iPhone = Mc Donald's + Coca Cola

Bu konuyu okuyanlar

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
iPhone = Mc Donald's + Coca Cola

Bu ilginç başlığın tek nedeni Apple'ın son çeyrekte iPhone satışından elde ettiği gelir... Cupertinolu şirket sadece iPhone ile Mc Donald's ve Coca Cola'nın toplam gelirine ulaştı.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Fast food'dan daha çok satıyor vay be bağımlılık bi nevi. Androidcilere kalsa Apple her sene batıyor. :D

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Androidçiler her sene apple'ı batırıyor.Ama sonrada amiral gemileri her 6 ayda bir çıktığı için gemileri alabora oluyor.

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bir androidçi olarak inanıyorum ki Apple gelecekte batacak :D Ama sizin gibi Apple fanboy arkadaşlar onu daha ayakta tutmaya yeter ve artar bile :D

Dipnot: Apple'dan nefret etmiyorum, verseler nefessiz kullanırım o ayrı bişey tabi :mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Apple in batacagini dusunmek rakip takimin her sene kume dustugunu hayal etmekten ote bir sey degil. ozellikle sike bile yapsa dusurulemeyecegini goz onune alirsak. Apple iphone ve ipad den once de vardi. sonra da olacak. boyle bir firma normal yollardan batmaz. ms un bile batma ihtimali daha fazla ki, bu bile ne kadar dusuk bir ihtimal ancak isin icinde olanlar bilir.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir androidçi olarak inanıyorum ki Apple gelecekte batacak :D Ama sizin gibi Apple fanboy arkadaşlar onu daha ayakta tutmaya yeter ve artar bile :D

Dipnot: Apple'dan nefret etmiyorum, verseler nefessiz kullanırım o ayrı bişey tabi :mrgreen:

apple elbette batacak, samsung da batacak, hiçbir şirket yüzyıllarca ayakta kalamaz :D
herşeyin modası geçer

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Apple kesin batıyor asdfadhsckd :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
android daha stabil olunca ios un yüzüne bakmazlar bence apple garanti batar :thumbup1: :mrgreen: