İphone mu samsung mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Onlar nedir hocam? Virüs gibi bir şey mi?
Jailbreak yetkisiz erişim yoluyla cihazı bir deyişle Android’leştirmektir. Tweak ise 3D Touch gibi Live Photo gibi şeyleri veya iPad’da mouse kullanılması gibi yetkisiz şeylere izin veren Çinli Hacker gruplar tarafından hazırlanan bazı yazılımlardır. Pangu vs. vs. yani:)

Webhead

Profesör
İphone herşeyiyle çöp ama millet hayla almaya devam ediyor. :D üstelik açık kaynak değil. xD
Bu konu 4-5 sene önce açılsaydı İPhone derdim ve önerirdim ama artık önermem
2016 yılına kadar Apple çok iyiydi 2017 yılından sonra kendini bozdu
Eski İPhone kullanıcıları 5s'ten sonra bozdu diyenler olacak ama bence İPhone 6s'ten sonra bozdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de Huawei derdim de Google lisansı yüzünden diyemiyorum

not: elimde 4.nesil ipod touch dışında hiç bir apple ürünü yok.
elimdeki 5 yıllık 5s dışında hiçbir Apple ürünü yok
5s ilk ve son İPhone'um olacak
İPhone alanın aklına tüküreyim

Son düzenleme:

okurbaba

Asistan
Bütçe var sa tabiki iphone ama bütçe sıkıntı ise Samsung’dan yana da olmam appe’den yana da (mi, huawei, oppo vs ellerinden öperim)(bazıları demiş Apple 6s’ten sonra bozdu ama bence 7 ve 8 çok gereksiz idi İPhone 7 Plus’un adı İPhone 7, 8 plus’un adı 7 plus olmalıydı ve İPhone X tek basına çıkmalıydı)

okurbaba

Asistan
Bütçeye bağlı? tüm iphone ürünleri ağır kazık özellikle de iphone 7.
bakış açısı bence iphone'lar çok uzun süre takılmadan kullanılıyor (kendimden değil yakın çevremden örnek vereceğim serviste iphone 5 kullanan çocuk var ve bu sabah rica ettim telefonunu birini aramak için vs oradan konu açıldı biraz inceledim kurcaladım cihazı ama donma 0'a yakın, annemdeki gm 5+'tan daha iyi idi kullanım olarak, kamerası ise benim hoşuma gitti açıkcası halen iyi bir kamerası var, kısadan hisse iphone=6-7 yıl telefon değiştirmek istemeyenlerin telefonu benim gözümde bu günden beri)

Webhead

Profesör
Huawei rahat alır;)
Bende Huawei diyorum ancak Google krizi var lisans elinden alınırsa Google servislerini kullanamayız ve kimse Google servisi olmayan telefon kullanmaz

Bütçe var sa tabiki iphone ama bütçe sıkıntı ise Samsung’dan yana da olmam appe’den yana da (mi, huawei, oppo vs ellerinden öperim)(bazıları demiş Apple 6s’ten sonra bozdu ama bence 7 ve 8 çok gereksiz idi İPhone 7 Plus’un adı İPhone 7, 8 plus’un adı 7 plus olmalıydı ve İPhone X tek basına çıkmalıydı)
ben bütçem olsa OnePlus alırdım bütçe sıkıntı ise Xiaomi veya Honor alırdım Huawei'nin orta segment cihazlarını beğenmiyorum
8 bence de gereksizdi ismi 7s olmalıydı bence bir de bişi sorucam neden 8'den 10'a atladılar 9 nerede yoksa Windows gibi 8'den 10'a mı atlamak stemişler
not: İPhone 5s ilk ve son İPhone'um olacak

okurbaba

Asistan
Bende Huawei diyorum ancak Google krizi var lisans elinden alınırsa Google servislerini kullanamayız ve kimse Google servisi olmayan telefon kullanmaz

ben bütçem olsa OnePlus alırdım bütçe sıkıntı ise Xiaomi veya Honor alırdım Huawei'nin orta segment cihazlarını beğenmiyorum
8 bence de gereksizdi ismi 7s olmalıydı bence bir de bişi sorucam neden 8'den 10'a atladılar 9 nerede yoksa Windows gibi 8'den 10'a mı atlamak stemişler
not: İPhone 5s ilk ve son İPhone'um olacak
Güncelleme ile alakalı nasıl İPhone normal versiyonlar s lerden 2 dusuk surum alır örneğin İPhone 4= iOS 7 İPhone 4s= iOS 9, ama guncel cihazlar 14= İPhone se, 6s, 6s+, 7, 7+ ama 7s yaparlarsa İPhone xs’in 7-8 yıl güncelleme alırdı ama şimdi a9 ve A10 fusion iOS 14, a11 bionic iOS 15 ve a12 bionic iOS 17 ama 7s olursa a9,A101 iOS 14, a11 bionic iOS 16 ve 12 bionic iOS 18

Bayağı bir imla hatası yapmışım ama anlarsın umarım :(

Webhead

Profesör
Güncelleme ile alakalı nasıl İPhone normal versiyonlar s lerden 2 dusuk surum alır örneğin İPhone 4= iOS 7 İPhone 4s= iOS 9, ama guncel cihazlar 14= İPhone se, 6s, 6s+, 7, 7+ ama 7s yaparlarsa İPhone xs’in 7-8 yıl güncelleme alırdı ama şimdi a9 ve A10 fusion iOS 14, a11 bionic iOS 15 ve a12 bionic iOS 17 ama 7s olursa a9,A101 iOS 14, a11 bionic iOS 16 ve 12 bionic iOS 18

Bayağı bir imla hatası yapmışım ama anlarsın umarım :(
anlatım bozukluğu var anlamak için 2 kere okudum yorumu

stat counter