yıldır kullanıyorum telefon beni o kadar sinir ediyor ki artık duvara fırlatma noktasına geldim
ayrıca İPhone'un artık bir albenisi kalmadı ben senin yerinde olsam Huawei veya Xiaomi markasına yönelirdim ve eğer bütçe problemin yoksa Huawei P30 almanı öneririm
yok sen illa İPhone alacaksan 7 plus veya 8 plus almaya bak
çünkü İPhone 7 veya 8 hiç farketmez 1 sene sonra bataryası seni üzecek ve yanında şarj aleti/powerbank taşımak zorunda kalacaksın ayrıca tasarımı artık cok eski ve günümüzdeki telefonlara göre tasarımı çok geride kalıyor (ekran-gövde oranı)

Bende 5s var tmm çalışıyor ama artık bence iphone almak mantıklı değil daha iyi android telefonlar çıktı
5s kral telefondu ya
ama gerçekten bu saatten sonra İPhone alınmaz İPhone ülkemize uygun bir telefon değil
ayrıca albenisi kalmadı ilgimi çekmiyor artık

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ve yine iOS'çu ve Android'çi diye ayrılıyoruz. Bazılarıyla tamamen ayrılıyoruz. Biri Dandik der, öbürü züppe telefonu der. İsteyen istediğini kullansın. İkisiyle de harika şeyler yapılır. Çocuk gibi laf atışmasına lüzum yok. Artılar ve eksiler vardır. Dahası iOS artılarıyla öne çıkar. Müzik kaydı ve video, fotoğraf, hız ve sair şeylerde. Gidiniz ve bir mağazada almak istediğinizi deneyiniz.

Luciano Leggio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese fikirlerini söyledikleri için teşekkğr ederim ama ben android mi ios mu alayım demedim ben şu an mı sonra mı ıphone alayım diye sordum. Androidi yıllarca kullandım geöen gün bir yerde gördüm Samsung s10e instagramda dondu telefon çıkalı kaç ay oldu ben böyle bir şeyle karşılaşmak istemiyorum. Ha şöyle bir şey de var değerinin çok mu üstünde evet o paraya daha iyi özellikli android telefonlar var mı kesinlikle evet ama ben 1 sene sonra instagramda vs. dolaşırken uygulama durduruldu hatası almak yerine iphone deneyeceğim yorumlar için çol teşekkür ederim ?

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
4 yıllık LG G4'ten Oneplus 6T'ye yeni geçtim. Batarya sorunu olmasa hâlâ kullanılabilir haldeydi. Ben 20 yaşındayım ve çok yoğun kullanıyorum. Buna rağmen bana bile yetiyordu. Sorunun androidden çok, yanlış android cihaz seçiminizden kaynaklandığını düşünüyorum.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Hatalar kronik birşey değil donma felan muhtemelen donanımsal birşey o şekilde yok dondu yok şu uygulamaya girmiyor bunlar çoktan aşıldı bu sorunlar apple'da da yaşanıyor xs max gibi bir telefonda donma yaşanıyor bu sorunu birkaç kişi yaşadı diye telefon alınmaz olayına girmemek lazım hem android hem ios kullanan cihazlarda bu tür sorunlar yaşanıyor tabi tercih meselesi isteğen iştediğini tercih edebilir..