İphone hâla alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Iphone 6 plus 2. elden almayı düşünüyorum sizce mantıklı bir hareket olur mu ?
1600 tl yi geçmeyecek şekilde bir telefon almak istiyorum kamerası ve tasarımı açıkçası benim için önemli.
Aklımda ki bir diğer telefonda huaweii mate 10 lite
ama kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Çok fazla telefon değiştirebilen birisi değilim.
Hangi seçenek daha mantıklı, emin olamıyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S Plus kullanıyorum memnunum.

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
6 serisi alma derim 6s var kasma ve kendi kendine kapanıyor sürekli performans olarakta iyi değil 7 serisi al derim tabi bütçeden ötürü dersen illa ki iphone derim ama pilini değiştirmen gerek ve çok temiz kull. olması lazım bence ithalatçı yada spot ürüne yönel yani pasoport kayıtı olacak şekilde mate lite ilk başta hoş gelir ama sonra 5-6 geçtikten sonra sorunlar başlar :d xiomia 6 alabilrsin snap 835 o fiyatlara amiral gemi ;)

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Iphone 6 plus 2. elden almayı düşünüyorum sizce mantıklı bir hareket olur mu ?
1600 tl yi geçmeyecek şekilde bir telefon almak istiyorum kamerası ve tasarımı açıkçası benim için önemli.
Aklımda ki bir diğer telefonda huaweii mate 10 lite
ama kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Çok fazla telefon değiştirebilen birisi değilim.
Hangi seçenek daha mantıklı, emin olamıyorum
iPhone 6 Plus 0 olsa yine tavsiye etmem çünkü son güncellemesini alacak ve son. Zaten en son aldığı güncelleme ile epey yavaşladığı soyleniyor.
O.fiyata en.iyi telefon Mi Note 3 ya da Mi6

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6 serisi alma derim 6s var kasma ve kendi kendine kapanıyor sürekli performans olarakta iyi değil 7 serisi al derim tabi bütçeden ötürü dersen illa ki iphone derim ama pilini değiştirmen gerek ve çok temiz kull. olması lazım bence ithalatçı yada spot ürüne yönel yani pasoport kayıtı olacak şekilde mate lite ilk başta hoş gelir ama sonra 5-6 geçtikten sonra sorunlar başlar :d xiomia 6 alabilrsin snap 835 o fiyatlara amiral gemi ;)
6S Plus kullanıyorum dediklerinizin hiçbirini yaşamadım. Lakin Iphone' nin Plus modelleri en iyisidir.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Neden alınmasın? i6 cihazımı senelerdir kullanıyorum tek bir sıkıntı bile çıkarmadı.

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
6S Plus kullanıyorum dediklerinizin hiçbirini yaşamadım. Lakin Iphone' nin Plus modelleri en iyisidir.
olabilir. kullanıcı deneyimleri farklı 6s de bunları gördüm amcamda vardı. bende x vardı sorunlu olduğu için sattım bi olmamış tel. sattım 8 plus aldım memnunum lakin onuda satıcam artık bi android kullanyım diyrm note 8 alacağım

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2.elden iphone 6 plus alayım mı peki şimdi? xiaomi almak istemiyorum açıkçası çok iyi telefon olsa da çok oyun oynayan birisi değilim. Tasarım bir tık daha önemli oluyor benim için

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
1600 tl az bir para değil, gayet güzel sıfır telefon alınabilir. Neden ikinci el gibi bir riske giriyorsunuz?
Cihazda herhangi bir problem olsa 300-500 tl sizin cebinizden çıkar.

erkandnz34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
sıfır cihaz al arkadaş haklı 2. el alma halen diyorum spor ürün yada yurt dışı pasoport kayıtlı alabilrsiniz 6plus konusunda artık siz bilirsiniz tabi bence 6s plus ona göre daha iyi size bırakıyorum iyi günler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım diyorsunuz kamera diyorsunuz ama 6 Plus alayım mi diyorsunuz.
Sonra 6 Plus kasıyor konusu açacaksınız.
Mi6 var Mı Note 3 var
Lenovo Moto Z var Axon 7 varken gerisi yalan

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Küçük bir ekleme yapayım aynı şekilde 2.el almamanızı öneririm. Alacaksanız sıfır cihaz alın.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Tasarım diyorsunuz kamera diyorsunuz ama 6 Plus alayım mi diyorsunuz.
Sonra 6 Plus kasıyor konusu açacaksınız.
Mi6 var Mı Note 3 var
Lenovo Moto Z var Axon 7 varken gerisi yalan
6 Plus ve tasarım? Hahahahah sesli gülerim buna iPhone X veya 7 plus olsa belki neyse ama 6 plus %65 civarında ekran kasa oranına sahip telefon Kazulet gibi başka firmalar o ekran kasa oranına 6.5 inç ekran yapıyor :D

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huaweii mate 10 lite almaya karar verdim umarım doğru yapmışımdır, çok küçük bir ihtimal de note 5 2. el alabilirim ama %80 mate 10 lite alacağım.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
iPhone alınır da 6 alınmaz, benim tavsiyem 8, 8+ veya X al

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Alınmaz.Bazıları kullanıyorum kasmıyor neden alınmasın demiş.Anlamıyorum.2014 cihazı kamerası kötü performansı kötü pili kötü ekranı kötü o fiyata mi6 var iphone 8in rakibi

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Birde eklemek istiyorum şu an ben lg g3 kullanıyorum mate 10 lite geçersem bariz bir fark görür müyüm?

