Iphone Müzik Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ataman08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar öncelikle sorunumu tarif edeyim sizlere.
Bilgisayarımda olan müzikleri liste yapıp itunes dan atıyorum müzikler iphonea geçiyor fakat sorun da tam burda başlıyor, telefona geçen müzikleri sadece liste olarak değil SANATÇILAR kısmında da olmasını istiyorum ama attığım müziklerin nerdeyse hiçbiri sanatçılar kısmında görünmüyor. sonra gittim itunes dan mp3 leri tek tek bilgi gir diyerek her parçanın ismini ve sanatçı ismini düzenledim ama gelin görün ki yine olmadı..

yani özet olarak sorunum şu ki, bilgisayardan telefona almış olduğum müzikleri şarkıcılar kısmında da görmek istiyorum. ama hangi ayarı denesem deniyeyim başaramadım. sadece liste var alt detaylar yok( albüm-sanatçı gibi bilgiler).
Bilgisi olanlar yardırsın :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Mp3'ler orijinal track dosyaları olmadığı için bu olmuyor. Müzik dosyasına sağ tıkla özellikler de burada ayrıntılar bölümü çıkacak ihtiyacın olan bölgeleri doldur. olması gerekir.
Albüm sanatçısı diyor mesela.

ataman08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mp3'ler orijinal track dosyaları olmadığı için bu olmuyor. Müzik dosyasına sağ tıkla özellikler de burada ayrıntılar bölümü çıkacak ihtiyacın olan bölgeleri doldur. olması gerekir.
Albüm sanatçısı diyor mesela.
valla hepsini girdim album sanatçısı veya sanatçı kısmını yine de bir değişiklik yok :D

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
iTunes’a girip tüm şarkıların, bilgiler kısmından sanatçı bölümüne sanatçı ismini yazmanız gerekiyor tek tek. Ancak bu şekilde sanatçılar bölümüne girer. Şuan şarkı bilgilerinde bir sanatçı ismi yazmadığından orda görünmüyordur. Onu düzeltmeniz gerekiyor. Düzelttiyseniz, şarkıları eşitlememişsinizdir. Yani düzenlenen şarkıları telefona atmamışsınızdır.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Androidde belirttiğim yöntem ile oluyordu demek Apple cihazlarda böyle farkı şeyler var :)