iphone instagram hatası

Bu konuyu okuyanlar

nazmiylk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar günlerdir çözemediğim ve son olarak bu sorunumu sizlere anlatmak istiyorum

iphone 6s kullanıcısıyım telefonumda bir anda instagram uygulamasından giriş yapamamaya başladım ben de facebook ile giriş yapıyordum daha sonra facebook ile de acılmamaya basladı hesabım . Ban yediğimi düşünmüştüm ama başka sitelerden giriyor,başka telefonlardan uygulama üzerinden giriş sıkıntısı yasamadım . baska yakın çevremin instagram hesapları da benim telefondaki instagram uygulamasından acılmamaya basladıgını gördüm telefonumu 2 kez sıfırladım , uygulamayı defalarca silip yükledim ama hep aynı hata ile karşılaştım "üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun olustu" diye ama sonrasında apple ile görüştüm onlarla ilgili bir sorun olmadıgını instagramın uygulama girişli ip inizi banlamıs olabilirler dediler. instagrama mail atıyorum geri dönüşlerii de mevcut değil . her yolu denedim vpn vb şeyler hiç bir şekilde benim telefonumdaki instagram uygulamasından hiç bir hesaba erişimim yok ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen ? (internettki videolarda denilenlerin hepsini denedim yaptım olmadı)

65240
65241