İphone kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

_bora_n_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba... İphone 6s 64 gb telfonum var kasada ufaktefek çizikler var ekranın sağ alt köşesinde 2 cm lik birçatlak var çok belli olmuyor çalışmasını hiçbirşekilde etkilemşyor onun dışında hiçbir sorunu yok. kutu fatura mevcut.Satıp üzerine 500-700 tl para ekleyip 2. el bir iphone 7 almayı düşünüyorum.Telefonumun fiyat aralığı nedir ve iphone 7 kullananlar önerirmisiniz. İphone telefonların pil ömrü biraz düşük ve ram yetersiz geliyor farklı bir marka tel mi almalıyım

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Merhaba... İphone 6s 64 gb telfonum var kasada ufaktefek çizikler var ekranın sağ alt köşesinde 2 cm lik birçatlak var çok belli olmuyor çalışmasını hiçbirşekilde etkilemşyor onun dışında hiçbir sorunu yok. kutu fatura mevcut.Satıp üzerine 500-700 tl para ekleyip 2. el bir iphone 7 almayı düşünüyorum.Telefonumun fiyat aralığı nedir ve iphone 7 kullananlar önerirmisiniz. İphone telefonların pil ömrü biraz düşük ve ram yetersiz geliyor farklı bir marka tel mi almalıyım
iphone 7 ve aşağısı artık alınmaz bence

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
o fiyat bandındaki mi9t veya mi9t pro`ya bakmanı tavsiye ederim

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
6s'ten 7'ye geçmeye değmez, 8'e geçin veya android'lere bakın (6s ile 7 arasında UÇURUM fark olmadığından dolayı aman aman bir fark göremeyeceksin elle tutulur)