iPhone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Tekrar merhaba arkadaşlar, içini açtım güzelce bütün parçaları çıkardım her birini tek tek temizledim soketleri kontrol ettim ve tam olması gerektiği gibi aynı şekilde telefonu kapadım ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum, çözüm home tuşunu değiştirmek galiba.

Reaksiyon puanı
14
Tekrar merhaba arkadaşlar, içini açtım güzelce bütün parçaları çıkardım her birini tek tek temizledim soketleri kontrol ettim ve tam olması gerektiği gibi aynı şekilde telefonu kapadım ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum, çözüm home tuşunu değiştirmek galiba.
Pahalı olabilir bir düşün birde heryerden alma öyle kazıklanırsın touch ID'siz verebilirler dikkat et tavsiyem apple mağazasından alman!

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6s pil kullanım süreleriniz nasıl ?

omererg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocam modeli a1549 bu modelin türkiyede garantisi yomuş öyle duydum bir bilginiz var mı ?

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
whatsapp güncellemesini yapıp yardımcı olabilecek biri yok mu sevgili ayfoncular

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
IMG_1448.PNG
Bende gif ara var dediğniz şey yok bastığımda şunlar geliyor

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498

iPhone 7 Plus'ı yurtdışından ilk çıktığında getirince o bende de olmuştu.

Farid Ahmedov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir İPhone kullanıcısıyım. Daha doğrusunu söylersem samsung kullanıyordum ve s6 edge almak istiyordum ama bir kaç mkale okuduktan sonra fikrim değişti ve şimde neredeyse hiç pişman değilim. İPhone mu Samsung mu? - Seçimini Yap bu yazıyı ve bazı sitelerden okuduğum bilgilerden sonra kararımı vermiştim ve MEMNUNUM

Son mesajlar