iPhone JAİLBREAK ve TWEAK Yardımlaşma

Bu konuyu okuyanlar

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Mikoto diye güzel bir tweak var. Tek bir işlevi yok. Birçok işlevi var. Bazı uygulamarda reklam engeli yapabiliyor ve youtube arkaplanda oynatma gibi işlevler sunuyor. OTA güncellemerini devre dışı da bırakıyor.

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Jb hakkında bilgi vericek varmı çoğu yerde farklı şeyler yazıyo iphone 7 kulkanıyorum bana olucak yararlatı ve zararları neler

Reaksiyon puanı
46
@mehmetari SmartTap adlı tweaki kurup kullanmayı bir dener misiniz? Bende lisans hatası veriyor çift tıklama ile ekranı kapatıp açmaya yarıyor

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
@mehmetari SmartTap adlı tweaki kurup kullanmayı bir dener misiniz? Bende lisans hatası veriyor çift tıklama ile ekranı kapatıp açmaya yarıyor

Ben şuan İOS 9.3.5'te olduğum için mümkün değil... [emoji2]

Ama bahsettiğin çift tıklama ile dkran kilitleme işlevini tage uygulaması zaten yapıyordu lisansladıysan eğer.

Reaksiyon puanı
46
Ben şuan İOS 9.3.5'te olduğum için mümkün değil... [emoji2]

Ama bahsettiğin çift tıklama ile dkran kilitleme işlevini tage uygulaması zaten yapıyordu lisansladıysan eğer.
Ekran kilitliyor fakat ekran açma gibi bir özelliği yok Tagenin ya da ben bulamadım var mı Tagede ekran kilitliyken çift tıklama? Ve nasıl lisanslanıyorlar?

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Jailbreak'te öyle bir özellik yok, onu yapacak uygulama da yok...
Uyandırma işlevini Ana ekran tuşu veya Ekran açma kilitleme tuşlarını kullanabilirsin.

Reaksiyon puanı
46
Jailbreak'te öyle bir özellik yok, onu yapacak uygulama da yok...
Uyandırma işlevini Ana ekran tuşu veya Ekran açma kilitleme tuşlarını kullanabilirsin.

Yanılıyorsun var fakat eski lisans olduğu için aktif edemiyoruz SmartTap ismi bilginiz olsun

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar display out tweak i yükledim restart springboard dedim daha da açılmadı telefon. Home+Power yaptım açıldı ancak icloud etkinleştirme kilidi çıktı onu yazdım ve açtım telefonu. Yeniden jb yapmak için Yalu102 ye giriyorum ancak jb olmuyor. Son yüklediğim tweak i nasıl silebilirim? Lütfen acil yardım.

Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar display out tweak i yükledim restart springboard dedim daha da açılmadı telefon. Home+Power yaptım açıldı ancak icloud etkinleştirme kilidi çıktı onu yazdım ve açtım telefonu. Yeniden jb yapmak için Yalu102 ye giriyorum ancak jb olmuyor. Son yüklediğim tweak i nasıl silebilirim? Lütfen acil yardım.

Pcden tekrar yaluyu kurun sonra tamamlanınca Yaluya girip Go butonuna basın cydiaya girecektir halledersin ondan sonra

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Telefonumda zaten yalu var. Go ya tıkladığımda respring ekranından sonra jailbreakli açılması lazımken hiç açılmıyor. Daha sonra telefonu zorla kapanmaya zorlayıp açıyorum. Son yüklediğim tweak i nasıl sileceğim ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Telefonumda zaten yalu var. Go ya tıkladığımda respring ekranından sonra jailbreakli açılması lazımken hiç açılmıyor. Daha sonra telefonu zorla kapanmaya zorlayıp açıyorum. Son yüklediğim tweak i nasıl sileceğim ?
Safe moda girmen lazım
yaluyu açınca goya bas, hemen ses arttırma + güç düğmesine aynı anda bas, cihaz yeniden açılıp tuş kilidi ekranı gelinceye kadar basılı tut
şimdi bırak ve cydiaya gir

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Safe moda girmen lazım
yaluyu açınca goya bas, hemen ses arttırma + güç düğmesine aynı anda bas, cihaz yeniden açılıp tuş kilidi ekranı gelinceye kadar basılı tut
şimdi bırak ve cydiaya gir
Teşekkür ederim yaptım dediğinizi ve oldu. İki gündür delirmiştim jailbreak gitti diye.

Reaksiyon puanı
46

Sorunu halletmişsin gördüm, telefonunda yalu olsun olmasın farketmez bende de Yalu varken tıkladığım anda geri atıyordu pcden tekrar jb attım hallettim

Erdgn.furkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonım iphone 6 ios 10.3.2 yüklü jailbreak yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz