İphone kafayı yedi

Bu konuyu okuyanlar

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 4 telefonum 20 sn havuzda kalmıştı açılmıyordu bu gün şarja taktım ve telefon açıldı fakat ekranda izler var ama çok az sorun değil o.. fakat
telefon şarj da iken çalışıyor bir tek açılıp kapanıyor sim kart yerinde aranıyor yazıyor bir tek ve wifi çalışmıyor.. ekranı yaptırmasam sadece wifi şarj ve sim kart yerni yaptırsam mantıklı olur mu? telefon garantide 500 tl ye genpa sıfır kapalı kutu veriyor sizce ne yapmalıyım?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar iphone 4 telefonum 20 sn havuzda kalmıştı açılmıyordu bu gün şarja taktım ve telefon açıldı fakat ekranda izler var ama çok az sorun değil o.. fakat
telefon şarj da iken çalışıyor bir tek açılıp kapanıyor sim kart yerinde aranıyor yazıyor bir tek ve wifi çalışmıyor.. ekranı yaptırmasam sadece wifi şarj ve sim kart yerni yaptırsam mantıklı olur mu? telefon garantide 500 tl ye genpa sıfır kapalı kutu veriyor sizce ne yapmalıyım?

Apple 430.27 TL ye yenisini veriyor.

LİNK

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sayfada Garanti ve Servis fiyatlandırmasına tıklaman gerekiyor.

batuhan1001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim eskiden tuşlu tel vardı olmuştu ama baya sonra düzelmişti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Keşke telefonu hiç şarja takmadan direk servise verseydin. Şimdilik sorun olmasada ileride oksitlenme yapabilir. Bence telefon çalışır haldeyken servise gönder. Ama servise verirken faturada sorun kısmı var oraya telefon suya düştü sıvı teması var şeklinde değilde ekranda lekeler var şeklinde gönder. Garantin devam ediyorsa belki ücretsiz değişim şansını yakalarsın test yapıyorlar ama şansını dene derim. Zaten testte sıvı teması tespit edilirse gerekli ücreti size bildirirler.