iPhone ile moto 360 1. Nesil

Çözümü varmı

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

Ulusoyhaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar bugün arkadaşımda olan moto 360 1. Nesil saatini ben aldım iPhone 8 plus kullanıyorum saatin tasarımını sevdiğim için aldım ayrıca bu saatlerin iPhone ilede kullanıldığını biliyorum (kısmen) sadece bildirim vs.neyse benim merak ettiğim bu saat android ile bağlandığında herşey normal ama iPhone ile eşleştiğinde saat bir saat geri gidiyor bunun çözümü varmı acaba kullanan yada duyan varsa yardımlarınızı bekliyorum (ayrıca saat de Türkçe dil desteği yok) android de manuel saat ayarı da var iPhone da oda yok ayrıca huawei Watch ile böyle bir sorun yoktu sadece bu saatte gördüm

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gear S2'de de vardı bu sorun androidle hatta samsungla eşleştiği halde Türkiye saat değişikliği yüzünden sorun vardı güncelleme ile cozmuslerdi. iPhoneun otomatik saat ayarını kapatıp saat dilimi ile oynarsan halledebilirsin ben S2'de sanırım geçici olarak öyle halletmistim saat dilimini GMT +3 Moskova yapınca saatte düzelmişti o saat ayarlarıyla oynamak lazım biraz.

Ulusoyhaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim ama iPhone saatini hiç görmüyor bence görse doğrusu olur diye düşünüyorum saati sıfırlayıp tekrar iPhone ile bağayacağım tabiki dedeiğinizi önceden yapıp eşleştireceğim birde öyle deneyelim bakalım dediğinizi saat eşleşmiş şekilde iken yaptım olmadı malesef