İphone Jailbreak Kaldırma ?

Bu konuyu okuyanlar

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iphone 4s kullanıcısıyım ve internetten jailbreak yapımı videosunu izledim ve biraz hoşuma gitti ben diyelim jailbreak kursam telefonuma sonra nasıl geri dönücem eski halina jailbreaksız ve telefona bişey olurmu diye korkuyorum siz ne öneriyorsunuz ?

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Jailbreakli kalsın telefonun benim iphone 4 16 gb fu varken öyle yapardım bak telefonun fu (factory unlocked) ise jailbreak at diğer yollar tehlikeli factory unlocked türkiyeden aldıysan telefonu at sorun olmaz jailbreaksiz iphone düşünülemez hele o installous bütün programlar appstore de paralı olanları ücretsiz olarak yüklerdik ne güzel :)

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone benden sorulur :p
bak şimdi jailbreak atarken cydiayı işaretleyip next'e basıyor ya orada cydiayı yüklemiş oluyorsun.
kaldırmak içinde cydia butonunu kaldırıyorsun next'e bas cydiayı kaldırır.

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
JaılBreak Sız Iphone Bır Hıc.Installous Dan Herseyı Bedava Bedava Indırırsın Atıyom 3 Ay Sonra Olduda Hoperlorune Su Kactı Takarsın Pc Ye Itunes Dan Ilk Aldıgın Gıbı Yaparsın Yıne Garantı Kapsamına Gırer Kaldırıla Bılıyor Yanı Jaılbreak yap.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
iTunes'tan restore edersin cihazın fabrika ayarlarına geri döner.

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cevaplayan herkese çok teşekkürler arkadaşlar bende heyecanla yapmak istiyorum fakat benim telefon ios 5.0.1 değil 5.1 yani en son çıkan güncelleme onun içinde şuanda yok yani iphone 4s için çıkmamış daha nezaman çıkacağını bilen varmı ? :(

niven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplayan herkese çok teşekkürler arkadaşlar bende heyecanla yapmak istiyorum fakat benim telefon ios 5.0.1 değil 5.1 yani en son çıkan güncelleme onun içinde şuanda yok yani iphone 4s için çıkmamış daha nezaman çıkacağını bilen varmı ? :(
2 haftaya çıkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone benden sorulur :p
bak şimdi jailbreak atarken cydiayı işaretleyip next'e basıyor ya orada cydiayı yüklemiş oluyorsun.
kaldırmak içinde cydia butonunu kaldırıyorsun next'e bas cydiayı kaldırır.

lütfen yardım edin ıpod uma jail break yükledi bi arkadaş şimdi kaldırmak istiyorum ancak ne güncelleme yapmama ne de geri yüklememe izin vermiyor hata veriyor bilgisayardan da pek anlamam ayrıntılı bir yardıma ihtiyacım var yardım ederseniz çok sevinirim...

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ıos 6 yuklersem jb bozulur mu yardımcı olur musunuz

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefonu iTunes a bağlayıp Restore (Geri Yükle) yaparsan Jailbreak kalkar. Fakat bu işlemden sonra tüm veriler silinecek. Telefona bir şekilde iOS 5.1.1 yüklemeye çalış. En iyi ve stabil jailbreak şu aralar onda çalışıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben 4s kullanıcısıyım ve jb yaptım geçende şimdi kaldırmak istiyorum hiçbişi yapmadan direk ios 6 yı yüklesem jb gidermi acaba??

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende gitti ama sen genede yedek al ondan sonra 6 yükle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben iphone 4s kulanıcısıyım telefonum ıos6 cydıa programını yuklemek ıstıyorum ama olmuyo app store yazıyorum olmuyo bana yardımcı olurmusunuzzz,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende eskilerden bulduğum 2g var içinde jailbreak vardı telefona fabrika ayarlarına dön yapıldı telefon apple logosunda kaldı ne yapabilirim i tunese baglanmıyor tanımıyor ole kaldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
jailbreak kaldıramazsın zaten 4s var sende ne gerek var jailbreak e :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben jailbreak kurdum ve telefonda apple store diye biş ey kalmadı ben de telefona format attım telefonda sadece yükleme işareti çıktı onun için tercih etmiyorum