iPhone kullanıcıların büyük sorunu boş hafızanın dolu olmasına çözüm

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tolg

Üyecik
Iphone8 kullanıyorum 4Gb olmasına rağmen bende de yer yok diyor. iCloud yedeklemeyi kapattım bakalım düzelecek mi.
67156

EmrahErr

Üyecik
Grandturk hafıza dolu olayını resimli şekilde anlatırsan çok mutlu olurum Lütfen hala çözemedim olayı Lütfen

TRcowboy

Üyecik
2013 yılında açılmış olan konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Benim gibi Google’dan iPhone depolama hatasını aratıpta çözüm bulamayan arkadaşlarım için aşağıya iPhone 7 deki saklama alanı sorunumu çözdüğüm linki bırakıyorum.

Niksan

Üyecik
Evet arkadaslar sdn foruma yeni kaydoldum ama bir çok ıphone kullanıcısı bu konudan şikayetçi ve bu gün bu sorunun çözümünü ve neden oldugunu size anlatıcam Öncelikle bu sorunun nedenini açıkliyorum Bu sorunun nedeni telefonunuzda icloud yedeklemesini otomatik al secenegini aktiflestirmemiz veya bilgisayarda itunesten otomatik senkronize et seceneginin aktif olması öncelikle bunları kapatın sonra dosyalarının silinmemesini isteyen iclouddan yedek alsın istemeyen almasındaha sonra telefonu sıfırlayın ve baslangıcta diger dosyaları aktarı aktar deyin diger yazan alan sıfırlanmıs olcak eer bidaha bu sorunu yasamak istemiosanız yedekleme ce senkronize etmegi otomatik degil elle yapınız Resimli anlatım istiyenler konunun altına mesaj atsın özelden yollarım özel mesaj atmayın konuya cevap atın
64gb kapasite ..toplasan 10/15gb tır kullandığım..ama dolu gözüküyor.çözemedim bir türlü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resimli çözüm bana da atar mısın

stat counter