iPhone SE İOS 11 Sonrası kamera ve flaş çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

karaca38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 11 yükledikden bi süre sonra flaş ve arka kamera çalışmaz olduu çözümünü bilen varmı yada aynı sorun la karşılaşn birisi varmı ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
IMG_0481.jpg
İos 11 yükledikden bi süre sonra flaş ve arka kamera çalışmaz olduu çözümünü bilen varmı yada aynı sorun la karşılaşn birisi varmı ?
Vallahi ben ıos 11 yüklemiştim ama apple torpil geçti bana sanırım duyduğum hataların hiç birini yaşamadım sadece ufak tefek takılma vardı o da normal bence ilk sürüm. Neyse konumuza dönelim farklı uygulama ile açılıyor mu kamera instagram WhatsApp vs eğer açılıyorsa bildirim ekranından elfeneri seçeneği var ondan açmayı dene. Ben 10.3.3 yüklediğim için sende şekli farklı görünüyordur. Bu testler sonrası eğer donanımsal bir sorun yoksa telefonu ayarlardan sıfırlamayı dene çözüm olmazsa büyük ihtimal donanımsaldır bir servise götür bence

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Telefonu sıfırlarsanız veya kamera uygulamasını sadece sıfırlarsanız düzelir

karaca38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 28045
Vallahi ben ıos 11 yüklemiştim ama apple torpil geçti bana sanırım duyduğum hataların hiç birini yaşamadım sadece ufak tefek takılma vardı o da normal bence ilk sürüm. Neyse konumuza dönelim farklı uygulama ile açılıyor mu kamera instagram WhatsApp vs eğer açılıyorsa bildirim ekranından elfeneri seçeneği var ondan açmayı dene. Ben 10.3.3 yüklediğim için sende şekli farklı görünüyordur. Bu testler sonrası eğer donanımsal bir sorun yoksa telefonu ayarlardan sıfırlamayı dene çözüm olmazsa büyük ihtimal donanımsaldır bir servise götür bence
herşeyi denedim ancak olmadı sanırım servise götürmem şart yada 11.1 i bekliyicem teseşkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 28045
herşeyi denedim ancak olmadı sanırım servise götürmem şart yada 11.1 i bekliyicem teseşkürler

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Yok, problemler oldukça fazla. Bir sonraki güncellemede bir çoğu gidecektir emin ol. Güncellemeyi bekle.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Bence donanimsal.kamera flash ikiside ayni birimde.ayni anda ios 11 le calismamasi rastlanti degil gibi.

renac53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende şuan o sorunu yaşıyorum problemi çözebildin mi ?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Arkadaslar donanimsal.yazilimla ilgili olsa ayni sorunu benimde yasamis olmam gerekir.servise bi gosterin derim...11-11.0.1-11.0.2-11.0.3 su anda 11.1 deyim cok sukur telefonla ilgili en ufak bir sorunum yok.