iPhone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

interlogos.fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IPhone iyidir tavsiyede edilir isinizi görür sarji biraz hizli bitiyor 3 g yi kapatirsaniz fazla gitmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ios 5.1.1 jailbreak li 4s i evasion 6.1 versiyonuna nasıl güncelleriz

hsynktn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar hem wifi hem hücresel açıkken neden telefon kafasına göre istediğini kullanarak benim kotamı yiyor? önceliği wifiye vermemin bir yolu yok mu? eve geldiğimde otomatik olarak sadece wifi, dışarı çıktığımda da hücreseli kullansın. illa jb yapmak mı gerekiyor? ios 7de bunun için ayrı bir sınırlama yapabileceğimizi duymuştum, doğru mu bu acaba?

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar hem wifi hem hücresel açıkken neden telefon kafasına göre istediğini kullanarak benim kotamı yiyor? önceliği wifiye vermemin bir yolu yok mu? eve geldiğimde otomatik olarak sadece wifi, dışarı çıktığımda da hücreseli kullansın. illa jb yapmak mı gerekiyor? ios 7de bunun için ayrı bir sınırlama yapabileceğimizi duymuştum, doğru mu bu acaba?
önceliği wifi ye verir zaten, ancak bekleme modundayken enerji tasarrufu yapmak için wifi yi kapatır. telefonu tekrar açtığında wifiye tekrar bağlanır. eğer öyle olsun istiyorsan evde hücresel veriyi kapat

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende Iphonelular kulübüne 5 serisi ile katıldım ama görgüsüzlük olmasın diye telefonu herkes içinde sıkılarak açıyom yav :(
Bu senin alçak gönüllü olduğunu gösterir :p
Bence sıkılma şak diye aç,şıp diye kapa :D

asımural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar . telefonumun imeili kopyalanmış servis yok diyor. almanyadan aldım iki sene önce garantisi bitti türkiyede kaydını yaptırmiştım ama şuan imeil başka bir telefona kopyalanmış diyor imeil sorgulamada ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz telefon iphone 4s 16 gb

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar . telefonumun imeili kopyalanmış servis yok diyor. almanyadan aldım iki sene önce garantisi bitti türkiyede kaydını yaptırmiştım ama şuan imeil başka bir telefona kopyalanmış diyor imeil sorgulamada ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz telefon iphone 4s 16 gb

Dostum aynı dediğin olay farklı telefonda bir tanıdığımın başına gelmişti.
Aynı sende olduğu gibi, birkaç sene telefonu kullandıktan sonra, telefonun birden kapandığını ve yetkili servise gittiği zaman, kendileriyle ilgili bir durumun olmadığını, imei sahtekarlığının artık hukuki olduğunu falan söylemişler...
Yani senin bu saatten sonra bence firma ile değil de, sorununu hukuki olarak çözebileceğin mercilere başvurman gerekebilir.

asımural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne yapacagımı bilmiyorum inan.telefoncuya gittim maliyeye 115 tl yatır o zaman yeni imeille açtırırsın dedi. ben zaten ödedim o parayı iki sene önce

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefoncuların çoğu başından savmak için öyle söylerler..
Ya da senin tam olarak anlamamıştır.
Senin telefonu yeni getirdiği ve maliyeye kaydının olmadığını falan sanmıştır..
İnternette az çok araştırma yaparsan, bu şekilde çok sahtekarlık yapıldığını ve çok kişinin bu sahtekarlıktan dolayı mağdur olduğunu görürsün.
Bence senin yapman gereken, telefonu yurt dışından aldıysan, kayıt belgesi yanındaysa onunla tüketici derneklerine başvurabilirsin..
Emin ol ki, seninle aynı durumda olan, senin telefonun için emsal teşkil edecek çok davayı halletmişlerdir..
Bence ihmal etmeden hakkını ararsan, en yakın sürede netice alacağına inanıyorum...

asımural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
belgesi başkasının adına kardeş ya .faturası da kayıp diyor.acaba tekrar maliyeye para yatırsam yeni imeil alıp açtırabilirmiyim telefonumu

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar iOS İşletim Sistemi İle iPad Aracılığıyla Tanıştım Ve Beğendim Açıkcası :) Asıl Sorum Bu saatten Sonra İphone 4 Alınır Mı ? Güncelleme Desteği Uygulamalar Vs Günümüz Uygulamalarını Taşıyabilir Mi ? Günlerdir Youtubeda Review Başlıklı videolarını İzliyorum :D Aslında işin Aslı 8 Gb Modeli Şu An ki Fiyatını Karşılar Mı ? yoksa 4S fiyatlarının Düşmesini Bekliyim Desem Apple Politikası Bu İphone 4 3 Senelik Telefon Hala 1000 liradan Aşağısı Yok :/ 3Gs Dahi 800tl Bu Politika Beni Kuşkuya Düşürüyor :/ Bazı Telefonlarının Üretiminin Duracağı da Söyleniyor Elimi Çabuk Tutmam Lazım :/

