Iphone se ya da ıphone 6 almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Eray_ışık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm,
Iphone se ya da ıphone 6 almayı düşünüyorum fakat karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

Burak_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
SE iyi değil diyorlar, 6'yı araştırın bence hocam

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İkisi de çöp ama aralarında SE

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İkiside ölü cihazlar Onları alacağına Xioami mi 6 alabilirsin galaxy s7 var OnePlus 5 var mesela

modernist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
6s alın. birçok yönden 6'nın iyileştirilmiş versiyonu.

Eray_ışık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SE iyi değil diyorlar, 6'yı araştırın bence hocam
ikisine de baktım çok fazla araştırdım se daha iyi geldi fakat ekran konusunda küçük olduğu için tereddütte kaldım
--- Gönderi Güncellendi ---
İkisi de alınmaz. Xiaomi Mi 6 al.
ıphone almak istiyorum bütçem de 2 lira olduğu için bu ikisi arasında kaldım (zirâ android alacak olsam çoktan mi6 yı almıştım :) )
İkisi de çöp ama aralarında SE
çöpten kastın ne konuda ve neden biraz daha açsan yorumu...
6s alın. birçok yönden 6'nın iyileştirilmiş versiyonu.
tabiiki 6s daha iyi ama o kadar çıkamıyorum bütçem 2 lira ile sınırlı :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İphone 6 için gelecek yıldan itibaren destek kesilmiş olacak kısaca aldığın gibi kalacak telefon.IOS platformunda özelleştirme seçenekleri çok kısıtlı olduğu için problem olur.SE ise 6S ile aynı donanıma sahip ama ön kamera 1.2mp.Ekran küçüklüğü de cabası.İkisi de birbirinden beter :).

Eray_ışık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 için gelecek yıldan itibaren destek kesilmiş olacak kısaca aldığın gibi kalacak telefon.IOS platformunda özelleştirme seçenekleri çok kısıtlı olduğu için problem olur.SE ise 6S ile aynı donanıma sahip ama ön kamera 1.2mp.Ekran küçüklüğü de cabası.İkisi de birbirinden beter :).
bütçeyi de göz önünde bulundurursak se mantıklı diyorsun yani

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iphone almak için kasan,kamerası çok geride kalan cihaz alıyorsunuz,o fiyata çok daha iyi android cihazlardan vazgeçip iphone neden alıyorsunuz.Üstelik kazık bir fiyata.İkisi arasından se daha yine de sorunuzun cevabını veriyim.

Eray_ışık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone almak için kasan,kamerası çok geride kalan,o fiyata çok daha iyi android cihazlardan vazgeçip iphone neden alıyorsunuz.Üstelik kazık bir fiyata.İkisi arasından se daha yine de sorunuzun cevabını veriyim.
iphone için kasan demişsin de 5s i ilk çıktığından beri kullanan arkadaşım tanıdığım var ve hiçbiri gram pişman değil kamera ya gelirsek çok fazla fotoğraf meraklısı olmadığım için sorun olmuyor :) fiyat konusunda iphone her zaman türkiye de zorluyor normal olarak

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iphone için kasan demişsin de 5s i ilk çıktığından beri kullanan arkadaşım tanıdığım var ve hiçbiri gram pişman değil kamera ya gelirsek çok fazla fotoğraf meraklısı olmadığım için sorun olmuyor :) fiyat konusunda iphone her zaman türkiye de zorluyor normal olarak
ios 11 ile kasmaya başladılar.İphone kötü demiyorum ama o fiyata kaç yıl önceki cihaz.Daha iyi seçenekler var.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İkisinide almak mantık dışı olur en az 7 alınabilir şuan.Yalnız marka model önemli değil cihazlardan çöp diye bahseden boş boğazlarıda dinleme gelişi güzel konuşan boş teneke misali sadece ses çıkartan arkadaşlar var malesef eminim ki bu hayatta onlardan da çöp olarak bahsedenler vardır çok bildikleri için bazı şeyleri.

M

Murat Burç

SDN Okuru
SE ömür olarak 6'dan 1 değil 2 sene daha uzun ömürlü. Arka kamerası pili falan daha iyi. Hoş bence ikisi de alınmaz. OnePlus 5 2000 TL ona da bir bak öbür türlü SE.

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm,
Iphone se ya da ıphone 6 almayı düşünüyorum fakat karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim
aleykümselam
hevesini kırmak gibi olmasın ama iphone fanı olmama rağmen 2 si de seni yarı yolda bırakır diyorum 6s ihtiyaçlarını 6 serisi için gayet iyi karşılar