IPHONE İnstagram giriş problemi hk.

Bu konuyu okuyanlar

Recai Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8905BE4D-51AB-45A4-A9FC-75EF3F2E698C.png

Merhabalar sevgili ShiftdeleteNet,

iPhone 6s cihazımdan 1 haftadır İnstagrama giremiyorum. APPLE kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi, İnstagrama problemle ilgili yazdım ama dönüş yapmadılar. Uygulamayı silip yeniden yükledim telefonun ayarlarını sıfırladım ama yine düzelmedi. Farklı adreslerle giriş yapmayı denedim olmuyor. Facebook yardımıyla zar zor bin denememde 1 defa giriş yapabiliyorum ama genel olarak giriş yapamıyorum. Bir yakınımın Samsung telefonundan direk sorunsuzca giriş yapabiliyorum. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ekli dosyayı görüntüle 31236

Merhabalar sevgili ShiftdeleteNet,

iPhone 6s cihazımdan 1 haftadır İnstagrama giremiyorum. APPLE kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi, İnstagrama problemle ilgili yazdım ama dönüş yapmadılar. Uygulamayı silip yeniden yükledim telefonun ayarlarını sıfırladım ama yine düzelmedi. Farklı adreslerle giriş yapmayı denedim olmuyor. Facebook yardımıyla zar zor bin denememde 1 defa giriş yapabiliyorum ama genel olarak giriş yapamıyorum. Bir yakınımın Samsung telefonundan direk sorunsuzca giriş yapabiliyorum. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
Resim çıkmamış kardeşim bende bir sıkıntı Yok ama bir bakalım

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Merak edip bende denedim. Bende öyle bir sıkıntı yok. Sana özel herhalde.
Ama bende de Youtubeta video ya girdiğimde görüntü normal bir şekilde gelip ses cızırtılı geliyor maalesef.