iPhone SE Ekrandaki Oynama ve Çıt Sesi

Bu konuyu okuyanlar

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Arkadaşlar selamlar. Daha önce iPhone 5s imde de vardı. Çok rahatsız edici birşey değil ama yine de sorayım. Ekranın özellikle sol üst sol orta taraflarına bastırınca bir çıt sesi geliyor. Ekrana jelatin uygulamadan önce silme esnasında fark ettim. 5s de de o zaman fark etmiştim. Sanki ufak birşeye takılıymış da oradan kurtulmuş gibi. Hayvan gibi de bastırmadık ama :) Bunun sebebini merak ediyorum . Bilen arkadaşımız var mı ?

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Şahsi fikrim olarak, satın aldığınız yere tekrar götürmenizdir belki olmayabilir ama ileri zamanlarda açılma yapar ise toz kapma ihtimali var.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Benim emektar 4 te öyleydi. Sıkıntı yaratmıyor. Rahatlıkla kullanılabilir;)

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Arkadaşlar selamlar. Daha önce iPhone 5s imde de vardı. Çok rahatsız edici birşey değil ama yine de sorayım. Ekranın özellikle sol üst sol orta taraflarına bastırınca bir çıt sesi geliyor. Ekrana jelatin uygulamadan önce silme esnasında fark ettim. 5s de de o zaman fark etmiştim. Sanki ufak birşeye takılıymış da oradan kurtulmuş gibi. Hayvan gibi de bastırmadık ama :) Bunun sebebini merak ediyorum . Bilen arkadaşımız var mı ?

İPhone 5, 5s özellikle 6 ların büyük kısmında oluyor. Garantisi devam ediyorsa zorlu yada akasyaya verirsen ön panel değişiyorlar. Eğer camı düzgün takarlarsa sorun yok. Genelde salladıkları için sorun olabilir. Şansına güvenebiliyorsan ne mutlu :)