iPhone Se mi ? Sony Xpreia Xz mi ? Yoksa Xiaomi Mi6 Mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimakdag

Üyecik
Çok kararsız kaldım.
İphone se
Xperia Xz
Xiaomi mi6

2000 tl civarına bu üçünden birini alır mıydınız ? Yoksa 1500 civarına Sony Xperia X , Xiaomi mi5s mi alırdınız?

İsteğim ön ve arka kamerası iyi , sosyal medyada gezebileceğim , ortalama grafik oyun oynayabileceğim , sesi iyi bir telefon

XZnin sesi kötü diyorlar . XZ Donanım.olarak SE ile aynı güçte bir işlemciye sahip SEnin on kamera rezalet . Şimdi en iyi arka ön kamera dersen XZ onun altında arka ve ön kamera çok daha güçlü donanım daha iyi ses dersen Mi6
SEyi direk ele

ibrahimakdag

Üyecik
XZnin sesi kötü diyorlar . XZ Donanım.olarak SE ile aynı güçte bir işlemciye sahip SEnin on kamera rezalet . Şimdi en iyi arka ön kamera dersen XZ onun altında arka ve ön kamera çok daha güçlü donanım daha iyi ses dersen Mi6
SEyi direk ele
Teşekkür ederim.Muhtemelen Sony Xperia Xz alıcam. Babama da telefon alıcaz 1500'e kadar ona ne önerirsiniz ? Mi5 prime olur mu ?

Teşekkür ederim.Muhtemelen Sony Xperia Xz alıcam. Babama da telefon alıcaz 1500'e kadar ona ne önerirsiniz ? Mi5 prime olur mu ?
Mi5sin arka kamera sensörü daha iyi olduğu için OİS(videoda sarsıntıyı önleyen bir parça ) çok önemli değilse mi5s alın .
Mi6 biraz daha mantıklı geliyor bana sd835 yüzünden onu da kendiniz karar verin aslında zor karar bilemedim 6gb ram var birde

Durmuşkandemir

Profesör
Çok kararsız kaldım.
İphone se
Xperia Xz
Xiaomi mi6

2000 tl civarına bu üçünden birini alır mıydınız ? Yoksa 1500 civarına Sony Xperia X , Xiaomi mi5s mi alırdınız?

İsteğim ön ve arka kamerası iyi , sosyal medyada gezebileceğim , ortalama grafik oyun oynayabileceğim , sesi iyi bir telefon
O parayı hiç birine de vermem giderim HB Huawei mate 9 alırım ya da s7 alırım kafam rahat eder en azından

TechnoYoung

Profesör
SE 'yi direkt olarak kesinlikle gözden çıkar .

Sana 3 şık .

- İthalatçı garantili dert etmiyorsan ve Xiaomi ye güveniyorsan ki bence güvenilir marka düşünmeden Mi 6 al
- İthalatçıya güveniyorsan Huawei Mate 9 al
- Yok ona buna güvenmem diyorsan XZ al

nights35

Asistan
Bence XZ al çünkü xiaomi'lerin arayüzü akıcı değil diyorlar.. Ve Se'ye hiç bakma bile.

Sx105rRomules

Profesör
bende xz dıyorum ama mı 6 da düşündürüyor ama tasarım olarak mı6 nın xz nin gerisinde kaldıgını düşünüyorum

Bu XZ al geç diye kestirip atılacak bir durum değil kalkıp fanboyluk konuşturmayın beyler .
3gb vs 6gb üstelik mi6 LPDRR4X RAM Android'in de cashleme özelliği malum
820 vs 835 farkı da var kamerayı daha düşük kamera almayı kabul Edip güç isteyen birine XZ diyemezsiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence XZ al çünkü xiaomi'lerin arayüzü akıcı değil diyorlar.. Ve Se'ye hiç bakma bile.
Stabil sadece ilk sürümlerde sıkıntı oluyor akıcı cihazlar sıkıntı yok

hakantrkm

Üyecik
Saf Android cihaz kullandım nexus 4, şu anda mi4 kullanıyorum, mı arayüzü çok akıcı

murat zorluu

Doçent
Çok kararsız kaldım.
İphone se
Xperia Xz
Xiaomi mi6

Evet iPhone sevip kullanmama rağmen maalesef bunu SE modeli için söyleyemeyeceğim.Xz 'nin hoparlörü kötü birde aşırı ısınıyor diye biliyorum.

Bende Xiaomi Mİ6 öneriyorum.

tolga26esk26

Asistan
Çok kararsız kaldım.
İphone se
Xperia Xz
Xiaomi mi6

SE tabiki diğerlerinle kıyaslaman hata

F1kan

Profesör
Çok kararsız kaldım.
İphone se
Xperia Xz
Xiaomi mi6

İphone se hariç hepsi fiyatının karşılığını verir. Ama benim gönlüm Mİ 6 dan yana

tolga26esk26

Asistan
ikisini üst üste koy bi SE etmez her konuda batarya olsun hız olsun arka kamera olsun uzun kullanım olsun garanti olsun ikisinide versen tks etmem SE yi onlarla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter