iPhone Kullanıcılarına Ücretsiz WiFi

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Amerikalı cep telefonu operatörül; AT&T, iPhone kullanıcılarına ücretsiz WiFi bağlantısı sunuyor. iPhone sahipleri nerelerden bağlanacak?

AT&T, iPhone kullanıcılarına ücretsiz WiFi hizmeti vereceğini ilk duyurduğunda kimseye pek inandırıcı gelmemişti. Fakat şu sıralarda AT&T, kullanıcılarına gönderdiği kısa mesajlarla, onları Amerika'daki 17.000 kablosuz bağlantı noktasına nasıl ücretsiz bağlanabileceklerini açıklayan bir web sayfasına yönlendiriyor. Kullanıcılar, ülke genelindeki hava limanlarından, otellerden, üniversitelerden, spor salonlarından, restoranlardan, kitapçılardan ve süper marketlerden, kısacası her türlü halka açık yerlerdeki noktalardan internete bağlanabilecek.

Bilgi için: AT&T
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu iş bize uğramaz sayın Berkin,

Bizim GSM operatörleri bedavaya günahlarını bile vermezler,

Kaldı ki böyle bir hizmet...!!!

Hayal bunlar,

Saygılar...

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu uygulama tütkiyede olmaz çünkü turkcell ve vodafone patronlarının kumar ve yat paralarını kim öder tabiki bizz :))

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Müşteriyi memnun etmek böyle birşey oluyor galiba. Bizimkiler de hala kimden neyi nasıl söğüşlerizin peşinde :(

hasan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet kalktığı zaman gelebilir belki.

ESlNTl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu iş bize uğramaz sayın Berkin,

Bizim GSM operatörleri bedavaya günahlarını bile vermezler,

Kaldı ki böyle bir hizmet...!!!

Hayal bunlar,

Saygılar...

Katılıyorum arkadşaıma ayrıca çok gülüyorum :):icon_:

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
evet bizimkiler Amerika dan daha kapitalist oldukları için biraz zor. :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Bu tip haberler neden sanki burda mümkünmüş gibi lanse ediliyor, en azından başlıkta AT&T'den iPhone kullanıcılarına ücretsiz wifi denemez miydi?

beyaz_golge

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amerika'da yaşadığım dönemde bende AT&T kullanmıştım. Kesinlikle bizimle kıyaslandığında daha ucuz ve data kalitesi çok daha iyi. Neticede 3G. Daha önce bi kez daha söylemiştim ve tekrar sölüyorum, Türkiye'de GSM operatörleri ne kadar altyapımız güçlü derlerse desinler, halen cep telefonundan e-mail okumayı lüks olarak degerlendirdikleri müddetçe benim için sadece mecburi kullanımdan öteye gidemezler.Fuarlarda şurada burada gövde gösterisi yapacaklarına azıcık GPRS-EDGE ücretlerini insani boyutlara çeksinler. Teknoloji çağında gerçekten çok ilkel fiyatlar bunlar... AT&T, konuşma, text mesajı ve sınırsız data sunan, ideal paketlere sahip olan güzel bir firma, bu hizmetleri de doğrudur ve birçok hotspot a sahip olduğu içinde Amerika için ideal ve kullanışlıdır. TR de ben hayal olarak görüyorum. Numara taşıma gelince AT&T ye mi geçsemki:)

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Iphone daha yeni geldi ne zahmetlerle bu hizmet bizde hayal tabi :D

Kablo cekelim en iyisi :p

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Iphone tamamen Reklam aldatmacası, içi BOMBOŞ bir telefon, Sadece ve sadece GSM operatorlerıne kazandırmak amacıyla üretılmış, ve GSM operatorlerı tarafından getirilmiştir.

Özellıklerını görün, cektiğiniz resmi para ödemeden diğer telefona yollayamazsınız, para odemeden bişey ındıremezsınız o telefona,

benım KÖTÜ Nokia 6680 Bin çeker Iphone denen telefon bozuntusuna