iPhone Hızlı Şarj Adaptörü Eski Modellerde Kullanılabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Merhaba arkadaşlar.
Apple'ın hızlı şarj adaptörünü alıp eski modellerde yani 6s veya 7 gibi telefonlarda kullanmak mantıken mümkün ama deneyip kullanan veya deneyecek olanlar var mı?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Merhaba arkadaşlar.
Apple'ın hızlı şarj adaptörünü alıp eski modellerde yani 6s veya 7 gibi telefonlarda kullanmak mantıken mümkün ama deneyip kullanan veya deneyecek olanlar var mı?
Eski modeller desteklemediği için tam anlamıyla olmaz ama bir miktar artacaktır

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple'ın bu cihazlara özel hızlı şarj aleti yok direk maç adaptörünu takıyorsun diğerlerine de takarsin.
--- Gönderi Güncellendi ---
İşlemci tüm gücü kabul etmez orası ayrı bir mesele

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar.
Ben 6s ve plus modelleri için ıpad şarj adektörü aldıklarını duydum hatta apple kendi sitesinde desteklediği modelleri yazıyor bence öyle bir fikrin varsa ıpad şarj adektörü al aradaki farkı görürsün ben şahsen kullanıyorum normalden çok daha kısa sürede doluyor tabi sürekli kullanan biri değilim batarya ömrünü kısaltmasın diye acil durumlarda. Son olarak kısaltıp kısaltmadığını bilmiyorum sadece önlem amaçlı