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O fiyata Moto Z var(pili kötü ) Axon 7 var hatta ithalatci garantili Mi6 var mı Note 3 var neden mate 10 lite
Açıkçası ben bu telefon markalarıyla ilgili pek şey bilmiyorum, xiaomi pek bilmediğim bir marka ve note 3 ve mi 6 tasarımını gerçekten berbat buluyorum, samsung tasarımlarına epey bir benziyor, daha doğrusu eski modellerdeki tasarımlara.
Çoğu kişi mi 6 diyor ama pek hoşuma gittiğini söyleyemiyeceğim, işlemcisi vs daha iyi olduğunu biliyorum.Ama bu kadar para vermişken göze de birazcık hitap etsin isterim şahsen :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açıkçası ben bu telefon markalarıyla ilgili pek şey bilmiyorum, xiaomi pek bilmediğim bir marka ve note 3 ve mi 6 tasarımını gerçekten berbat buluyorum, samsung tasarımlarına epey bir benziyor, daha doğrusu eski modellerdeki tasarımlara.
Çoğu kişi mi 6 diyor ama pek hoşuma gittiğini söyleyemiyeceğim, işlemcisi vs daha iyi olduğunu biliyorum.Ama bu kadar para vermişken göze de birazcık hitap etsin isterim şahsen :)
Kipaya gidin veya migrosa özellikle kipada standa Mi6 var. Biz göz atın elde çok hoş bir hissiyatı var. Aynı şekilde mi mix 2de bulabilirsiniz( pahalı )
OnePlus 5T kullanıyorum bir defa alayım tam alayım az daha para birikteryik derseniz 2300-2200e 5T var piyasada ben de S7'den geçtim.

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kipaya gidin veya migrosa özellikle kipada standa Mi6 var. Biz göz atın elde çok hoş bir hissiyatı var. Aynı şekilde mi mix 2de bulabilirsiniz( pahalı )
OnePlus 5T kullanıyorum bir defa alayım tam alayım az daha para birikteryik derseniz 2300-2200e 5T var piyasada ben de S7'den geçtim.
Peki mate 10 lite kötü mü ?

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mi6 ile kıyaslanamaz. Ben işlemcisi güçlü TR ve ithalatçı garantili bir çok cihaz varken asla mate 10 lite almazdim
Tasarım açısından güzel bir telefon var mı önerinizde xiaomi mi mix dışında diğer telefonları gerçekten çok kötü tasarımı var, hani ekran kasa oranı çok düşük, 1600 1700 tl yi geçmeyecek güzel bir telefon varmı önerebileceğiniz? birde g3 ten geçince çok fark edecek mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım açısından güzel bir telefon var mı önerinizde xiaomi mi mix dışında diğer telefonları gerçekten çok kötü tasarımı var, hani ekran kasa oranı çok düşük, 1600 1700 tl yi geçmeyecek güzel bir telefon varmı önerebileceğiniz? birde g3 ten geçince çok fark edecek mi
Fark edecek.
O fiyata güzel tasarımlı cihaz bulmak ve yüksek özellikli cihaz bulmak birazcık zor.
Donanımı iyi olanlar sizin tasarım anlayışıniza uymuyor. Donanımı kötü tasarımı iyi olanlar ise BALON. Balondan kastim şu firmaların tasarımla satmaya çalıştığı çöp cihazlar. Mi6 tasarımına kipada bir bakın.
Kütahya'da yaşıyorum ben normalde. Kipa Kütahya'da Mi6 var.

voltran1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fark edecek.
O fiyata güzel tasarımlı cihaz bulmak ve yüksek özellikli cihaz bulmak birazcık zor.
Donanımı iyi olanlar sizin tasarım anlayışıniza uymuyor. Donanımı kötü tasarımı iyi olanlar ise BALON. Balondan kastim şu firmaların tasarımla satmaya çalıştığı çöp cihazlar. Mi6 tasarımına kipada bir bakın.
Kütahya'da yaşıyorum ben normalde. Kipa Kütahya'da Mi6 var.
Bende kütahyadayım meydan da oturuyorum :D
Sera'ya gittiğimde ilk fırsatta bakıcam mi6'ya ama onun dışında öneriniz varsa onu da alabilirim