iPhone Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bir İPhone kullanıcısıyım. Daha doğrusunu söylersem samsung kullanıyordum ve s6 edge almak istiyordum ama bir kaç mkale okuduktan sonra fikrim değişti ve şimde neredeyse hiç pişman değilim. İPhone mu Samsung mu? - Seçimini Yap bu yazıyı ve bazı sitelerden okuduğum bilgilerden sonra kararımı vermiştim ve MEMNUNUM

ios 10.2.1 kullaniyorum. eskiden android kullanirdim. onlarda sarz 100 olunca cihazı sarzdan cekin diye uyarı verirdi. fakat bu iosta ben oyle birsey goremedim. yani 100 de 100 olunca hemen çekecek miyiz. yoksa bekleyecekmiyiz. bu ayrımı nasil yapacagiz.

ios 10.2.1 kullaniyorum. eskiden android kullanirdim. onlarda sarz 100 olunca cihazı sarzdan cekin diye uyarı verirdi. fakat bu iosta ben oyle birsey goremedim. yani 100 de 100 olunca hemen çekecek miyiz. yoksa bekleyecekmiyiz. bu ayrımı nasil yapacagiz.
100 de 100 olduktan 30 dakika sonra sökülmesi gerektiği söyleniyor yani hemen 100 de 100 oldu sökeyim yapmamak gerek

arkadaşlar selam. az önce iphone a şu mesajı yolladım feedback ten.
sizde aynı mesajı yollarsanız sesimizi daha çabuk duyurabiliriz sanırım.
linki aşagıda verdim. girip kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

merhaba benim üç istegim olacak.ios un daha kullanışlı olması adına.
1-hücresel veri kısayolu (wifi, bluetooth, uçak modunun yanına yapılabilir)
2-çoklu görevde uygulamaların tamamını kapatabilme.
3-klavyede en üste numerik tuşların yerleştirilebilmesi (1234567890)

Feedback - iPhone - Apple

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Apple Yakında Yayınlayacağı İOS 10.3 Sürümü ile 32 Bit Uygulama Desteğini Yavaş yavaş Kesmeye başlayacak ve Uygulamaların Yeni Sürümleri Yüklenemeyecek. Yani iPhone 5 ve 5C'lerin Ölümü başlayacak. 5 ve 5C kullanıcılarından Sürümü Yüklemek isteyenler Varsa iyi düşünsün.

dun gece iphone u is yerindeki laptopla guncelledim. yedeklemede aldim. fakat sifre koymadim. acaba baska bir iphone a yuklenebilir mi benim yedeğim merak ettim

1650

Üyecik
Arkadaşlar ben bilgisayara itunes indiriyorum fakat kurarken şu hatayı görüyorum nasıl düzeltebilirim

Ekli dosyalar

stat counter