İphone mu samsung mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

juanhier

Üyecik
İphone 6 plus kullanan biri olarak söylüyorm. S7 edge geçtim çok memnum deil aşırı derece memnunum ram falan olsun kullanım olsun çok daha iyi. Fotoğraf ta öyle.

juanhier

Üyecik
suan edge kullanıyorum kat kat memnunum kamera olsun kullanış olsun. Bir telefon face uygulamasında bile donarmı. Edgede öyle problemler yok. 128 gb sd card aldm 50 tane oyun var sanki yokmsu gibi ilk günkü gibi aynı.

mixaylo1

Asistan
iPhone iOS olarak daha iyi bence. Kısıtlamaları var, biliyorsanız ve istemiyorsanız Android cihaz alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tweak veya Jailbreak atarsa Android’den bir farkı kalmaz hocam
iOS zaten güvenlik ön planda olsun diye o şekilde yapılmış. Stabilite sorunları da olmaz mı? Direk Android almak daha mantıklı.

teknopro656555

Üyecik
bence samsung,huawei,xiaomi(kamera ram vb. için hemde kullanım rahat) ama insan iphone (sistemi yüzünden) kullanamıyorum
BEN ANDROİD SEVİYORUM;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence A50,REDMİ NOTE 6 PRO,HUAWEİ Y7 bunlardan biri

Leand

Dekan
Ben iPhone SE kullanıyorum ama gerçekten berbat ilk çıktığında 1639₺’ye almıştım. Ama gerek kamera gerek pil çok kötü. S10e almayı düşünüyorum. iPhone’da 3 seneden sonra Samsung gibi oluyor. Onun için ben artık Android’den yana olacağım.
Pil sağlığım %71. Ve bu pil 3 kez değişti:( Hangi modeli alırsanız alın iPhone’da ben iPhone tavsiye etmiyorum. Yavaşlatma olayından da olabilir bunun sebebi çünkü ilk çıktığında iOS 9.1’di. Şu an 12’de. Ben A30 veya Redmi Note 7 öneririm.
Sen böyle telefonlar alırsan daha çok değiştirir pişman olursun git bir mi 9t pro al.

stat counter