ıphone nerden alınmalı

Bu konuyu okuyanlar

bilal4613

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ıphone 8 almayı düşünüyorum yanlız apple store den mi alınmalı veya ıphone mağazasından mı alınmalı veya vatan bilgisayardan mı alınmalı garanti durumu hangisinde en iyi çünkü aldığımda kutuyu açarken olsun veya 14 gün içinde herhangi bi problemi olursa hemen değişimini yapan hangisi yardımcı olursanız çok sevinirim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hızlı şarj desteği var ona uygun ama adaptör ve kablosu yok
Kutu içi kulaklıkta iyi performans vermiyor
Belleği kısıtlı buda a11'in performansını etkiliyor
Uzun süre kullandıktan sonra pil bozulmaya başladımı Apple'in bu sorunu hallettik lafına inanmıyorum her türlü performansı düşerecektir
Ederinden fazla bir miktara satılıyor yine aynı tasarımlı cihaz o fiyat segmentinde daha iyi cihazlarda var
Her yeni ios güncellemesininde cihazı iyice eskittiğini unutmayalım buna rağmen hala istiyorum diyorsan alabilirsin risk senin

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
arkadaşlar ıphone 8 almayı düşünüyorum yanlız apple store den mi alınmalı veya ıphone mağazasından mı alınmalı veya vatan bilgisayardan mı alınmalı garanti durumu hangisinde en iyi çünkü aldığımda kutuyu açarken olsun veya 14 gün içinde herhangi bi problemi olursa hemen değişimini yapan hangisi yardımcı olursanız çok sevinirim
fiyat dersen hepsiburada hesaplı baya ama kolay iade dersen kesinlikle apple adamlar kullanılmış ekran koruyucu bile iade alıyor telefonu alacağın diğer tüm yerler telefonda çok önemli bişey yoksa kutuyu açarsan kolay kolay iade almaz baya uğraştırır problem varsada önce servis bi baksın derler ama apple rengi kemerime uymadı desen bile alır

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
fiyat dersen hepsiburada hesaplı baya ama kolay iade dersen kesinlikle apple adamlar kullanılmış ekran koruyucu bile iade alıyor telefonu alacağın diğer tüm yerler telefonda çok önemli bişey yoksa kutuyu açarsan kolay kolay iade almaz baya uğraştırır problem varsada önce servis bi baksın derler ama apple rengi kemerime uymadı desen bile alır

Apple kutusuda satıyor ama garantisiz hepsiburadadan alman daha güvenli olacaktır

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
bu arada nasıl olsa kredi çekicem peşin ödemicem diyosan vatanda iyi bir alternatif gibi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Vatan bilgisayar dan hiçbir telefon alınmaz

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Merhaba. Mutlaka internet üzerinden al. Böylece birçok hak kazanmış olursun. Vatanbilgisayar dan alacaksan bile internetten al.
Bu arada ben olsam ip8 almazdım. 6-7-8 modelleri hep aynı. Sene sonuna doğru ip9 vs gibi bir model çıkarsa tasarım değişecektir diye düşünüyorum. Biraz daha para ekleyerek ipX al derim.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Hızlı şarj desteği var ona uygun ama adaptör ve kablosu yok
Kutu içi kulaklıkta iyi performans vermiyor
Belleği kısıtlı buda a11'in performansını etkiliyor
Uzun süre kullandıktan sonra pil bozulmaya başladımı Apple'in bu sorunu hallettik lafına inanmıyorum her türlü performansı düşerecektir
Ederinden fazla bir miktara satılıyor yine aynı tasarımlı cihaz o fiyat segmentinde daha iyi cihazlarda var
Her yeni ios güncellemesininde cihazı iyice eskittiğini unutmayalım buna rağmen hala istiyorum diyorsan alabilirsin risk senin

yav he he. haklsın deyip geçmek lazım aslında.
Dünya genelinde bu kadar müşterisi var kullanıcıların hiç biri düşünmüyor mu bunları ?
Beğenmediğin bellek ile Android'in 2 katından fazla performansa ulaşıyor.
Kulaklık normal bir kullanıcı için gayet yeterli.
Hızlı şarj olayına katılıyorum içinden çıksa güzel olur ama telefonu geceleri şarja taktığımdan pek bir yan etkisini görmedim. Tüm günü çıkarıyor elimdeki iPhone X.

Soruyu soran kişi kafasında almak istediği telefonu kararlaştırmış ve nereden alabileceğini sormuş. Olumsuz, konuyla alakasız yorum yazmak yerine sorusuna cevap verseniz daha güzel olur.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
yav he he. haklsın deyip geçmek lazım aslında.
Dünya genelinde bu kadar müşterisi var kullanıcıların hiç biri düşünmüyor mu bunları ?
Beğenmediğin bellek ile Android'in 2 katından fazla performansa ulaşıyor.
Kulaklık normal bir kullanıcı için gayet yeterli.
Hızlı şarj olayına katılıyorum içinden çıksa güzel olur ama telefonu geceleri şarja taktığımdan pek bir yan etkisini görmedim. Tüm günü çıkarıyor elimdeki iPhone X.

Soruyu soran kişi kafasında almak istediği telefonu kararlaştırmış ve nereden alabileceğini sormuş. Olumsuz, konuyla alakasız yorum yazmak yerine sorusuna cevap verseniz daha güzel olur.

Ben hiçbir telefonu önermedim iyice bir değerlendirsin dedim ve alacağı yeride izah ettim performans konusunda neler olduğundan haberin yok

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ben hiçbir telefonu önermedim iyice bir değerlendirsin dedim ve alacağı yeride izah ettim performans konusunda neler olduğundan haberin yok
Kardeşiö performans olarak nesi kötü mesela sölermisin merak ettim .Keza bende iphone x var ve bi zararını görmedim bir tek yere düşürme korkusu var zatem onun içinde değiştirmediğim kılıf kalmadı.

Dipnot :bu arada x için bir kılıf var kullandığım telefonu önlü arkalı kaplıyor değişik bir madde plastik gibi ama sağlamından tavsiye ederim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Kardeşiö performans olarak nesi kötü mesela sölermisin merak ettim .Keza bende iphone x var ve bi zararını görmedim bir tek yere düşürme korkusu var zatem onun içinde değiştirmediğim kılıf kalmadı.

Dipnot :bu arada x için bir kılıf var kullandığım telefonu önlü arkalı kaplıyor değişik bir madde plastik gibi ama sağlamından tavsiye ederim

Zamanla ne demek istediğimi anlayacaksınız
Aman sakın düşürmeyin uygun kılıflar satılıyor kullanıcı kulüplerine sorabilirsin

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
ya apple store yada apple servisinden al

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
akakce.com adresinden bak ucuz neredeyse oradan al... ;):p:D

bilal4613

Öğrenci