iPhone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Çözer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5s piyasadki en iyi cihazdır tartışmasız. Almayı düşünüyorsan eğer şarjlı kılıfta al;) Bana yarım gün gidiyor tabi sürekli aktif mailler, full senkronizasyon 1 saat kadar oyun video vs anasını ağlatıyorum yani :)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende heveslendim iphone 5s ye
Havası fırtına gibi maşallah

hristis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi kardeş öncelikle tabii herkesin telefonunda bulunan sabit uygulamaları atlayalım:cool: facebook twitter vs..

ben şahsen bilinenlerin dışında sabit olarak şöyle sıralayabilirim kullandklarımı

müzik için; jazzradio, DI radio, soundcloud

eğlence için; Tabtivi:thumbup1: (izlediğin, dinlediğin prog. check-inleyip paylaşabildiğin bi prog), tivibu cep, zaytung, bitstrips, rhonna (textler yazabildiğin resim prog.), we heart it,

sosyal ; linkedin, tango, wordeo

CIA
uygulamasını da es geçemem :thumbup1: seni arayan bilmediğin numaraların kim olduğunu anında öğrenebiliyosun.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
youtubedan müzikleri indir sonra pcye kabloyu tak iphone a aktar tıpkı 5800 gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bende İPhone 5 veya 5S almayı düşünüyorum siz bana hangisini önerirsiniz çok fazla sosyal ağa girerim oyun olarak temple run angry birds vs. oynarım

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
youtubedan müzikleri indir sonra pcye kabloyu tak iphone a aktar tıpkı 5800 gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bende İPhone 5 veya 5S almayı düşünüyorum siz bana hangisini önerirsiniz çok fazla sosyal ağa girerim oyun olarak temple run angry birds vs. oynarım

Buda sorumu bütçen yetiyorsa tabikide 5S al :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kardesim aslında vatana baktım hala 2000 TL

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3 yıl anroid macerasından sonra dün 5s aldım bende şuan için memnunum tek sıkıntı klavye küçük biraz bunu biraz büyütebilirmiyiz

arabadakiadam2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ayarlar genel klavye oradaki tikleri kaldırın ve sadece QWERTY yazanın tiki dursun klavye büyücek tır

fikris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar arkadaşlar, apple ios7 güncellemesini yayınladığında iphone 4 telefonlarına kurulan bu sürüm kasmalara neden olmuştu. İos8 gelince aynı kasma sorunu acaba iphone 4s cihazında da meydana gelir mi acaba?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar arkadaşlar, apple ios7 güncellemesini yayınladığında iphone 4 telefonlarına kurulan bu sürüm kasmalara neden olmuştu. İos8 gelince aynı kasma sorunu acaba iphone 4s cihazında da meydana gelir mi acaba?

Kardeşim bu saatten sonra iPhone 4, 4S alma. İlerde iOS 8 çıkınca bunu iPhone 4 almaz, iPhone 4S ise iOS 8 onun son güncellemesi olur.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
[MENTION=365554]TURKER[/MENTION] kardeşim haklısın şu saatten sonra İPhone 4,İPhone 4S alınmaz şuan 4 serisi son demlerini yaşıyor İPhone 5 veya 5S almalı 5C alacaksada 5 ile farkı yok ilk defa İOS kullanacaksa 5S öneririm

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=388879]capemre[/MENTION]

Evet kardeşim iPhone istiyosanız 5 veya 5S alın. 5 bulamıyorsanız 5C de alabilirsiniz tamamen aynı 5 ile dış kasa hariç.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Özelden yaz kardeşim burdan konuyla alakasız yorum atmayalım.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İphone ile ilgili sorun yaşıyorsanız bana ulaşın

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikisinin de donanımı aynı kasa dışında hiçbir fark yok,plastik seviyorsan 5c ama eğer yok plastikle işim olmaz diyorsan 5 :)
5c nin özellikleri biraz daha kötü diyolar ve plastik ve renkli olmasına da ergen işi diyorlar siz ne diyorsunuz :D

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5c nin özellikleri biraz daha kötü diyolar ve plastik ve renkli olmasına da ergen işi diyorlar siz ne diyorsunuz :D
bildiğim kadarıyla 5c çok az daha ağır ve çok az daha kalın,ama 5'in pili 1440 mah 5c'ninki 1510,bunlar dışında da telefonların birbirine üstünlük kurmalarını sağlayacak hiçbir fark yok.ergenlikle alakası yok zevk meselesi bu hangisi hoşunuza gidiyorsa o iyidir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba öncelikle sizden öneriler almak istiyorum. bütçem doğrultusunda iphone 4s almak istiyorum. en büyük alternatifse s3 şuanda. ben en fazla 10 foto çekerim video ise hiç çekmem benim için önemli olan internet hızıdır vede telefonun güncel olması lazım. oyun konusuna gelirsekte en fazla 7-8 oyun yüklerim bunlarında en fazla 2-3 tanesi 250mb ve üstü olur gerisi 30-50 mb flan. Kafama takılan başka bir konu ise hafıza. iphone 4s 8gb benim ihtiyaçlarımı karşılarmı sizce ? bütçe en fazla 1200 yanlız fiyatlar teknosaya göre olmalı çekle alıcam. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki yıldır kullanıyorum. ilk başlarda pek sevmemiştim ama arkadaşlarımın samsung telefonlarının camlarının patır patır kırıldığını görünce hmm iyimiş ya iphone dedim :D ama bazen beni çıldırtmıyor değil :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
arkadaşlar iphonunuzu 1 günde kaç defa sarj ediyosunuz?

2 günde bir şarj ettiğim de oldu, günde 2 hatta 3 kere şarj ettiğimde oldu kullanıma bağlı sosyal ağlar bir kaç müzik 30-45 dk oyun oynarım diyorsanız 1 günü çıkarırsınız.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sadece sosyal ağlar ve internet için kullananlar için 4s 1-2 yıl daha idare eder bence .

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İos 8 isteyenler lütfen İphone 5/5s ya da 6 alsın.4s'lerde ios 8 sorun çıkacaraktır.Sonra kasma donma oldu telefon kapandı yavaşladı demesinler.