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar iOS İşletim Sistemi İle iPad Aracılığıyla Tanıştım Ve Beğendim Açıkcası :) Asıl Sorum Bu saatten Sonra İphone 4 Alınır Mı ? Güncelleme Desteği Uygulamalar Vs Günümüz Uygulamalarını Taşıyabilir Mi ? Günlerdir Youtubeda Review Başlıklı videolarını İzliyorum :D Aslında işin Aslı 8 Gb Modeli Şu An ki Fiyatını Karşılar Mı ? yoksa 4S fiyatlarının Düşmesini Bekliyim Desem Apple Politikası Bu İphone 4 3 Senelik Telefon Hala 1000 liradan Aşağısı Yok :/ 3Gs Dahi 800tl Bu Politika Beni Kuşkuya Düşürüyor :/ Bazı Telefonlarının Üretiminin Duracağı da Söyleniyor Elimi Çabuk Tutmam Lazım :/

İphone 4 alıcaksan 16 veya 32 gb temiz bir ikinci el almalısın 8gb asla alınmaz zaten 6 gb sini kullanıyorsun iphone 4s ise yakında raflardan kalkar alabiliyorsan bununda temiz bir ikinci elini al iphone4 ün 2-2,5 yılı daha var ama 8gb ye o kadar para vermektense aynı paraya ikinci elini alırım daha iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler iphone 4 16 gb almayı düşünüyorum sizce almalımıyım bir fikir verin ve iphone 4 iyimi ?

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bir iphone kulşanıcsıyım peki katılma olayı nasıl oluyor imza v.s varmı bu tarz bir görsel şey?

TAMER46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5s ile bu külübe katiliyorum...Ama ios olarak ilk telefonum ve bu işletim sistemi hakkında fazla bilgi sahibi değilim,bu sistem hakkında bilgi ve önerileri olacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ilk kez apple kullanıyorum yaklaşık 3 hafta önce iphone 5s aldım vodafondan taahütlü olarak ancak çoklu kamerada donma ve bazen home a dönerken kasma yaşıyorum normal mi

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
arkadaşlar ilk kez apple kullanıyorum yaklaşık 3 hafta önce iphone 5s aldım vodafondan taahütlü olarak ancak çoklu kamerada donma ve bazen home a dönerken kasma yaşıyorum normal mi
Home tuşu pek kullanmayın Assistive Touch aktif edin öyle kullanın alışmaya çalışın :) tavsiyedir.

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar şuan boşta duran iPhone 3G telefonum var onuda kullanmak istiyorumda home tuşu çalışmıyordu ama bazen çalışıyor o çalıştığı zamanlarda telefonu jailbreakle güncelleyerek assistive touch özelliğini kullanmak istiyorum malum iOS 4.2.3.1 de o yok. Bu mümkünmüdür iPhone 3G nin yazılımını yükseltebilirmiyim?

Daha önce hiçbir telefonu ne rootladım nede jailbreak yaptım. Ama öğrenmeye çalışıcam, bildiğim kadarıyla çeşit çeşit jailbreak yapılıyormuş ben sadece hangi jailbreak yapmalıyım onu sormak istiyorum birde en kötü ihtimal ne olabilir yani telefona en fazla ne zarar verebilirim?

Çok yüksek sürümlere hiç gerek yok AppStore dan Facebook WhatsApp gibi uygulamaları yüklememe izin versin yeter zaten onlara indirebilirsem Assistive Touch uda kullanabilirim amaçlarım bunlar ne diyosunuz ne yapmalıyım?

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iPhone 5S almayı düşünüyorumda kullanan varsa özel mesaj atarsa çok sevinirim. İyi günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben kullanıyorum gold olanı ; Fotoğraf kalitesi ortalama bence çok bişey beklemeyin akıcılık süper oyun performansı falan canavar samsung telefonlarla kıyaslamayın hiç. batarya bana 1 gün yetiyor bence sıkıntı yok tlf den 3-4 saat oyun oynarsan şarjı 20 ye azalır ole düşün

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben kullanıyorum gold olanı ; Fotoğraf kalitesi ortalama bence çok bişey beklemeyin akıcılık süper oyun performansı falan canavar samsung telefonlarla kıyaslamayın hiç. batarya bana 1 gün yetiyor bence sıkıntı yok tlf den 3-4 saat oyun oynarsan şarjı 20 ye azalır ole düşün

Memnunsun yani herhangi bir sıkıntı var mı? 3-4 saat hayatta oyun oynamam arada can sıkıntısında oynarım ama sosyal ağları çok fazla kullanırım ne diyosun 1 gün dayansa yeter