iPhone kapalı ıtunes'a bağlan

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepinize çok teşekkür ederim simdi telefonun ekranına itrunes simgesi kablo simgesi cıktı 70 dk sonra falan sürümü iniyor sağolun gece sifreyi değiştirdim uykulu uykulu unuttum sonra ve olay ortada iyi günler hayırlı cumalar teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şifreyi hatırlayacaksınız. Sonra iTunes'a bağlan yazısı çıkacak. İnternetten iTunes indirin. Sonra bilgisayara iPad/iPhone ya da iPod'u takın. Ortadaki büyük yuvarlak ( iPhone 5S ise safir-kristal olana, 4S veya daha eski ise ortasında kare olana- aynı zamanda diğer aygıtlar için de geçerli- ) düğmeye basılı tutun. Ekranda mavi bir yuvarlağın içinde beyaz bir nota sembolü ve beyaz iTunes yazısı belirmesi gerekiyor. Ayrıca şarj aletinin resminden bu sembole uzanan bir ok varsa tamamdır. Bilgisayarda bir yazı belirecek ve size bu cihazı kurtar diyecek. Biraz uğraştıktan sonra bilgisayar ekranında cihazınızın resmi belirecek ve en son güncelleme tarihine güncelle ya da baştan başlat seçenekleri sunacak. Bundan sonrasını yapmak size kalmış. Zaten tek yapmanız gereken telefonun şifrelerini yenilemek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bir iphone 4var iphone kapalı ve itunese bağlan diyor ne yapabilirim acıl cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben sizin söylediğiniz yöntemle iphone umu pc ye bağlayarak geri yükleme seçeneğini seçiyorum ve yükleme işleminden sonra hata veriyo ve yüklenememiyor, bunun için ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben ıphone 4 e şifre koydum 3kere yanlış girdim 5 10 15 60 dk deneyin dedi yine olmadı . Bidaha denedim ıphone kapalı ı tunese bağlan diyor. Senin nverdiğin sitede I tunese bağlanamadım başka çözüm var mı? varsa ne?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ıphone 4 var bende ıos 6.1 sürümünü geri yükledim herşey halloldu telefon ilk aldığım gibi açıldı başladı itunes da bağlı apple istiyo ama ben kimliğimi unuttum ne yapmam gerekiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored:abicim olmuyor güncelleme tamamlanıyor sonra bi bakıyorum yine itunese bağlan diyor nolur yardm et

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş telefonun açma ve ana ekran yani orta tuşa birlikte basılı tut ekran tamamen kararsın bir kaç dakkika basılı tutman gerekebilir. Telefon tamamen kapanınca pc den itunesi aç , pcye iphone kablosunu bağla sakın iphone bağlama , daha sonra iphone orta tuşuna basılı tutarak kabloyu iphona yerleştir bu şekilde iphone ekranda usb kablo resmi çıkana kadar basılı tut daha sonra pc ekranında beliren geri yükle seçeneğine tıkla internetden en güncel yazılımı indirecek ve tele yükleyecek bu şekilde sıkıntı olursa burdan yaz

Çok teşekkürler kardesim 1 gun uğraşdım :) sahende tamamdır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evettt((( iPhone kapalı ıtunes'a bağlan ?olMUyor yardiM edin nolrrr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usta senn dedıklerini uyguladım o cigi dolaRKEN Bİ YERDEN SONRA HATA VERİOR çok bunldım .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben dediğiniz gibi yöntemleri yaptım '' 10 sn kilit ile home tuşuna basılı tuttum apple simgesi cıkana kadar sonra kapandı sonra home tusuna basarak kabloyu bağladım i tunes algıladı sonra geri yükle yaptım bekledim sonunda hata verdi iphone parola ile ilgili bi hata verdi yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende itunes e bağlandım geri yükle dedim. güncelleme indirilirken iphone um kendiliğinden açıldı. kablo takılı olmasına rağmen ekranda "iphone etkin değil itunes e bağlan " yazıyor. ama yazılım güncellemesi hala inmeye devam ediyor. yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipoda şifre koydum unutum sonra şimdi hiç birşey yapamıyorum sadece şöyle diyo ipod kapalı tunes`bağlan diyo ne yapabilirim hem tunes nedir ve nasıl bağlanır şimdiden teşekür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalnı herseyi yaptım ipad e yanıt ver dio bise doluya ama ipade bise olmuuyyooooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
i phone ni Recovery Moda Al İphone mi Geri Yükle Seçeneği Gelir İtuneste Geri Yükle Ve Güncelle Dersin Olay biter. :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede aynısı oldu ama açılmıyor ne yapmam lazım çook acil bana soyleyın arkadaslar:) çok uğraştım ama olmadı sadece iphone kapalı itunusa bağlan bn bağlanamadım bilen varsa acilen soylesin :dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:
bir türlü bağlanamıyorum ipadim açılmıyo şifreyi yanlış girince sadece ekranda itune a bağlan diye dir şey çıkıyo şifre çıkmıyo çıksa şifreyi hatırlıyorum ama ekranda başka bir şey çıkmıyo sadece bağlan diye bir şey çıkıyo o kadar ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sa Kardeşim O sürümü indirdikten sonra iclound şifresi felan istiyormu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar peki bunu yaparsam telefonum sıfırlanır mı? Sıfırlanmaması için ne yapıcam:eek:hmy: